Ongebruikt, getest en werkend, SUTAN verwarmingsdeken 180x130cm , slow-heating, flanel, 3 verwarmingsmodi, automatische uitschakeling binnen drie uur, GS-CE-certificering, machinewasbaar (grijs) , B093SHYNVR
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, RENPHO Rugmassageapparaat met warmte, Shiatsu-massagekussen, nek- en rugmassagezitting, S-vormig massagekussen voor volledige rug, nek, schouders, volledig lichaam, B08FCKFXB7
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, RENPHO Rugmassageapparaat met warmte, Shiatsu-massagekussen, nek- en rugmassagezitting, S-vormig massagekussen voor volledige rug, nek, schouders, volledig lichaam, B08FCKFXB7
Ongebruikt, getest en werkend, FIT KING Luchtcompressie Massage apparaat voor benen, kalfen, voetmassage en verbetering van de bloedsomloop Donkergrijs Max , B07H32Q17T
Ongebruikt, ok, Exerz antieke wereldbol 30 cm met een houten voet - wereldbol roterende vintage decoratieve diameter van 30 cm, B01G2HM49E
Ongebruikt , getest en werkend, (model zonder afstandsbediening ) Renpho Shiatsu voetmassage met zoolwarmte, kneden, luchtcompressie, rollen voor vermoeide voeten, zwart, B07F2H1NQR
Ongebruikt, getest en werkend, Confu Professionele haardroger met diffuser, ionenTechnologie föhn krachtige 2300W motor AC sneldroger, föhn met stylingmondstuk, stil, 2 snelheden en 3 warmte koud warm koel shot zwart Modell B mit diffusor+LED , B07DHLXPMB
Ongebruikt, volledig, ok, Aikeec Upgrade Slicer/Shredder Opzetstuk, 3 snelwisselmesjes voor Kitchen Aid keukenmachine, keukenmachines, groentehakkers, kaasrasp, slasnijder, groentesnijder, B08D394KFB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Emerio Turbo heetwaterdispenser, 2,2 liter, heet water in slechts 5 seconden, 2600 Watt, 45°/65°/85°/100°C selecteerbaar, tot 50% energiebesparende ggü. een normale waterkoker, zwart, B07FY8VZ92
Ongebruikt, ok, 1 glas ontbreekt, Hightingale Wijnkaraf + 3 rode wijnglazen, standaard, stalen whiskysteen, kurkentrekker, wijnstop, wijnschenker en reinigingsborstel, B094FB26DH
Ongebruikt, volledig, HOTOOLME Zeepsnijder, set zelf zeep maken, set siliconen, doe-het-zelf zeep maken, handgemaakte zeepkit, rechthoekige siliconen zeepvorm met houten doos, B08BZ9SFCH
Ongebruikt, siliconen vorm ontbreekt, HOTOOLME Zeepsnijder, set zelf zeep maken, set siliconen, doe-het-zelf zeep maken, handgemaakte zeepkit, rechthoekige siliconen zeepvorm met houten doos, B08BZ9SFCH
Ongebruikt, volledig, ok, Boladeta 5-delige zwarte open haard caddy set met balg, B08PFJPPFQ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, excl vacuumzakken, Techfection Vacuümsealer, 120W sous vide sealer Vacuüm voedsel sealer met keukenweegschaal voor droog en vochtig voedsel dat tot 8x langer vers blijft, B09N3BX276
Ongebruikt, volledig, ok, Aschef 9in1 Nonstick Silicone Baking Bundt Cake Pan Cookie Sheet Mallen Tray Set voor Oven, BPA-vrij Hittebestendig Bakgerei Tools Kit voor Muffin Loaf Bread Pizza Cheesecake Cupcake Pie Gebruiksvoorwerp, B09YRP9XH9
Ongebruikt, getest en werkend, Beschadigde verpakking, Fohere waterkoker met instelbare thermostaat, 4 vooraf ingestelde temperaturen voor theeketel 1,7 l roestvrijstalen waterkoker met 4 uur warmhoudfunctie, B09T3JZVQF
Ongebruikt, ok, Hanging Travel Toiletry Bag for Men and Women – Large Cosmetics, Makeup and Toiletries Organizer Kit with 10 Compartments, YKK Zippers, XXL Metal Swivel Hook, Water-Resistant Nylon , B07JMD9XFJ
Getest en werkend, Lichte gebruikssporen : 996923 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999983 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999762 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999920 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Lichte gebruikssporen, ok, Sinbo Handcitruspers JUICER, B06XVRGM2W
Ongebruikt, getest en werkend, Madenia Touchpro Elektrische nagelboor, 35.000 tpm, professionele nagelvijl-/manicure-/pedicureset, met HD digitaal display, stil, trillingsarm, roze , B089ZTDKGX