8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, volledig, ok, Wolf Guard WT4R-W03 2.4G WiFi + 4G 3G GSM Draadloze Inbraakbeveiliging Home Alarm Kit Tuya Smartlife App Google & Alexa, B0B5MZRTFS
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Brihard Zakelijke Elektronische Kluis - 40x38x38cm Safety Box met Digitaal Keypad Slot LED- Screen en Uitneembare Plank - Code-Kluis , B08FCJSXYF
Ongebruikt, ok, licht beschadigde verpakking , Brihard Business XXL Safe/kluis - Grote veiligheids-kluis 73x40x36cm - Veilige opbergplek voor kantoor - Key lock safe, 2 verstelbare planken , 27 kg, B08BLS6HWR
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Davaon Pro Ratchet Telescopische takkenschaar.Bereik 5 keer meer met minder inspanning - Ideaal tuingereedschap voor het snoeien van dikke heggen en taaie takken, B07883LBJ5
Ongebruikt, volledig, ok, JFG RACING 2 Duim Chrome LAF Drag Uitlaatpijpen voor Sportsters, Baggers, Softails, B07DRDGMF4
Ongeopend, beschadigde verpakking, Weed Killer Flame Device Weed Burner without Flame and Gas, Electrically Environmentally Friendly, Lawn Mower Temperature Optional 60°C / 650°C with 2 Nozzles, 1.8m Cable, Yellow (EU Plug), B09D3MFYRP
Ongeopend, beschadigde verpakking, Weed Killer Flame Device Weed Burner without Flame and Gas, Electrically Environmentally Friendly, Lawn Mower Temperature Optional 60°C / 650°C with 2 Nozzles, 1.8m Cable, Yellow (EU Plug), B09D3MFYRP
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX2
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX3
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX4
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX5
Ongebruikt, getest en werkend, Winees WLAN bewakingscamera voor binnen en buiten met spotlight, met intercomfunctie, 1080p wifi IP-camera, werkt met Alexa, kleurennachtzicht, beveiligingscamera met IP65 , B09YY3TLHY
Ongebruikt, getest en werkend, Winees WLAN bewakingscamera voor binnen en buiten met spotlight, met intercomfunctie, 1080p wifi IP-camera, werkt met Alexa, kleurennachtzicht, beveiligingscamera met IP65 , B09YY3TLHY
Ongebruikt, getest en werkend, Winees WLAN bewakingscamera voor binnen en buiten met spotlight, met intercomfunctie, 1080p wifi IP-camera, werkt met Alexa, kleurennachtzicht, beveiligingscamera met IP65 , B09YY3TLHY
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, VKRVKN Multifunctionele onkruidverdelger, elektrisch, milieuvriendelijk, onkruidbrander, grasmaaier, temperatuur naar keuze 60 °C / 650 °C, met 5 sproeiers, 2 m kabel (EU-stekker)B09SFYLP4D
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, VKRVKN Multifunctionele onkruidverdelger, elektrisch, milieuvriendelijk, onkruidbrander, grasmaaier, temperatuur naar keuze 60 °C / 650 °C, met 5 sproeiers, 2 m kabel (EU-stekker)B09SFYLP4D
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, X-Sense Koolmonoxide Alarmdetector, 10 jaar Batterij Digitaal Display CO Alarm Detector met Peak Value Memory, Voldoet aan EN 50291 Standard, XC04, B09YLND5TS
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, X-Sense CO-melder met piekwaarde geheugen, koolmonoxidemelder, accurate sensor met 10 jaar batterij en LCD-display, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291, XC01 , B099ZLQX1G
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, X-Sense CO-melder met piekwaarde geheugen, koolmonoxidemelder, accurate sensor met 10 jaar batterij en LCD-display, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291, XC01 , B099ZLQX1G
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, X-Sense CO-melder met piekwaarde geheugen, koolmonoxidemelder, accurate sensor met 10 jaar batterij en LCD-display, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291, XC01 , B099ZLQX1G
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 6 , B09H5QN6JF
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 6 , B09H5QN6JF
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 6 , B09H5QN6JF
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 3 , B09H5PRXVK
Ongebruikt, ok, X-Sense FS07 Draadloze Wifi rookmelderset, intelligente alarmset met verwisselbare lithiumbatterijen en afstandsbediening, zelftestfunctieX-Sense FS07 , basisstation + 5x detector , B09YQH188Q
Ongebruikt, ok, X-Sense FS07 Draadloze Wifi rookmelderset, intelligente alarmset met verwisselbare lithiumbatterijen en afstandsbediening, zelftestfunctieX-Sense FS07 , basisstation + 5x detector , B09YQH188Q
Ongebruikt, ok, set v 6 X-Sense Verbindingsbare gecombineerde rook- en koolmonoxidemelder met LCD-scherm en batterij van 10 jaar, SC07-W, set van 6 , B09H5X7PHZ
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense rookmelder, 10 jaar batterij, brandmelder met foto-elektrische sensor, TÜV en EN14604 geteste brandmelder, SD20 (10 stuks) , B0823W4QFB