Magazijnopruiming en inbrengveiling

2493

Zowel ingebrachte goederen als gecontroleerde retourgoederen

Aantal kavels:
347 kavels
Startbod:
€ 2
€ 2
Kavel nr:
161

Ongebruikt, diam 40cm, H 46cm

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
162

Ongebruikt, Zwart metaal + wit hout , Kleinste blad heeft minieme schade zijkant, grootste :diam 50cm, H 40, kleinste diam 40cm H37cm

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
163

Ongebruikt, beschadiging rand blad , paulownienhout, wit grijs, 71 x 35 x 25 cm

Startbod:
€ 5
€ 36
Kavel nr:
164

HG-8054BLK, Minieme gebruikssporen, Zwart, deuk zijkant grootste pot + Kleinste pan deuk

Startbod:
€ 5
€ 20
Kavel nr:
165

Ongebruikt, ok, blauw/doorzichtig

Startbod:
€ 5
€ 20
Kavel nr:
166

Startbod:
€ 5
€ 20
Kavel nr:
167

Ongebruikt, ok, wit/doorzichtig

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
168

Miniemle watersporen, ok, blauw/doorzichtig

Startbod:
€ 3
€ 5
Kavel nr:
169

Lichte gebruikssporen, ok, wit/doorzichtig

Startbod:
€ 3
€ 9
Kavel nr:
170

Lichte gebruikssporen, ok, blauw/doorzichtig

Startbod:
€ 3
€ 14
Kavel nr:
171

Ongebruikt, Stukje afgebroken plastic bovenaan, geen effect op werking enkel esthetisch, +3 standaard cartridges

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
172

Ongebruikt, ok, 4006387102425

Startbod:
€ 2
€ 15
Kavel nr:
173

Gebruikssporen, slechts 1 filter, 4006387102425

Startbod:
€ 1
€ 8
Kavel nr:
174

Gebruikt, volledig

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
175

Sporen van eenmalig gebruik , getest en werkend

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
176

Lichte gebruikssporen , getest en werkend

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
177

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, zak ontbreekt

Startbod:
€ 3
€ 17
Kavel nr:
178

Ongebruikt, 52x29cm,

Startbod:
€ 3
€ 9
Kavel nr:
179

Ongebruikt, Rotho, 7610859152503

Startbod:
€ 5
€ 16
Kavel nr:
180

Ongebruikt, getest en werkend, 8712836829848

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
181

Ongebruikt, 6x Tas/onderbord, 1 koffiepot/suikerpot en melkkan, 5904134612496

Startbod:
€ 5
€ 36
Kavel nr:
182

Ongebruikt in Seal, Ok, 04023103096790

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
183

Ongebruikt, OK, lichte schade en plekken op hoes, ean 4210101945605

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
184

Ongebruikt, OK, 04023103228238

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
185

Ongebruikt, lichte schade door geen verpakking,

Startbod:
€ 5
€ 25
Kavel nr:
186

Ongebruikt, deuk aan voeten, staat beetje onstabiel, 4023103202030

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
187

Ongebruikt, transportschade : staat niet volledig stabiel, nog bruikbaar

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
188

Ongebruikt, OK,

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
189

Ongebruikt, beschadigde verpakking, te monteren, 8423171898139

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
190

Gebruikt, OK, diam 53cm , 8411470002562

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
191

Lichte gebruikssporen, getest en werkend,

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
192

Startbod:
€ 2
€ 5
Kavel nr:
193

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, lipje afgebroken deksel (geen effect op werking), 8435107116033

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
194

7 glazen met deksels Amazon basics (blauw) Ongebruikt + 3 plastic foodsavers met deksels met gebruikssporen

Startbod:
€ 5
€ 16
Kavel nr:
195

Ongebruikt, ok , 0613617448891

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
196

Ongebruikt, grootste deksel gebroken, 0613617448891

Startbod:
€ 2
€ 5
Kavel nr:
197

Ongebruikt, 1x Zonder deksel

Startbod:
€ 2
€ 3
Kavel nr:
198

Ongebruikt, 1x Zonder deksel

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
199

Ongebruikt, doorzichtig acrylic

Startbod:
€ 2
€ 4
Kavel nr:
200

Ongebruikt, 1x met krak achteraan en 1x wit waar knopje ontbreekt