Zowel ingebrachte goederen als gecontroleerde retourgoederen
Ongebruikt, Matzwart, diam 30cm, 13cm Hoog, EAN 024147261131
Ongebruikt, Cherry, 26cm , EAN 024147043324
Ongebruikt, 20-24-28cm, Duetto , inductie, kleine wrijvingskrasjes op 2 handvaten door transport
2 Stuks, ongebruikt, Tefal C69506 , ean 3168430254923
Tefal C40408 Talent Keramik Pan 32 cm, Zwart, Ongebruikt, ean 3168430239876
Ongebruikt, kleine kras , 5L , ean 4006189014421
Ongebruikt, roestvrij staal, doos licht beschadigd, 8429113110406
HG-8054BLK, Ongebruikt, Zwart
HG-8054BLK, Minieme gebruikssporen op deksels, Zwart, kleine deuk zijkant grootste pot
Ongebruikt, soft Procelain, rustic design Blue, 4 borden + 4 kommen + 3 koffietassen
Ongebruikt, lichte krasjes deksel, gepolijst RVS, Pot v 6,5L + Pot 3L + deksel en accessoires, 4000530565457
Lichte gebruikssporen, gepolijst RVS, Pot v 6,5L + Pot 3L + deksel en accessoires, 4000530565457
Lichte gebruikssporen, roestvrij staal, 8429113121822
Lichte gebruikssporen, roestvrij staal/INOX, 8429113221553
Gebruikssporen, lichte krassen in kleine pan, gepolijst RVS, Pot v 6,5L + Pot 3L + deksel en accessoires, 4000530565457
Gebruikssporen, gepolijst RVS, Slechts 1 sluithandvat ! , 2x (Pot v 6,5L + Pot 3L + deksel), 4000530565457
Intensief gebruikt, 3x Pot 6,5L + 2x Pot 3L + 3x Deksel maar slechts 1x sluithandvat (verwisselbaar)