Zowel ingebrachte goederen als gecontroleerde retourgoederen
Ongebruikt, Zwart metaal + wit hout , Kleinste blad heeft minieme schade zijkant, grootste :diam 50cm, H 40, kleinste diam 40cm H37cm
Ongebruikt, beschadiging rand blad , paulownienhout, wit grijs, 71 x 35 x 25 cm
HG-8054BLK, Minieme gebruikssporen, Zwart, deuk zijkant grootste pot + Kleinste pan deuk
Ongebruikt, Stukje afgebroken plastic bovenaan, geen effect op werking enkel esthetisch, +3 standaard cartridges
Sporen van eenmalig gebruik , getest en werkend
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, zak ontbreekt
Ongebruikt, 6x Tas/onderbord, 1 koffiepot/suikerpot en melkkan, 5904134612496
Ongebruikt, OK, lichte schade en plekken op hoes, ean 4210101945605
Ongebruikt, deuk aan voeten, staat beetje onstabiel, 4023103202030
Ongebruikt, transportschade : staat niet volledig stabiel, nog bruikbaar
Ongebruikt, beschadigde verpakking, te monteren, 8423171898139
Gebruikt, OK, diam 53cm , 8411470002562
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, lipje afgebroken deksel (geen effect op werking), 8435107116033
7 glazen met deksels Amazon basics (blauw) Ongebruikt + 3 plastic foodsavers met deksels met gebruikssporen
Ongebruikt, ok , 0613617448891
Ongebruikt, grootste deksel gebroken, 0613617448891
Ongebruikt, 1x met krak achteraan en 1x wit waar knopje ontbreekt