Zowel ingebrachte goederen als gecontroleerde retourgoederen
Ongebruikt, 1x met krak achteraan en 1x wit waar knopje ontbreekt
Ongebruikt, Boxen OK, Deksels met lichte beschadigingen + 2 handvaatjes ontbreken, afmetingen 39x59x29H
Ongebruikt, Boxen ok, deksels met lichte beschadigingen maar nog bruikbaar, afmetingen 39x59x38H
Ongebruikt,Boxen ok, deksels met iets zwaardere beschadigingen maar nog bruikbaar maar niet meer luchtdicht, afmetingen 39x59x38H
Ongebruikt, 1 wieltje ontbreekt, afmetingen : 39x59x36H
Ongebruikt, boxen ok, deksels met beschadigingen maar nog bruikbaar, 39x59x29H
Ongebruikt, OK , 36x42x26,5H , ean 8716382191855
Ongebruikt, deksels OK boxen met lichte beschadigingen (handvaatjes, hoeken), 36x42x26,5H , ean 8716382191855
Ongebruikt, div beschadigingen maa rnog bruikbaar, 36x42x26,5H