Zowel ingebrachte goederen als gecontroleerde retourgoederen
Ongebruikt, Boxen OK, Deksels met lichte beschadigingen + 2 handvaatjes ontbreken, afmetingen 39x59x29H
Ongebruikt, Boxen ok, deksels met lichte beschadigingen maar nog bruikbaar, afmetingen 39x59x38H
Ongebruikt,Boxen ok, deksels met iets zwaardere beschadigingen maar nog bruikbaar maar niet meer luchtdicht, afmetingen 39x59x38H
Ongebruikt, 1 wieltje ontbreekt, afmetingen : 39x59x36H
Ongebruikt, boxen ok, deksels met beschadigingen maar nog bruikbaar, 39x59x29H
Ongebruikt, OK , 36x42x26,5H , ean 8716382191855
Ongebruikt, deksels OK boxen met lichte beschadigingen (handvaatjes, hoeken), 36x42x26,5H , ean 8716382191855
Ongebruikt, div beschadigingen maa rnog bruikbaar, 36x42x26,5H
Ongebruikt, 60 x 82 x 40 cm, 4 lades, inclusief wielen, krak in buitenrand (geen effect op werking)
Ongebruikt, krak plastic onderaan, staat nog stevig, 40L
Ongebruikt, inclusief wielen, krak bovenaan in plastiek (geen effect op werking)
Ongebruikt, getest en werkend, Amazonbasics, 5050489145063
Ongeopend, 120x150cm kids, 5012601964501
Ongebruikt, transportschade: Rubber 1 zijkant beschadigd zie foto
Ongebruikt, ok, LuluCastagnette Jungle kleur: Kaki, ean 3662933011323
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 400W motor, Hepa filter
Ongebruikt, geopende verpakking, 8710755322167 , 124x45cm met foam