Zowel ingebrachte goederen als gecontroleerde retourgoederen
Ongebruikt, Matzwart, diam 30cm, 13cm Hoog, EAN 024147261131
Ongebruikt, Cherry, 26cm , EAN 024147043324
Ongebruikt, 20-24-28cm, Duetto , inductie, kleine wrijvingskrasjes op 2 handvaten door transport
2 Stuks, ongebruikt, Tefal C69506 , ean 3168430254923
Tefal C40408 Talent Keramik Pan 32 cm, Zwart, Ongebruikt, ean 3168430239876
Ongebruikt, kleine kras , 5L , ean 4006189014421
Ongebruikt, roestvrij staal, doos licht beschadigd, 8429113110406
HG-8054BLK, Ongebruikt, Zwart
HG-8054BLK, Minieme gebruikssporen op deksels, Zwart, kleine deuk zijkant grootste pot
Ongebruikt, soft Procelain, rustic design Blue, 4 borden + 4 kommen + 3 koffietassen
Ongebruikt, wieltjes ontbraken, tweedehands wieltjes bijgevoegd, incl opberghoes
Ongebruikt, geen verpakking, zitpoef afmeting 65x75xH42
Ongeopende plastic, 200x70x10cm geopend , 5901867274694
Ongebruikt, paar minieme deukjes, ean 8710755114564
Ongebruikt, deuk aan achterkant, ean 8710755114564
Ongeopend in originele verpakking, 4008838311608 , BTW op marge
Ongebruikt in originele verpakking, engelse stekker met adaptor, 5055322520281 , BTW op marge
Gebruikt, getest en werkend, alle access. Aanwezig , BTW op marge