8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, QWERTZ layout met gratis azerty stickervel indien gewenstKLIM Unity - Draadloos toetsenbord en muis set DE lay-out + duurzaam, ergonomisch, semi-mechanisch + draadloos toetsenbord set voor laptop PC Mac PS4 Xbox One+ duurzame ingebouwde batterij
2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met azerty stickervel indien gewenst , KLIM Tandem - Wireless Tastatur und Maus Set DE Layout + Schlank, Langlebig, Ergonomisch + kabelloses Maus Tastatur Set für Laptop PC Mac Xbox One+ Langlebiger eingebauter Akku , B08LNNLJD6
2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met azerty stickervel indien gewenst , KLIM Tandem - Wireless Tastatur und Maus Set DE Layout + Schlank, Langlebig, Ergonomisch + kabelloses Maus Tastatur Set für Laptop PC Mac Xbox One+ Langlebiger eingebauter Akku , B08LNNLJD6
Ongebruikt, getest en werkend, Perixx PERIMICE-608 programmeerbare ergonomische muis - verticaal design - 800/1200/1600 dpi - draadloos , B018Y0RWNA
Ongebruikt, getest en werkend, Perixx PERIPRO-506 USB trackball optisch ergonomisch zwart , B07JMZ6JP2
Ongebruikt, getest en werkend, Zwart Red switch, Qwerty layout met gratis azerty-stickervel indien gewenst, 60% gamingtoetsenbord, 61 toetsen Bluetooth 5.1 draadloos / bedraad RGB mechanisch toetsenbord met achtergrondverlichting en PBT-toetsen, waterdicht hot-swappable, programmeerbare volledige toets (Gateron optische rode schakelaar) , B082PS9WJP
Ongebruikt, getest en werkend, Zwart Red switch, Qwerty layout met gratis azerty-stickervel indien gewenst, 60% gamingtoetsenbord, 61 toetsen Bluetooth 5.1 draadloos / bedraad RGB mechanisch toetsenbord met achtergrondverlichting en PBT-toetsen, waterdicht hot-swappable, programmeerbare volledige toets (Gateron optische rode schakelaar) , B082PS9WJP
Ongebruikt, getest en werkend, QWERTY met gratis azerty stickervel indien gewenst, EPOMAKER SKYLOONG SK61 61 toetsen Hot Swappable Mechanisch Toetsenbord met RGB-achtergrondverlichting, NKRO, waterbestendig, Type-C kabel voor Win/Mac/Gaming (Gateron Optisch Bruin, Zwart) B088F4SXXF
Ongebruikt, getest en werkend, Spirit Of Gamer - Xpert G900 Converter - Pack 3 in 1 RGB Keyboard + Muis + Muismat voor PS4, XBOX ONE en PC-consoles - Opto Mechanisch Toetsenbord Enkele Handschakelaar Rood - Muis 7 Knoppen 3200 DPI , B08HJFNKFS
Ongebruikt, getest en werkend, Spirit Of Gamer - Xpert G900 Converter - Pack 3 in 1 RGB Keyboard + Muis + Muismat voor PS4, XBOX ONE en PC-consoles - Opto Mechanisch Toetsenbord Enkele Handschakelaar Rood - Muis 7 Knoppen 3200 DPI , B08HJFNKFS
Lichte gebruikssporen getest en werkend, Spirit Of Gamer - Xpert G900 Converter - Pack 3 in 1 RGB Keyboard + Muis + Muismat voor PS4, XBOX ONE en PC-consoles - Opto Mechanisch Toetsenbord Enkele Handschakelaar Rood - Muis 7 Knoppen 3200 DPI , B08HJFNKFS
Ongebruikt, Zwart + Pink , Qwerty layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, Akko 3068B RGB Mechanisch Gaming Toetsenbord, Multi Modes (BT5.0/2.4Ghz/Type C) Computer Keyboard met 5 Pin Hot Swappable, PBT toetsdoppen, programmeerbare macro's (Black&Pink, Lineaire Switches) , B09NXJTNF9
Ongebruikt, getest en werkend, Wit + Pink, Qwerty layout met gratis azerty stickervel wit indien gewenst, Akko Tokyo 3098B Mechanisch gaming-toetsenbord, roze multi-modes TKL computer, toetsenbord met programmeerbare macro's, OEM-profielen, PBT Dye-sub-toetsdoppen , B09M8SCDL4
Ongebruikt, getest en werkend, qwerty layout met gratis azerty-stickervel indien gewenst, Akko 3087 Horizon Mechanische Gaming Tastatur 87 Tasten 100% Anti-Ghosting mit PBT Doubleshot Tastenkappen, OEM Profile, Rose Switch, TKL Gaming Tastatur B099DW3V46
Ongebruikt, getest en werkend, wit , Qwertz layout met gratis wit stickervel indien gewenst, RK ROYAL KLUDGE RK61 RGB 60% Mechanical Gaming Keyboard, Wireless/Wired Bluetooth Keyboard with Hot-Swap Enabled Tactile Brown Switch, Compatible with Multiple Devices, White (QWERTZ) , B08DHZ5X9S
Ongebruikt, getest en werkend, wit , Qwertz layout met gratis wit stickervel indien gewenst, RK ROYAL KLUDGE RK61 RGB 60% Mechanical Gaming Keyboard, Wireless/Wired Bluetooth Keyboard with Hot-Swap Enabled Tactile Brown Switch, Compatible with Multiple Devices, White (QWERTZ) , B08DHZ5X9S
Ongebruikt, getest en werkend, wit , Qwertz layout met gratis wit stickervel indien gewenst, RK ROYAL KLUDGE RK61 RGB 60% Mechanical Gaming Keyboard, Wireless/Wired Bluetooth Keyboard with Hot-Swap Enabled Tactile Brown Switch, Compatible with Multiple Devices, White (QWERTZ) , B08DHZ5X9S
Ongebruikt, getest en werkend, qwertz layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, RK ROYAL KLUDGE RK61 RGB 60% Mechanical Gaming Keyboard, Wireless/Wired Bluetooth Keyboard with Hot-Swap Enabled Linear Red Switch, Compatible with Multiple Devices, Black Red switch
Ongebruikt, getest en werkend, Qwerty met gratis wit azerty stickervel indien gewenst, EPOMAKER Anne Pro2 60% Bluetooth Mechanisch Toetsenbord met RGB Backlit PBT Keycaps NKRO Programmeerbaar (Kailh btown switch, Wit) , B088ZHBHL3
2x Lichte gebruikssporen, ok , ieGeek Surveillance Camera Outdoor Battery 10400 mAh, 1080P Wireless Outdoor WiFi IP Camera with PIR Motion Sensor, IR Night Vision, IP65 Waterproof, 2-Way Audio, Cloud/SD Storage, Push Alarms , B07VLB1NLV
2x Ongebruikt, ok , ieGeek Surveillance Camera Outdoor Battery 10400 mAh, 1080P Wireless Outdoor WiFi IP Camera with PIR Motion Sensor, IR Night Vision, IP65 Waterproof, 2-Way Audio, Cloud/SD Storage, Push Alarms , B07VLB1NLV
2x Lichte gebruikssporen, ok , ieGeek Surveillance Camera Outdoor Battery 10400 mAh, 1080P Wireless Outdoor WiFi IP Camera with PIR Motion Sensor, IR Night Vision, IP65 Waterproof, 2-Way Audio, Cloud/SD Storage, Push Alarms , B07VLB1NLV
2x Lichte gebruikssporen, ok , ieGeek Surveillance Camera Outdoor Battery 10400 mAh, 1080P Wireless Outdoor WiFi IP Camera with PIR Motion Sensor, IR Night Vision, IP65 Waterproof, 2-Way Audio, Cloud/SD Storage, Push Alarms , B07VLB1NLV
2x Ongebruikt, wit, ieGeek Surveillance Camera Outdoor Battery 15000 mAh 355°/120° Swivel with Solar Panel, 1080p PTZ Outdoor IP Camera ?with PIR Motion Sensor, Night Vision, 4DBi Wireless Antenna, IP66 Waterproof White, B098DQF48X
2x Ongebruikt, wit, ieGeek Surveillance Camera Outdoor Battery 15000 mAh 355°/120° Swivel with Solar Panel, 1080p PTZ Outdoor IP Camera ?with PIR Motion Sensor, Night Vision, 4DBi Wireless Antenna, IP66 Waterproof White, B098DQF48X
2x Gebruikssporen, wit, ieGeek Surveillance Camera Outdoor Battery 15000 mAh 355°/120° Swivel with Solar Panel, 1080p PTZ Outdoor IP Camera ?with PIR Motion Sensor, Night Vision, 4DBi Wireless Antenna, IP66 Waterproof White, B098DQF48X
Ongebruikt, getest en werkend, KLIM Boombox B4 Radio with CD Player + AM/FM Radio, MP3, Bluetooth, AUX, USB, CD + CD Player Portable with Wireless Mode and Rechargeable Battery + with Remote Control, Autosleep, Digital EQ , B0998XL41W
Ongebruikt, getest en werkend, KLIM Boombox B4 Radio with CD Player + AM/FM Radio, MP3, Bluetooth, AUX, USB, CD + CD Player Portable with Wireless Mode and Rechargeable Battery + with Remote Control, Autosleep, Digital EQ , B0998XL41W
2x Ongebruikt, Getest en werkend, BlazeVideo 16MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4
2x Ongebruikt, Getest en werkend, BlazeVideo 16MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4
2x Ongebruikt, Getest en werkend, BlazeVideo 16MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4
2x Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, BlazeVideo 16MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4
2x Ongebruikt, ok, SoundPEATS Bluetooth hoofdtelefoon, Air 3 draadloze in-ear oortelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-adapter, 4-microfoon en Bluetooth 5.2 TrueWireless spiegeling, in-ear detectie, CVC8.0 Noise Cancellation , zwart , B09D74H5B9
2x Ongebruikt, ok, SoundPEATS Bluetooth hoofdtelefoon, Air 3 draadloze in-ear oortelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-adapter, 4-microfoon en Bluetooth 5.2 TrueWireless spiegeling, in-ear detectie, CVC8.0 Noise Cancellation , zwart , B09D74H5B9
2x Ongebruikt, ok, SoundPEATS Bluetooth hoofdtelefoon, Air 3 draadloze in-ear oortelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-adapter, 4-microfoon en Bluetooth 5.2 TrueWireless spiegeling, in-ear detectie, CVC8.0 Noise Cancellation , zwart , B09D74H5B9
2x Ongebruikt, ok, SoundPEATS Bluetooth hoofdtelefoon, Air 3 draadloze in-ear oortelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-adapter, 4-microfoon en Bluetooth 5.2 TrueWireless spiegeling, in-ear detectie, CVC8.0 Noise Cancellation ,wit , B09D74H5B9
2x Ongebruikt, ok, SoundPEATS Bluetooth hoofdtelefoon, Air 3 draadloze in-ear oortelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-adapter, 4-microfoon en Bluetooth 5.2 TrueWireless spiegeling, in-ear detectie, CVC8.0 Noise Cancellation ,wit , B09D74H5B9