Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
241

Ongebruikt volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
242

Ongebruikt, volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
243

Ongebruikt, ok, Face Mask Maker Machine with 32 Pieces Collagen Face Mask Machine Facial Treatment DIY Natural Fruit Vegetable Mask SPA Skin Care for Hand Breast Hand Neck Skin Care (Machine) ; B095VLD34Y

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
244

Ongebruikt, getest en werkend, Deciniee Light Therapy Mask,7 Color LED Face Beauty Photon Skin Phototherapy Facial Skin Treatment Anti-Aging Facial Care Mask Anti-Wrinkle Skin Tightening Mask , B08LN4HYVY

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
245

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Deciniee Light Therapy Mask,7 Color LED Face Beauty Photon Skin Phototherapy Facial Skin Treatment Anti-Aging Facial Care Mask Anti-Wrinkle Skin Tightening Mask , B08LN4HYVY

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
246

AMASAVA cosmeticakoffer Beauty make-up case, van pvc-leer en aluminium, 3 beschikbare niveaus, met 2 klapsloten en 6 variabele verdelers, 36,5 cm x 22 cm x 27 cm, 3kg, zwart + zilver

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
247

AMASAVA cosmeticakoffer Beauty make-up case, van pvc-leer en aluminium, 3 beschikbare niveaus, met 2 klapsloten en 6 variabele verdelers, 36,5 cm x 22 cm x 27 cm, 3kg, zwart + zilver

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
248

Ongebruikt, getest en werkend, Boston Tech BE-101 - Paraffineverwarmer voor handen en voeten. Gebruikt bij thermotherapie om spierpijn, reumatoïde artritis, artrose, oedeem te behandelen en de bloedstroom te activeren.B0722S2B9L

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
249

Ongebruikt, getest en werkend, Paraffinbadwärmer für Hände und Füße. Schnelle Erwärmung zur Thermotherapie bei Muskelschmerzen, Arthritis und Osteoarthritis. Aktiviert die Durchblutung. Fassungsvermögen 5 Liter Modell BE108 (Grün) ; B08WS31SNL

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
250

Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Leg Massager, Air Compression Massager, Air Compression Leg Massager for Legs and Foot Air Compression Massager for Thighs, Calves and Foot Circulation Massager with 6 Air Cushions , B09F2H4WNK

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
251

Ongebruikt, ok, PEALOV Rotating aid for elderly people, waterproof rotary care device for elderly, multifunctional bed rest patient turning device, U-type reversible care aid, suitable for paralyzed patients , B09GY8JWKM

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
252

Ongebruikt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
253

Ongebruikt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
254

Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
255

Ongebruikt, getest en werkend, Kebor Appareil De Massage Pour La Nuque - Rechargeable, Mains Libres Dorsal Avec Longue Ceinture Pétrissage Shiatsu Fonction Chaleur Réglable Bureau, Voiture, Maison , B09BTFTMTX

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
256

Ongebruikt, getest en werkend, Kebor Appareil De Massage Pour La Nuque - Rechargeable, Mains Libres Dorsal Avec Longue Ceinture Pétrissage Shiatsu Fonction Chaleur Réglable Bureau, Voiture, Maison , B09BTFTMTX

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
257

Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu Foot Massager Electric Foot Massage with Heat Function and 18 Massage Nodes Foot Care , B09C1HGZMY

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
258

Ongebruikt, getest en werkend, Massage Seat Cover, Back Massager, Massage Seat Cushion, Vibration Massage Mat with Vibration, Heat, 8 Motor Vibrations, 4 Massage Modes , B09DPR7LP3

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
259

Ongebruikt , getest en werkend, beschadigde verpakking, Lofamy massagepistool, elektrisch, met lcd-display en 6 massagekoppen, 30 instelbare snelheden en super stil, B094CGK6YL

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
260

Ongebruikt , getest en werkend, beschadigde verpakking, Lofamy massagepistool, elektrisch, met lcd-display en 6 massagekoppen, 30 instelbare snelheden en super stil, B094CGK6YL

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
261

2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met gratis sticker Azerty indien gewenst )Seenda Wireless Keyboard and Mouse Set, 2.4G Rechargeable Wireless Keyboard and Mouse with White Lighting, QWERTZ Layout, Windows System Wireless Keyboard with Mouse for PC/Laptops, Space Grey , B094VC83S2

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
262

2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met gratis sticker Azerty indien gewenst )Seenda Wireless Keyboard and Mouse Set, 2.4G Rechargeable Wireless Keyboard and Mouse with White Lighting, QWERTZ Layout, Windows System Wireless Keyboard with Mouse for PC/Laptops, Space Grey , B094VC83S2

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
263

2x Ongebruikt, getest en werkend, zwart, Qwertz layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, RedThunder K10 Wireless Gaming Keyboard and Mouse Set, QWERTZ DE Layout LED Backlight, 3000 mA Battery Capacity, Wireless Keyboard and 3200 DPI Wireless Gaming Mouse for Gamers, Black , B09G2WRZ52

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
264

2x Ongebruikt, getest en werkend, zwart, Qwertz layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, RedThunder K10 Wireless Gaming Keyboard and Mouse Set, QWERTZ DE Layout LED Backlight, 3000 mA Battery Capacity, Wireless Keyboard and 3200 DPI Wireless Gaming Mouse for Gamers, Black , B09G2WRZ52

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
265

2x Ongebruikt, getest en werkend, QWERTZ layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, Perixx Periduo-606, ergonomisch draadloos compact toetsenbord en verticale muis desktop set, gedeeld toetsenveld, 4-weg-scrolwiel, aanpasbare polssteun en platte toetsen met verticale muis , B0824616BN

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
266

2x Ongebruikt, getest en werkend, er ontbreekt 1 pols-steun , QWERTZ layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, Perixx Periduo-606, ergonomisch draadloos compact toetsenbord en verticale muis desktop set, gedeeld toetsenveld, 4-weg-scrolwiel, aanpasbare polssteun en platte toetsen met verticale muis , B0824616BN

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
267

2x Ongebruikt, getest en werkend, B01ICOKHR6 , AZERTY

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
268

2x Ongebruikt, getest en werkend, B01ICOKHR6 , AZERTY

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
269

Ongebruikt, getest en werkend, QWERTZ layout met gratis azerty stickervel indien gewenstKLIM Unity - Draadloos toetsenbord en muis set DE lay-out + duurzaam, ergonomisch, semi-mechanisch + draadloos toetsenbord set voor laptop PC Mac PS4 Xbox One+ duurzame ingebouwde batterij

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
270

Ongebruikt, getest en werkend, QWERTZ layout met gratis azerty stickervel indien gewenstKLIM Unity - Draadloos toetsenbord en muis set DE lay-out + duurzaam, ergonomisch, semi-mechanisch + draadloos toetsenbord set voor laptop PC Mac PS4 Xbox One+ duurzame ingebouwde batterij

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
271

2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met azerty stickervel indien gewenst , KLIM Tandem - Wireless Tastatur und Maus Set DE Layout + Schlank, Langlebig, Ergonomisch + kabelloses Maus Tastatur Set für Laptop PC Mac Xbox One+ Langlebiger eingebauter Akku , B08LNNLJD6

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
272

2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met azerty stickervel indien gewenst , KLIM Tandem - Wireless Tastatur und Maus Set DE Layout + Schlank, Langlebig, Ergonomisch + kabelloses Maus Tastatur Set für Laptop PC Mac Xbox One+ Langlebiger eingebauter Akku , B08LNNLJD6

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
273

Logitech G600 MMO USB Gaming Mouse - Zwart

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
274

Logitech G600 MMO USB Gaming Mouse - Zwart

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
275

Logitech G600 MMO USB Gaming Mouse - Zwart

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
276

Ongebruikt, getest en werkend, Perixx PERIMICE-608 programmeerbare ergonomische muis - verticaal design - 800/1200/1600 dpi - draadloos , B018Y0RWNA

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
277

Ongebruikt, getest en werkend, Perixx PERIPRO-506 USB trackball optisch ergonomisch zwart , B07JMZ6JP2

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
278

Ongebruikt, getest en werkend, Zwart Red switch, Qwerty layout met gratis azerty-stickervel indien gewenst, 60% gamingtoetsenbord, 61 toetsen Bluetooth 5.1 draadloos / bedraad RGB mechanisch toetsenbord met achtergrondverlichting en PBT-toetsen, waterdicht hot-swappable, programmeerbare volledige toets (Gateron optische rode schakelaar) , B082PS9WJP

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
279

Ongebruikt, getest en werkend, Zwart Red switch, Qwerty layout met gratis azerty-stickervel indien gewenst, 60% gamingtoetsenbord, 61 toetsen Bluetooth 5.1 draadloos / bedraad RGB mechanisch toetsenbord met achtergrondverlichting en PBT-toetsen, waterdicht hot-swappable, programmeerbare volledige toets (Gateron optische rode schakelaar) , B082PS9WJP

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
280

Ongebruikt, getest en werkend, QWERTY met gratis azerty stickervel indien gewenst, EPOMAKER SKYLOONG SK61 61 toetsen Hot Swappable Mechanisch Toetsenbord met RGB-achtergrondverlichting, NKRO, waterbestendig, Type-C kabel voor Win/Mac/Gaming (Gateron Optisch Bruin, Zwart) B088F4SXXF

Filter op categorie