Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
601

Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm Volwassenen Fietshelm Racefiets met Magnetische Vizier Beschermende Bril met LED Achterlicht 57-61 cm, B07GB3KH74

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
602

Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
603

Ongebruikt, getest en werkend, vizier ontbreekt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
604

Ongebruikt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Fietshelm Racefiets voor Volwassenen Heren Dames 57-61 CM, B07R6QCGW2

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
605

Ongebruikt, 3 x Asia Star Fietsschokdemper zadelpen, MTB verende zadelpen diameter 27,2 mm / 30,9 mm / 31,6 mm, lengte 400 mm aluminium verende zadelpen, geschikt voor weg-, BMX- en MTB-fietsen

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
606

Ongebruikt, 4 x LS LETONG SINIAN verende zadelpen MTB aluminium, 27,2 / 30,9 / 31,6 * 400 mm fietszadelpen, telescopische verende buis voor fiets E Bike Racing

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
607

Plm 5 stuks, 4 x ongebruikt, 1 x gebruikssporen, combipedalen, multifunctioneel pedaal, dubbelzijdig, lichte nylonvezel fietspedalen voor BMX mountainbike spin trekking bike, B08SJR69G4

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
608

Ongebruikt, Magene C406 Fietscomputer 2,5inch LCD-scherm Waterdichte GPS Draadloos Smart Mountain Road Fietsmonitor Fietsgegevens, B08D8VJH32

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
609

Ongebruikt, Magene C406 Fietscomputer 2,5inch LCD-scherm Waterdichte GPS Draadloos Smart Mountain Road Fietsmonitor Fietsgegevens, B08D8VJH32

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
610

Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
611

Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
612

Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
613

Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
614

Ongebruikt, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
615

Ongebruikt, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
616

1 x Ongebruikt, 1 x Lichte gebruikssporen, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
617

Ongebruikt, iGPSPORT Hartslagmeter HR40 voor fitnesstracker, ondersteuning Bluetooth en Ant+ hartslagmeter, B074DTSF9W

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
618

Lichte gebruikssporen, Logas Wielertrui Pro Heren Large 5D Gel Padded Ademend Wielertrui Man MTB Wear, B07PGM1RMT

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
619

Ongebruikt, Logas wielertrui set heren XXL fietsshirt korte mouwen + MTB broek met broekzeem Eenkleurig racepak

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
620

Ongebruikt, Souke Sports 4D gewatteerde fietsbroek 4XL, voor heren, Ademende sneldrogende fietsbroek

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
621

Ongebruikt, ALLY MTB broek heren Large, mountainbike fietsbroek heren kort, outdoor sport fietsbroek heren shorts, B01M1NQE4W

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
622

Ongebruikt, WOSAWE heren fietsjack zwart XXL, winddicht waterdicht MTB mountainbike jack voor fietsen, joggen en wandelen

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
623

Ongebruikt, 10 x KAPVOE Meekleurende Fietsbril, verschillende montuurkleuren, TR90 Frame voor Heren Dames Heldere Sport Zonnebril Sport Fietsen MTB Fietsbril Sportbril Rijden Vissen Hardlopen, B0957JY8VQ

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
624

Ongebruikt, 5 x KAPVOE Gepolariseerde Fietsbril Met 4 Verwisselbare Lens, verschillende montuurkleuren, TR90 Sport Zonnebril Running MTB Fiets Accessoires

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
625

Ongebruikt, ENEMEL® Dart Surround 17,7 inch – incl. 15 flights – dartbord beschermring – dik materiaal, B08QFTJYB8

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
626

Ongebruikt, KOTO Sting Black PVD 90% - Dartpijlen - 21 Gram - Tungsten Darts - Steeltip - Zwart,

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
627

Ongebruikt, Awroutdoor duikbril voor volwassenen met snorkel en camerabevestiging, Anti-condens snorkelset met 180° gezichtsveld Anti-lek snorkelmasker, professioneel duikmasker, duikapparaatmasker voor mannen en kinderen

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
628

Ongebruikt, WEISIJI-duikmasker S/M, 180° panoramisch volgelaats-snorkelmasker, snorkelmasker, met anti-condens, anti-condens en anti-lektechnologie voor volwassenen met ondersteuning voor sportcamera's, B09Q35MHHR

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
629

Ongebruikt, Odoland grote yogamat voor mannen en vrouwen, 183x122x0,6 cm, dikke antislip-oefenmat voor thuisgymnastiek, yogatrainers voor beginners en professionals Trainingsmat voor pilates Stretching push-ups en gymnastiek, B08FFSZBB8

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
630

Ongebruikt, Seaknight RAPIDII Spinning Reel Zoutwater 6.2:1 4.7:1 Visserij-reel Karper Anti-corrosie Vissen Rollen Zee 2000H 2500H 3000H 4000H 5000H 6000 Max 15kg/33LB

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
631

Ongebruikt, VGEBY Vissen Wiel linkerhand, Digitale Display Elektrische Visserij-reel Oplaadbare Baitcast Reel 9 Gear Magnetische Rem Reel Visuitrusting, B08SQQ3742

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
632

Ongebruikt, VGEBY Vissen Wiel linkerhand, Digitale Display Elektrische Visserij-reel Oplaadbare Baitcast Reel 9 Gear Magnetische Rem Reel Visuitrusting, B08SQQ3742

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
633

Plm 2 stuks, ongebruikt

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
634

Ongebruikt, OXYGEN ADVANTAGE SPORTMASKER
Ontworpen door ademhalingsdeskundige Patrick McKeown
Hoogtetraining op zeeniveau, trainingsmasker, fitnessmasker en sportmasker, B07P1ST479

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
635

Ongebruikt, OXYGEN ADVANTAGE SPORTMASKER
Ontworpen door ademhalingsdeskundige Patrick McKeown
Hoogtetraining op zeeniveau, trainingsmasker, fitnessmasker en sportmasker, B07P1ST479

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
636

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
637

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
638

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
639

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
640

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Filter op categorie