Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 18
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 80
Afgelopen
Kavel nr: 
1

Minieme sporen, getest en werkend, fabrieksinstellingen, Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8,7 inch Wi-Fi Android Tablet, grijs 32GB

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 100
Afgelopen
Kavel nr: 
2

Lcihte gebruikssporen, getest en werkend, fabrieksinstellingen , Samsung Galaxy Tab A8 - Tablet, ca. 26,67 cm (10,5 "), 64 GB, WLAN, Android, Grey , 8806092947696

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 52
Afgelopen
Kavel nr: 
3

Ongebruikt, getest en werkend, ILIHOME 5.5 mm Dual Cameras Endoscope Camera, 4.5 Inch IPS Screen Dual Camera Dual Lens Endoscope, 6+1 Adjustable LED Light Inspection Camera, 5 Metre Cable Tube Camera, 32GB TF Card , B09TVWJY7Y

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 42
Afgelopen
Kavel nr: 
4

Ongebruikt, ok, Workpro Gereedschapskist, steeksleutelset, moersleutels, universele aluminium gereedschapskoffer voor thuis, 119-delig , B019MDJSFS

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
5

Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Leg Massager, Air Compression Massager, Air Compression Leg Massager for Legs and Foot Air Compression Massager for Thighs, Calves and Foot Circulation Massager with 6 Air Cushions , B09F2H4WNK

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
15
Hoogste bod: 
€ 80
Afgelopen
Kavel nr: 
6

PRESS NUTS Display4top gas protected lasapparaat MIG-130 220 V Europese norm

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
7

Ongebruikt, getest en werkend, I-TECH Medical Division - LaMagneto - CEMP magnetic therapy device with 2 channels, independent colour display, field intensity up to 150 gauss per channel, square frequency of 1 to 100 Hz, 46 programs available.B07NGJ1S3W , retail 449

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 90
Afgelopen
Kavel nr: 
8

Ongebruikt, ok, Renogy 175W 12V Solarpanel flexibles monokristallines Solarmodul Silizium Solarzelle Photovoltaik für Wohnmobil Camping Boote

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 90
Afgelopen
Kavel nr: 
9

Ongebruikt, ok, Renogy 175W 12V Solarpanel flexibles monokristallines Solarmodul Silizium Solarzelle Photovoltaik für Wohnmobil Camping Boote

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 110
Afgelopen
Kavel nr: 
10

Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 80
Afgelopen
Kavel nr: 
11

Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW

Startbod: 
€ 80
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 260
Afgelopen
Kavel nr: 
12

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34" (86, 36cm) AMD FreeSyncPremium (WQHD 3.440 x 1.440, 21:9, 144Hz, 4ms, 300lm, 121% sRGB, 2 HDMI, 2 Display Port, Audio Out, TÃœV zertifizierte Blaulicht Reduktion) , 9346112012298

Startbod: 
€ 80
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 240
Afgelopen
Kavel nr: 
13

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34" (86, 36cm) AMD FreeSyncPremium (WQHD 3.440 x 1.440, 21:9, 144Hz, 4ms, 300lm, 121% sRGB, 2 HDMI, 2 Display Port, Audio Out, TÃœV zertifizierte Blaulicht Reduktion) , 9346112012298

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 111
Afgelopen
Kavel nr: 
14

Ongebruikt, getest en werkend, Loupedeck Live - De aangepaste console voor livestreaming, foto- en videobewerking met aanpasbare (draai) knoppen en een LED-touchscreen , 6430070530062

Startbod: 
€ 80
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 170
Afgelopen
Kavel nr: 
15

Ongebruikt, getest en werkend, Loupedeck Creative Tool - De gepersonaliseerde bewerkingsconsole voor foto's, video's, muziek en vormgeving , 6430070530048

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
16

Ongebruikt, getest en werkend, Godox macroflitser MF12-K2-kit, tweelichtskit 2.4G TTL-flitser met ingebouwde lithiumbatterij om 500 flitsen te dekken en te recyclen in 0,01-1,7 sec voor macro-opnamen, portretopnamen en sieradenopnamen, B09CKXG1DQ

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
17

Ongebruikt,g etest en werkend, Ultimate Ears MEGABOOM draagbare Bluetooth luidspreker - Zwart , 5099206082021

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
18

Ongebruikt, getest en werkend, BANG & OLUFSEN Beoplay E8 2.0 volledig draadloze oortelefoon, Natural, Standaard , 5705260078022

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
19

Ongebruikt, getest en werkend, BANG & OLUFSEN Beoplay E8 2.0 volledig draadloze oortelefoon, Natural, Standaard , 5705260078022

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 122
Afgelopen
Kavel nr: 
20

Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 121
Afgelopen
Kavel nr: 
21

Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 121
Afgelopen
Kavel nr: 
22

Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)

Startbod: 
€ 35
Biedingen: 
14
Hoogste bod: 
€ 142
Afgelopen
Kavel nr: 
23

Ongebruikt, gecontroleerd en ok, Laptop 13,3" Notebook Intel Core i5-7Y54 8GB RAM 128GB SSD 1920x1080 IPS Windows 10 WiFi Bluetooth 4.0 HDMI Zilver , B093L26BJ8 , Qwertz

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 32
Afgelopen
Kavel nr: 
24

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 10 inch tablet, Android tablet, quad-core processor, 1980 x 800 IPS HD display, 2 GB RAM, 32 GB ROM, SIM, 3G Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Google certificate (blue) , B08M5QBWT3

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 105
Afgelopen
Kavel nr: 
25

Lichte gebruikssporen, kleine schade aan plastic middenstuk zie foto , Laptop 13,3 Zoll Notebook Intel Core i5-7Y54 8GB RAM 256GB SSD 1920x1080 IPS Windows 10 WiFi Bluetooth 4.0 HDMI Roze , B093KZ28D3 , Qwertz

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
26

Ongebruikt getest en werkend, DEERC 200E Remote Control Car with Brushless Motor, 4WD 1:10 RC Car Off-Road Vehicle with 2 Batteries 40 Min. Long Running Time, 45 km/h Fast Racing Car , B099Z5GTLD

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
27

Ongebruikt, ok, licht beschadigde doos ; Aomekie Astronomische Telescoop 120X, Draagbare70/400mm Refractor Telescoop, met Telefoon Adapter+ Rugzak +Maan Filter +Verstelbare Statief en 3X Barlow

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 90
Afgelopen
Kavel nr: 
28

Ongebruikt, getest en werkend, Edicare Pressotherapielaarzen, Lymfedrainage, Massageapparaat, Benen Vermoeide voeten, Massage en Ontspanning, Gebruiksvriendelijk, Professionele effectiviteit (apparaat en beenkrullen), B098R1K312

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 90
Afgelopen
Kavel nr: 
29

Ongebruikt, getest en werkend, Edicare Pressotherapielaarzen, Lymfedrainage, Massageapparaat, Volledig team, Massage en Ontspanning, Gebruiksvriendelijk, Professionele efficiëntie (Integrale Kit)

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
30

Ongebruikt, I-Tech MAG 2000 voor thuis- en professionele magneettherapie, 2 kanalen van elk 150 gau, 35 programma's, 3 magneetbanden, draagtas, voeding en handleiding, B0081DKVSO

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
31

Ongebruikt, volledig, COSY AND DOZY Chill DeLuxe kattenligbed voor wandmontage L90 x B41 cm, met matras 3 cm, gewicht 4,5 kg, wandligbed voor katten tot 25 kg lichaamsgewicht, B07KGHHB1M

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
32

Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Pet Prime Automatische balwerper interactieve balwerpmachine 3 mini- tennisballen inclusief- Mini Style, White , B082K5WQRQ

Startbod: 
€ 26
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 112
Afgelopen
Kavel nr: 
33

Ongebruikt, ok, NACATIN Planches Stand up 10'6" Paddle Gonfiabili con Pagaia Regolabile Zaino Viaggio, Pompa, Borsa Impermeabile 10 L, Guinzaglio Accessori inclusi , B08YYDXY81

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
34

Profun XBike 3 in 1 Exercise Bike with App, Foldable Fitness Bike, 10 Magnetic Resistance Settings, Pulse Measurement, Mobile Phone Holder, up to 125 kg

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
35

Ongebruikt, beschadigde doos, ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
36

Ongebruikt, OK, FOCUHUNTER Air Rifle Scope 6-24X50mm Airsoft Scope Rapid Rangefinder Illuminated Red/Green Reticles Sniper Scope with Weaver/Picatinny Rail Mounts for Hunting, with FFP , B0894L8Q2C

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 111
Afgelopen
Kavel nr: 
37

Ongebruikt, getest en werkend, YABER Y30 LED Projector, 7200 Lumens, Native 1080P Projector, Home Cinema Full HD with ±50° 4D Trapezoidal Correction, Supports 4K & Zoom, LCD LED Projector Compatible with Phone, PC, TV Box, PS4 ; B0881MT1HP

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 110
Afgelopen
Kavel nr: 
38

Ongebruikt, getest en werkend, YABER Y30 LED Projector, 7200 Lumens, Native 1080P Projector, Home Cinema Full HD with ±50° 4D Trapezoidal Correction, Supports 4K & Zoom, LCD LED Projector Compatible with Phone, PC, TV Box, PS4 ; B0881MT1HP

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
39

Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 84 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07LGGXNDG

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
40

Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 84 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07LGGXNDG

Filter op categorie