Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
681

Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
682

Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 46
Afgelopen
Kavel nr: 
683

Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
684

Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
685

Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
686

Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
687

Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
688

Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
689

Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
690

Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
691

Lichte gebruikssporen, gereset naar 00000, HBselect fietsslot met cijfercode 5 cijferrijen fietskettingslot 1000 mm * 38 mm 750 g voor fietsen, motorfietsen, B07RHYTTVX

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
692

Ongebruikt, VICKSONGS Fietsslot, Fietskettingslot,85cm Kettingslot met Hoog Veiligheidsniveau (360 graden draaibaar slot,2 sleutels,8mm diameter) Slot voor Fiets Motor Grill Deur en Hek (Zwart)

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
693

Ongebruikt, Nuo desire 8-9-10-11, cassettevak, 11-32T, 11-36T, 11-40T, 11-42T versnellingen, voor racefietsen, mountainbikes, MTB's, compatibel met Shimano HG Sram (behalve XD), B09SLM8RV8

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
694

Ongebruikt, Nuo desire 8-9-10-11 speed cassette, versnellingen 11-25T 11-28T 11-32T 11-36T 11-42T vrijloop voor racefiets vrijloop compatibel met Shimano HG Sram (behalve XD) fiets vrijloop

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
695

Ongebruikt, Jooheli 2 paar complete V-remset Fietsremlichaam V-remset Mountainbike-rem Racefietsrem voor de meeste fietsen, MTB, BMX, B0946YQQ8K

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
696

Ongebruikt, Vikenar Fietsremset, 1 Paar Racefiets V-vorm Mechanische Dual Pivot Remset

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
697

Ongebruikt, LS LETONG SINIAN Fietspedalen, MTB-pedalen Brede platte pedalen van ultralichte aluminiumlegering met 3 afgedichte lagers, racefietspedalen met een asdiameter van 9/16", B08RBT9589

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
698

Ongebruikt, SILI Universele Scooter & Fiets Muurbeugel, B09793K5QG

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
699

Ongebruikt, Master Lock Gecertificeerde Boeien fietsslot, Anti-diefstalslot – Police Approved [9 scharnierende schakel] [55 cm] 8290EURDPRO - Voor Elektrische scooters, Fietsen, Motorfietsen, B000XRQ8UG

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
700

Plm 4 stuks, ongebruikt

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
701

Plm 5 stuks, ongebruikt

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
702

Ongebruikt, LITHIX Hoogwaardige suspension trainer voor je full-body training thuis – premium sling trainer met deuranker voor de fitness van het hele gezin – stabiele suspension trainingsset voor sport en plezier, B086DCBQMY

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
703

Ongebruikt, Fengxunzmm Draagbaar badmintonnet, tuinvolleybalnet 610 x 76cm, opvouwbaar badmintonnet, in hoogte verstelbaar badmintonnet, volleybalnet, voor binnen- of buitensporten (wijnrood), B09NRKRMGK

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
704

Plm 3 stuks, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
705

Gebruikssporen, Avoalre OTG Skibril, Anti Fog Ski Snowboardbril voor heren Dames 100% UV-bescherming Bril met verwisselbare sferische gespiegelde lenzen, B07HMZH32X

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
706

2x ongebruikt, ok, diverse

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
707

Ongebruikt, getest en ok, airtrack matte 10cmhoch 3M Tumbling Mat , incl pomp , B082WB1YHM

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
708

Ongebruikt, getest en ok, donkerblauw, geen pomp inbegrepen ( standaard airtrack pomp werkt) FBSport Inflatable Air Roll, 120 cm, Yoga and Gymnastic Cylinder, Gym Air Barrel, Airtrack Exercise Roll

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
709

Gebruikt, getest en ok, incl pomp, FBSPORT Airtrack Mat, 10CM Hoogte Koolstofvezel Tumbling Mat Lengte 4M Opblaasbare Gymnastiek Mat, Trainingsmat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
710

2 stuks, ongebruikt, SPMOVE Fitness hoop, used for weight loss and massage, can be divided into 6-8 parts, 75-95 cm diameter, the foam hoop weight is approximately 1.2 kg , B08S2THYQP

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
711

2 stuks, ongebruikt, SPMOVE Fitness hoop, used for weight loss and massage, can be divided into 6-8 parts, 75-95 cm diameter, the foam hoop weight is approximately 1.2 kg , B08S2THYQP

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
712

Ongebruikt, ZERRO Dumbbell Set van 2 met Dumbbell standaard 1 kg, 1,5 kg, 2 kg Fitness Dumbbells , B09L7XZW92

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
713

Ongebruikt, ZERRO Dumbbell Set van 2 met Dumbbell standaard 1 kg, 1,5 kg, 2 kg Fitness Dumbbells , B09L7XZW92

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
714

Umi - Neoprene Dumbbell Weights 2x 10kg

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
715

Umi - Neoprene Dumbbell Weights 2x 10kg

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 43
Afgelopen
Kavel nr: 
716

Ongebruikt, ok, Verstelbare bank Volledige lichaamstraining Multifunctionele opvouwbare incline-uitvaloefeningen voor thuisgym , B09CPFHN48

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
717

Ongebruikt, ok, PASYOU Verstelbare bank Volledige lichaamstraining Multifunctionele opvouwbare incline-uitvaloefeningen voor thuisgym , B07S7NRZL4

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
718

Ongebruikt, ok, PASYOU Verstelbare bank Volledige lichaamstraining Multifunctionele opvouwbare incline-uitvaloefeningen voor thuisgym , B07S7NRZL4

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
719

Ongebruikt, ok, PASYOU Verstelbare bank Volledige lichaamstraining Multifunctionele opvouwbare incline-uitvaloefeningen voor thuisgym , B07S7NRZL4

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
720

Ongebruikt, beschadigde doos, lichte wrijfsporen transport mogelijk, ONETWOFIT Power Tower OT084 , B08VHYJYF4

Filter op categorie