Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
521

Ongebruikt, getest en werkend Moukey MEK-200 Keyboard Piano voor beginners, E-piano/keyboard met muziekstandaard, led-scherm, 300 ritmes, 300 tonen, 50 demo's en leermodus voor kinderen en beginners, 61keys, MEK-200 ; B08SBNJYRN

Startbod: 
€ 18
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
522

Ongebruikt OK , Donner Acoustic Guitar Full Size 4/4 Dreadnought Guitar Package 41 Inch Spruce Mahogany for Beginner with Gig Bag Tuner Strap Strings Capo Picks ; B074279ZNH

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
523

Ongebruikt, ok, WitDonner 39 Inch TL Electric Guitar Full Size TC Style Solid Body White Beginner with Bag, Strap, Cable,DTC-100W , B08QCMM8XL

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
524

Ongebruikt, accessoires ontbreken, Donner Electric Guitar Kit Left Handed Full Size 39 Inch (Sunburst, Left Handed) B07YP73XFJ

Startbod: 
€ 18
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 36
Afgelopen
Kavel nr: 
525

Ongebruikt , getest en werkend, Donner DEK-610 Full-Size 61-Key Electric Keyboard with LCD Kit , Electric Piano with Music Stand, Microphone and Piano App, Supports MP3/USB MIDI/Audio/Microphone/Headphones/Sustain Pedal , B08CZV1JQJ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
526

Lichte gebruikssporen , maar transportschade : Rechterhoek vooraan plastiek gebroken/ontbreekt , getest en werkend, Donner DEK-610 Full-Size 61-Key Electric Keyboard with LCD Kit , Electric Piano with Music Stand, Microphone and Piano App, Supports MP3/USB MIDI/Audio/Microphone/Headphones/Sustain Pedal , B08CZV1JQJ

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
527

Ongebruikt, ok, Donkergroen ( foto indicatief) , Tongue Drum 14 Inch Handpan Drum 15 Note Soldering Drum Tongue Drum Tank Drum Steel with Drum Beaters Special Carry Bag Finger Pads Clay Stickers (Green) , B08S3GMKQY

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
528

Getest en werkend, ongebruikt, Platenspeler met handvat, met 2 ingebouwde luidsprekers 33/45/78 RPM Retro MUSITREND Vinyl naar MP3 opname, Wit

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
529

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Case Vinyl Turntable Bluetooth Turntable with Built-in Speakers, 3 Speed Retro Turntable with Belt Drive, Portable Vintage Case LP Player USB Recording , B09KZHN7GL

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
530

3x Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakkingen ,Uv-blacklight LED schijnwerper, Eleganted 100 W UV-schijnwerper, waterdicht IP66 UV-straler, ultraviolet lichteffect met AAN/UIT-schakelaar , B08BCH41Q2

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
531

Ongebruikt, Donner Boomarm, Heavy Duty microfoonarm Verstelbare buisstijl Ophangschaar Microfoonstandaard met bureauklem, 3/8'' naar 5/8'' schroefadapter voor live streaming, radio, podcasting, gaming-MS 1, B09MNCSPHN

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
532

Ongebruikt, Vangoa 39 inch full size elektrische gitaar beginners kit met 10W versterker 4/4 junior elektrische gitaar pakket, kabel, tremolo bar, riem, tuner, snaren, capo, plectrums (zwart), B097XTVQNL

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
533

Ongebruikt, Moukey Keyboard, 54-toetsen pianotoetsenbord voor beginners, groot LCD-scherm, draagbaar elektronisch toetsenbord met microfoon, muziekstandaard, stickers en voeding, zwart, B08VS5L9N9

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
534

Ongebruikt, Donner Elektrische Gitaar 39 Inch TELE Elektrische Gitaar DTC-100 Solid Body TC Stijl Elektrische Gitaar Kit met Tas, riem, Kabel, retro wit, B08QCMM8XL

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 37
Afgelopen
Kavel nr: 
535

Lichte gebruikssporen, ok Eastar Viool EVA-330 Vario-set van 4/4 massief hout, met harde koffer, schoudersteun, colophonium, twee vellen, clip-on tuner en extra snaren voor studenten, kinderen, volwassenen (EVA-330) ; B07T4G24Z8

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
536

Lichte gebruikssporen, ok, Vangoa A Stijl Mandoline Akoestisch Elektrisch Mahonie Mandolines-instrument met Beginnersset, Rood, B07RGVBY4V

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
537

Ongebruikt, ok, Dawoo Paar bodemluidsprekerstandaard voor Studio Monitor luidsprekerstandaard met/stabiele driehoekige basis, instelbaar 6 hoogtes (zwart) exclusief luidsprekers; B0837KFF7X

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
538

Ongebruikt, Donner Ukulele Sopraan Kit 21 Inch voor Beginner Volwassen Beginner met tas, met schoudertas, Tuner, extra snaren, riem, polijstdoek (zwart), B0924G52KR

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
539

Ongebruikt, Donner Ukulele Sopraan Kit 21 Inch voor Beginner Volwassen Beginner met tas, met schoudertas, Tuner, extra snaren, riem, polijstdoek (zwart), B0924G52KR

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
540

Lichte gebruikssporen, ok, Moukey 8-kanaals Mixer Stereo mini Audio mixer DC 5V ideaal voor kleine clubs of bars Als microfoon gitaar bastoetsenbord of podiummixer-MAMX3, B08BCFXSBV

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
541

Lichte gebruikssporen, ok, Moukey 8-kanaals Mixer Stereo mini Audio mixer DC 5V ideaal voor kleine clubs of bars Als microfoon gitaar bastoetsenbord of podiummixer-MAMX3, B08BCFXSBV

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
542

Ongebruikt, ok, 2 x Moukey Verstelbare Tablet Mount voor Microfoon Mic Stand Beugel Houder voor Apple iPad Smartphones, Mmsph-1 , B07QHSGVTW

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 51
Afgelopen
Kavel nr: 
543

Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Mini Spider Moving Head Light, Led Moving Beam Light, Disco Lights 8 x 3W DMX 512 Dual Sweeper Pulse Strobe Effect Lights voor Party Club DJ Disco Bar Ball Room KTV (1PC), B08KW6T4R9

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
544

Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Mini Spider Moving Head Light, Led Moving Beam Light, Disco Lights 8 x 3W DMX 512 Dual Sweeper Pulse Strobe Effect Lights voor Party Club DJ Disco Bar Ball Room KTV (1PC), B08KW6T4R9

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
545

Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Mini Spider Moving Head Light, Led Moving Beam Light, Disco Lights 8 x 3W DMX 512 Dual Sweeper Pulse Strobe Effect Lights voor Party Club DJ Disco Bar Ball Room KTV (1PC), B08KW6T4R9

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
546

Ongebruikt, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
547

Ongebruikt, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
548

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2

Startbod: 
€ 0
Biedingen: 
17
Hoogste bod: 
0
Afgelopen
Kavel nr: 
549

Ongebruikt, getest en werkend, LEKATO 2.4 GHz Gitaar Draadloze Systeem Met 8 Uur Runtime Draadloze Gitaar Zender Ontvanger Oplaadbaar ; B08QCFN15H

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
550

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, LEKATO 2.4 GHz Gitaar Draadloze Systeem Met 8 Uur Runtime Draadloze Gitaar Zender Ontvanger Oplaadbaar ; B08QCFN15H

Startbod: 
€ 80
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 131
Afgelopen
Kavel nr: 
551

Ongebruikt, getest en werkend, Loupedeck Creative Tool - De gepersonaliseerde bewerkingsconsole voor foto's, video's, muziek en vormgeving , 6430070530048

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
552

Ongebruikt, ok, TARION Draadloze microfoon, draadloze microfoon, lavaliermicrofoon, aansluitmicrofoon, microfoon tot 50 m, audiobewaking, 2 zenders, 1 ontvanger voor camera, smartphone, laptop, DSLR camcorder (G1(A2)) ; B0953GKN6L

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
553

3x Getest en werkend, licht beschadigde doosjes, Vivlex Draadloos gitaarsysteem, gitaarzender, ontvangerset, 2,4 GHz, 6 kanalen, draadloos audiosysteem voor elektrische gitaar, basviool, toetsenbord, ingebouwde batterij, 8 uur werktijd , B0957CKXTL

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
554

3x Ongebruikt, ok, Microphone de Saxophone sans Fil 2.4G, Clip sur Instruments de Musique Microphone, Récepteur et Émetteur sans Fil, pour Saxophone et Plus , B098LB7XNV

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
555

Ongebruikt, getest en werkend, Giecy Draagbare spraakversterker met microfoon, 30 W, oplaadbare accu, 2800 mAh, megafonie-systeem, lichte spraakversterker voor leraren, toerisme, trainers, presentatiecentoren , B08K8MMWS2

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
556

Ongebruikt, getest en werkend, Giecy Draagbare spraakversterker met microfoon, 30 W, oplaadbare accu, 2800 mAh, megafonie-systeem, lichte spraakversterker voor leraren, toerisme, trainers, presentatiecentoren , B08K8MMWS2

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
557

Gebruikssporen,, getest en werkend, Giecy Draagbare spraakversterker met microfoon, 30 W, oplaadbare accu, 2800 mAh, megafonie-systeem, lichte spraakversterker voor leraren, toerisme, trainers, presentatiecentoren , B08K8MMWS2

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
558

Ongebruikt, ok, Moukey Wireless Page Turner Pedal, USB Rechargeable Page Flip Pedal for Tablets, Black , B07HQ96MYV

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
559

Ongebruikt, ok, Moukey Wireless Page Turner Pedal, USB Rechargeable Page Flip Pedal for Tablets, Black , B07HQ96MYV

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
560

Minieme gebruikssporen, ok, Gecko Kalimba 17 toetsen Thumb Piano duimpiano Eva-high-performance beschermbox, mahonie ,

Filter op categorie