8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Leg Massager, Air Compression Massager, Air Compression Leg Massager for Legs and Foot Air Compression Massager for Thighs, Calves and Foot Circulation Massager with 6 Air Cushions , B09F2H4WNK
Ongebruikt, getest en werkend, I-TECH Medical Division - LaMagneto - CEMP magnetic therapy device with 2 channels, independent colour display, field intensity up to 150 gauss per channel, square frequency of 1 to 100 Hz, 46 programs available.B07NGJ1S3W , retail 449
Ongebruikt, getest en werkend, Edicare Pressotherapielaarzen, Lymfedrainage, Massageapparaat, Benen Vermoeide voeten, Massage en Ontspanning, Gebruiksvriendelijk, Professionele effectiviteit (apparaat en beenkrullen), B098R1K312
Ongebruikt, getest en werkend, Edicare Pressotherapielaarzen, Lymfedrainage, Massageapparaat, Volledig team, Massage en Ontspanning, Gebruiksvriendelijk, Professionele efficiëntie (Integrale Kit)
Ongebruikt, I-Tech MAG 2000 voor thuis- en professionele magneettherapie, 2 kanalen van elk 150 gau, 35 programma's, 3 magneetbanden, draagtas, voeding en handleiding, B0081DKVSO
Ongebruikt, volledig, COSY AND DOZY Chill DeLuxe kattenligbed voor wandmontage L90 x B41 cm, met matras 3 cm, gewicht 4,5 kg, wandligbed voor katten tot 25 kg lichaamsgewicht, B07KGHHB1M
Ongebruikt, getest en werkend, PETKIT Automatische RVS voerbak 3L, app-bediening, programmeerbare portiecontrole 5-200g per maaltijd & 20s Voice Recorder Huisdieren Slimme dispenser voor middelgrote grote honden Katten, B09JFK8BCQ
Ongebruikt, getest en werkend, PETKIT Automatische RVS voerbak 5L, app-bediening, programmeerbare portiecontrole 5-200g per maaltijd & 20s Voice Recorder Huisdieren Slimme dispenser voor middelgrote grote honden Katten, B09JFK8BCQ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 1 geurflacon ontbreekt, Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Matje voor toestel + 1 geurflacon ontbreekt, Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL
Ongebruikt, Plankbeugels, 250 mm wandplank, opvouwbare console voor zwaar gebruik, plankbeugels Zwevende plankbeugels
Maximaal draagvermogen 30kg
metaal staal
Mat zwart
4 stuks (10in/250mm), exclusief plank, B09BKQS5GX
Ongebruikt, ok, Face Mask Maker Machine with 32 Pieces Collagen Face Mask Machine Facial Treatment DIY Natural Fruit Vegetable Mask SPA Skin Care for Hand Breast Hand Neck Skin Care (Machine) ; B095VLD34Y
Ongebruikt, getest en werkend, Deciniee Light Therapy Mask,7 Color LED Face Beauty Photon Skin Phototherapy Facial Skin Treatment Anti-Aging Facial Care Mask Anti-Wrinkle Skin Tightening Mask , B08LN4HYVY
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Deciniee Light Therapy Mask,7 Color LED Face Beauty Photon Skin Phototherapy Facial Skin Treatment Anti-Aging Facial Care Mask Anti-Wrinkle Skin Tightening Mask , B08LN4HYVY
AMASAVA cosmeticakoffer Beauty make-up case, van pvc-leer en aluminium, 3 beschikbare niveaus, met 2 klapsloten en 6 variabele verdelers, 36,5 cm x 22 cm x 27 cm, 3kg, zwart + zilver
AMASAVA cosmeticakoffer Beauty make-up case, van pvc-leer en aluminium, 3 beschikbare niveaus, met 2 klapsloten en 6 variabele verdelers, 36,5 cm x 22 cm x 27 cm, 3kg, zwart + zilver
Ongebruikt, getest en werkend, Boston Tech BE-101 - Paraffineverwarmer voor handen en voeten. Gebruikt bij thermotherapie om spierpijn, reumatoïde artritis, artrose, oedeem te behandelen en de bloedstroom te activeren.B0722S2B9L
Ongebruikt, getest en werkend, Paraffinbadwärmer für Hände und Füße. Schnelle Erwärmung zur Thermotherapie bei Muskelschmerzen, Arthritis und Osteoarthritis. Aktiviert die Durchblutung. Fassungsvermögen 5 Liter Modell BE108 (Grün) ; B08WS31SNL
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Leg Massager, Air Compression Massager, Air Compression Leg Massager for Legs and Foot Air Compression Massager for Thighs, Calves and Foot Circulation Massager with 6 Air Cushions , B09F2H4WNK
Ongebruikt, ok, PEALOV Rotating aid for elderly people, waterproof rotary care device for elderly, multifunctional bed rest patient turning device, U-type reversible care aid, suitable for paralyzed patients , B09GY8JWKM
Ongebruikt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8
Ongebruikt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8
Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8
Ongebruikt, getest en werkend, Kebor Appareil De Massage Pour La Nuque - Rechargeable, Mains Libres Dorsal Avec Longue Ceinture Pétrissage Shiatsu Fonction Chaleur Réglable Bureau, Voiture, Maison , B09BTFTMTX
Ongebruikt, getest en werkend, Kebor Appareil De Massage Pour La Nuque - Rechargeable, Mains Libres Dorsal Avec Longue Ceinture Pétrissage Shiatsu Fonction Chaleur Réglable Bureau, Voiture, Maison , B09BTFTMTX
Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu Foot Massager Electric Foot Massage with Heat Function and 18 Massage Nodes Foot Care , B09C1HGZMY
Ongebruikt, getest en werkend, Massage Seat Cover, Back Massager, Massage Seat Cushion, Vibration Massage Mat with Vibration, Heat, 8 Motor Vibrations, 4 Massage Modes , B09DPR7LP3
Ongebruikt , getest en werkend, beschadigde verpakking, Lofamy massagepistool, elektrisch, met lcd-display en 6 massagekoppen, 30 instelbare snelheden en super stil, B094CGK6YL
Ongebruikt , getest en werkend, beschadigde verpakking, Lofamy massagepistool, elektrisch, met lcd-display en 6 massagekoppen, 30 instelbare snelheden en super stil, B094CGK6YL
OneTigris X-Destroyer K9 Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, met metalen gespen, L, coyote brown
Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)
Ongebruikt, ok, OneTigris X-Destroyer K9 Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, met metalen gespen, XL, rangergroen , B09C7T1VS4
Ongebruikt, Zwart Large, OneTigris K9 X-Destroyer Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, metalen gespen , B08ML89V8Z
Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H
Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H
Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H
Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H
Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H
Ongebruikt, ok, FEELLIFE Inhalator Vernevelaar, Inhalator Apparaat voor Luchtwegaandoeningen, Inhalator voor Kinderen en Volwassenen, Verstelbare Spray Mist, Met 2 Verstuiver Membraan, B08VR8TWFC