Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
5

Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Leg Massager, Air Compression Massager, Air Compression Leg Massager for Legs and Foot Air Compression Massager for Thighs, Calves and Foot Circulation Massager with 6 Air Cushions , B09F2H4WNK

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
7

Ongebruikt, getest en werkend, I-TECH Medical Division - LaMagneto - CEMP magnetic therapy device with 2 channels, independent colour display, field intensity up to 150 gauss per channel, square frequency of 1 to 100 Hz, 46 programs available.B07NGJ1S3W , retail 449

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 90
Afgelopen
Kavel nr: 
28

Ongebruikt, getest en werkend, Edicare Pressotherapielaarzen, Lymfedrainage, Massageapparaat, Benen Vermoeide voeten, Massage en Ontspanning, Gebruiksvriendelijk, Professionele effectiviteit (apparaat en beenkrullen), B098R1K312

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 90
Afgelopen
Kavel nr: 
29

Ongebruikt, getest en werkend, Edicare Pressotherapielaarzen, Lymfedrainage, Massageapparaat, Volledig team, Massage en Ontspanning, Gebruiksvriendelijk, Professionele efficiëntie (Integrale Kit)

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
30

Ongebruikt, I-Tech MAG 2000 voor thuis- en professionele magneettherapie, 2 kanalen van elk 150 gau, 35 programma's, 3 magneetbanden, draagtas, voeding en handleiding, B0081DKVSO

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
243

Ongebruikt, ok, Face Mask Maker Machine with 32 Pieces Collagen Face Mask Machine Facial Treatment DIY Natural Fruit Vegetable Mask SPA Skin Care for Hand Breast Hand Neck Skin Care (Machine) ; B095VLD34Y

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
244

Ongebruikt, getest en werkend, Deciniee Light Therapy Mask,7 Color LED Face Beauty Photon Skin Phototherapy Facial Skin Treatment Anti-Aging Facial Care Mask Anti-Wrinkle Skin Tightening Mask , B08LN4HYVY

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
245

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Deciniee Light Therapy Mask,7 Color LED Face Beauty Photon Skin Phototherapy Facial Skin Treatment Anti-Aging Facial Care Mask Anti-Wrinkle Skin Tightening Mask , B08LN4HYVY

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
246

AMASAVA cosmeticakoffer Beauty make-up case, van pvc-leer en aluminium, 3 beschikbare niveaus, met 2 klapsloten en 6 variabele verdelers, 36,5 cm x 22 cm x 27 cm, 3kg, zwart + zilver

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
247

AMASAVA cosmeticakoffer Beauty make-up case, van pvc-leer en aluminium, 3 beschikbare niveaus, met 2 klapsloten en 6 variabele verdelers, 36,5 cm x 22 cm x 27 cm, 3kg, zwart + zilver

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
248

Ongebruikt, getest en werkend, Boston Tech BE-101 - Paraffineverwarmer voor handen en voeten. Gebruikt bij thermotherapie om spierpijn, reumatoïde artritis, artrose, oedeem te behandelen en de bloedstroom te activeren.B0722S2B9L

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
249

Ongebruikt, getest en werkend, Paraffinbadwärmer für Hände und Füße. Schnelle Erwärmung zur Thermotherapie bei Muskelschmerzen, Arthritis und Osteoarthritis. Aktiviert die Durchblutung. Fassungsvermögen 5 Liter Modell BE108 (Grün) ; B08WS31SNL

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
250

Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Leg Massager, Air Compression Massager, Air Compression Leg Massager for Legs and Foot Air Compression Massager for Thighs, Calves and Foot Circulation Massager with 6 Air Cushions , B09F2H4WNK

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
251

Ongebruikt, ok, PEALOV Rotating aid for elderly people, waterproof rotary care device for elderly, multifunctional bed rest patient turning device, U-type reversible care aid, suitable for paralyzed patients , B09GY8JWKM

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
252

Ongebruikt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
253

Ongebruikt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
254

Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
255

Ongebruikt, getest en werkend, Kebor Appareil De Massage Pour La Nuque - Rechargeable, Mains Libres Dorsal Avec Longue Ceinture Pétrissage Shiatsu Fonction Chaleur Réglable Bureau, Voiture, Maison , B09BTFTMTX

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
256

Ongebruikt, getest en werkend, Kebor Appareil De Massage Pour La Nuque - Rechargeable, Mains Libres Dorsal Avec Longue Ceinture Pétrissage Shiatsu Fonction Chaleur Réglable Bureau, Voiture, Maison , B09BTFTMTX

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
257

Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu Foot Massager Electric Foot Massage with Heat Function and 18 Massage Nodes Foot Care , B09C1HGZMY

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
258

Ongebruikt, getest en werkend, Massage Seat Cover, Back Massager, Massage Seat Cushion, Vibration Massage Mat with Vibration, Heat, 8 Motor Vibrations, 4 Massage Modes , B09DPR7LP3

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
259

Ongebruikt , getest en werkend, beschadigde verpakking, Lofamy massagepistool, elektrisch, met lcd-display en 6 massagekoppen, 30 instelbare snelheden en super stil, B094CGK6YL

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
260

Ongebruikt , getest en werkend, beschadigde verpakking, Lofamy massagepistool, elektrisch, met lcd-display en 6 massagekoppen, 30 instelbare snelheden en super stil, B094CGK6YL

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
681

Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
682

Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 46
Afgelopen
Kavel nr: 
683

Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
684

Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
685

Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
706

2x ongebruikt, ok, diverse

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
794

Ongebruikt, ok, FEELLIFE Inhalator Vernevelaar, Inhalator Apparaat voor Luchtwegaandoeningen, Inhalator voor Kinderen en Volwassenen, Verstelbare Spray Mist, Met 2 Verstuiver Membraan, B08VR8TWFC

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
795

Lichte gebruikssporen (waterdruppels), ok, FEELLIFE Inhalator Vernevelaar, Inhalator Apparaat voor Luchtwegaandoeningen, Inhalator voor Kinderen en Volwassenen, Verstelbare Spray Mist, Met 2 Verstuiver Membraan, B08VR8TWFC

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
841

Ongebruikt, getest en werkend, Hethya Incubator Ei Automatische incubator broedmachine kip home controller boerderij eieren incubator 12-16 eieren incubatoren, B09DXWL7WB

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
842

Ongebruikt, getest en werkend, Hethya Incubator Ei Automatische incubator broedmachine kip home controller boerderij eieren incubator 12-16 eieren incubatoren, B09DXWL7WB

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
881

Ongebruikt, Medcursor draagbaar massagegeweer - diepe weefselmassage voor pijnverlichting, vibratie met hoge intensiteit - inclusief 6 massagekoppen, grijs, B09PF2D8HW

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
882

Ongebruikt, Mebak Massage Gun Deep Tissue Percussion Muscle Massager Gun Handhel Electric Massager for Athlete Neck Back Body Pain Relief Super Quiet Portable Sport Massager with Brushless Motor 7 Heads 5 Speed Mebak3

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
883

Ongebruikt, Mebak Massage Gun Deep Tissue Percussion Muscle Massager Gun Handhel Electric Massager for Athlete Neck Back Body Pain Relief Super Quiet Portable Sport Massager with Brushless Motor 7 Heads 5 Speed Mebak3

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
884

Ongebruikt, Mebak Massage Gun Deep Tissue Percussion Muscle Massager Gun Handhel Electric Massager for Athlete Neck Back Body Pain Relief Super Quiet Portable Sport Massager with Brushless Motor 7 Heads 5 Speed Mebak3

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
885

Ongebruikt, Mebak Massage Gun Deep Tissue Percussion Muscle Massager Gun Handhel Electric Massager for Athlete Neck Back Body Pain Relief Super Quiet Portable Sport Massager with Brushless Motor 7 Heads 5 Speed Mebak3

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
886

Ongebruikt, Collen ACA Massagepistool, elektrisch, met 8 massagekoppen 30 instelbare snelheden, massagepistool voor nek, rug, schouders, spieren, B08CMV74TM

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
887

Lichte gebruikssporen, Collen ACA Massagepistool, elektrisch, met 8 massagekoppen 30 instelbare snelheden, massagepistool voor nek, rug, schouders, spieren, B08CMV74TM

Pagina's

Filter op categorie