8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Leg Massager, Air Compression Massager, Air Compression Leg Massager for Legs and Foot Air Compression Massager for Thighs, Calves and Foot Circulation Massager with 6 Air Cushions , B09F2H4WNK
Ongebruikt, getest en werkend, I-TECH Medical Division - LaMagneto - CEMP magnetic therapy device with 2 channels, independent colour display, field intensity up to 150 gauss per channel, square frequency of 1 to 100 Hz, 46 programs available.B07NGJ1S3W , retail 449
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt, getest en werkend, Edicare Pressotherapielaarzen, Lymfedrainage, Massageapparaat, Benen Vermoeide voeten, Massage en Ontspanning, Gebruiksvriendelijk, Professionele effectiviteit (apparaat en beenkrullen), B098R1K312
Ongebruikt, getest en werkend, Edicare Pressotherapielaarzen, Lymfedrainage, Massageapparaat, Volledig team, Massage en Ontspanning, Gebruiksvriendelijk, Professionele efficiëntie (Integrale Kit)
Ongebruikt, I-Tech MAG 2000 voor thuis- en professionele magneettherapie, 2 kanalen van elk 150 gau, 35 programma's, 3 magneetbanden, draagtas, voeding en handleiding, B0081DKVSO
Profun XBike 3 in 1 Exercise Bike with App, Foldable Fitness Bike, 10 Magnetic Resistance Settings, Pulse Measurement, Mobile Phone Holder, up to 125 kg
Ongebruikt, beschadigde doos, ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF
Ongebruikt, ok, Face Mask Maker Machine with 32 Pieces Collagen Face Mask Machine Facial Treatment DIY Natural Fruit Vegetable Mask SPA Skin Care for Hand Breast Hand Neck Skin Care (Machine) ; B095VLD34Y
Ongebruikt, getest en werkend, Deciniee Light Therapy Mask,7 Color LED Face Beauty Photon Skin Phototherapy Facial Skin Treatment Anti-Aging Facial Care Mask Anti-Wrinkle Skin Tightening Mask , B08LN4HYVY
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Deciniee Light Therapy Mask,7 Color LED Face Beauty Photon Skin Phototherapy Facial Skin Treatment Anti-Aging Facial Care Mask Anti-Wrinkle Skin Tightening Mask , B08LN4HYVY
AMASAVA cosmeticakoffer Beauty make-up case, van pvc-leer en aluminium, 3 beschikbare niveaus, met 2 klapsloten en 6 variabele verdelers, 36,5 cm x 22 cm x 27 cm, 3kg, zwart + zilver
AMASAVA cosmeticakoffer Beauty make-up case, van pvc-leer en aluminium, 3 beschikbare niveaus, met 2 klapsloten en 6 variabele verdelers, 36,5 cm x 22 cm x 27 cm, 3kg, zwart + zilver
Ongebruikt, getest en werkend, Boston Tech BE-101 - Paraffineverwarmer voor handen en voeten. Gebruikt bij thermotherapie om spierpijn, reumatoïde artritis, artrose, oedeem te behandelen en de bloedstroom te activeren.B0722S2B9L
Ongebruikt, getest en werkend, Paraffinbadwärmer für Hände und Füße. Schnelle Erwärmung zur Thermotherapie bei Muskelschmerzen, Arthritis und Osteoarthritis. Aktiviert die Durchblutung. Fassungsvermögen 5 Liter Modell BE108 (Grün) ; B08WS31SNL
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Leg Massager, Air Compression Massager, Air Compression Leg Massager for Legs and Foot Air Compression Massager for Thighs, Calves and Foot Circulation Massager with 6 Air Cushions , B09F2H4WNK
Ongebruikt, ok, PEALOV Rotating aid for elderly people, waterproof rotary care device for elderly, multifunctional bed rest patient turning device, U-type reversible care aid, suitable for paralyzed patients , B09GY8JWKM
Ongebruikt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8
Ongebruikt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8
Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8
Ongebruikt, getest en werkend, Kebor Appareil De Massage Pour La Nuque - Rechargeable, Mains Libres Dorsal Avec Longue Ceinture Pétrissage Shiatsu Fonction Chaleur Réglable Bureau, Voiture, Maison , B09BTFTMTX
Ongebruikt, getest en werkend, Kebor Appareil De Massage Pour La Nuque - Rechargeable, Mains Libres Dorsal Avec Longue Ceinture Pétrissage Shiatsu Fonction Chaleur Réglable Bureau, Voiture, Maison , B09BTFTMTX
Ongebruikt, getest en werkend, Shiatsu Foot Massager Electric Foot Massage with Heat Function and 18 Massage Nodes Foot Care , B09C1HGZMY
Ongebruikt, getest en werkend, Massage Seat Cover, Back Massager, Massage Seat Cushion, Vibration Massage Mat with Vibration, Heat, 8 Motor Vibrations, 4 Massage Modes , B09DPR7LP3
Ongebruikt , getest en werkend, beschadigde verpakking, Lofamy massagepistool, elektrisch, met lcd-display en 6 massagekoppen, 30 instelbare snelheden en super stil, B094CGK6YL
Ongebruikt , getest en werkend, beschadigde verpakking, Lofamy massagepistool, elektrisch, met lcd-display en 6 massagekoppen, 30 instelbare snelheden en super stil, B094CGK6YL
Ongebruikt, beschadigde doos, GRIDINLUX. TRAINER BENEN Oefenapparaat Passieve Gymnastiek Afstandsbediening In hoogte verstelbare intensiteit, B07W6JP71J
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat 10cm Hoogte Trainingsmat Lengte 4M Carbon Fiber Tumbling Mat, opblaasbare Gymnastiek Mat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling, purper
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat, 10CM Hoogte Koolstofvezel Tumbling Mat Lengte 4M Opblaasbare Gymnastiek Mat, Trainingsmat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling
lichte gebruikssporen, gecontroleerd en ok, excl electr. Pomp, 20cm hoog, 3M Opblaasbare turnmat,
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Best Goods Mini-stepper 2-in-1 fitness, aerobic voor thuis, kleine stepper met verstelbare treden, professioneel apparaat met displayweergave voor training, B089RC345M
Lichte gebruikssporen, volledig, ONETWOFIT Inversiebank, inklapbare zwaartekrachttrainer met volledige inversie, ter ontlasting van de wervelkolom, B08QDCC1W7
Ongebruikt, ok, beschadigde doos, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, Odoland grote yogamat voor mannen en vrouwen, 183x122x0,6 cm, dikke antislip-oefenmat voor thuisgymnastiek, yogatrainers voor beginners en professionals Trainingsmat voor pilates Stretching push-ups en gymnastiek, B08FFSZBB8