Gecontroleerde retourgoederen. Basisfunctionaliteit werd getest
Goede staat, juist te reinigen
Gemonteerd, lichte gebruiksporen, 8006444010881
Gebruikssporen, getest en werkend , geen verpakking
Ongebruikt
OK
Plm 10 stuks, niet gecontroleerd, met beschadigingen
Plm 16 stuks, met beschadigingen
Verrijdbaar, ongebruikt, stevig model
Plm 5 items
Geen verpakking, 50x70
Ongeopend
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 5035048636602
Ongebruikt, getest en werkend, 4283434601138
Ongebruikt, getest en werkend, 8430019040117
Ongebruikt, getest en werkend, 4006825595789
Ongebruikt, getest en werkend, 4006825638233
Ongebruikt, getest en werkend, 8430019018345
Lichte gebruikssporen, getest en werkend,
Defect, ongebruikt