Werkmateriaal / Sanitair / Automotive

2249

Gecontroleerde retourgoederen. Basisfunctionaliteit werd getest

Aantal kavels:
350 kavels
Startbod:
€ 5
€ 61
Kavel nr:
201

HP218 , in opbergbox, 2T, gebruikssporen, hydrauliek olie dient iets te worden bijgevuld, 1 bar ontbreekt, 5013433897111

Startbod:
€ 2
€ 50
Kavel nr:
202

1x ongebruikt, 1x na te zien

Startbod:
€ 2
€ 35
Kavel nr:
203

Getest en werkend, pistool en slang ontbreken, 4054278533728

Startbod:
€ 2
€ 2
Kavel nr:
204

Sporen van gebruik, 1 sluiting ontbreekt, 8412796116001

Startbod:
€ 1
€ 14
Kavel nr:
205

Intensief gebruikt, enkele bouten ontbreken

Startbod:
€ 1
€ 50
Kavel nr:
206

Ongebruikt, accesoires en aan/uit-knop ontbreken, 4039784916586

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
207

Gebruikssporen, niet getest want geen batterij inbegrepen

Startbod:
€ 5
€ 24
Kavel nr:
208

Ongebruikt, 4056232943468

Startbod:
€ 5
€ 50
Kavel nr:
209

Ongebruikt, 2 stuks, 4056232728584

Startbod:
€ 5
€ 50
Kavel nr:
210

Startbod:
€ 2
€ 3
Kavel nr:
211

Lichte gebruikssporen, 4056232945653

Startbod:
€ 5
€ 12
Kavel nr:
212

2x 3 rollen vuldraad en 1 doos staven, ongebruikt

Startbod:
€ 2
€ 15
Kavel nr:
213

Ongebruikt, doos ontbreekt

Startbod:
€ 2
€ 5
Kavel nr:
214

Ongebruikt, 4056232665216

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
215

Ok, zweet beetje olie

Startbod:
€ 2
€ 45
Kavel nr:
216

Plm 4 stuks, oa hogedrukpistool karcher, bitset BOSCH

Startbod:
€ 2
€ 25
Kavel nr:
217

Plm 13 stuks, oa voetbankje, siliconenpistool, werkhandschoenen

Startbod:
€ 5
€ 19
Kavel nr:
218

Plm 4 stuks, oa mondmaskers, oordopjes, latexhandschoenen

Startbod:
€ 2
€ 2
Kavel nr:
219

volledig, niet getest

Startbod:
€ 5
€ 26
Kavel nr:
220

Hoogte 75cm, rol mogelijks aangebroken

Startbod:
€ 5
€ 60
Kavel nr:
221

Ongebruikt, hoogte 1m50 , 155gr/m²

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
222

Ongebruikt, Perlegear PGPIMTK1 Perlegear TV Muurbeugel, TV-kantelbevestigingssysteem voor de meeste 26-55 inch LED/LCD TV, ondersteuning 45kg, Max VESA 400x400mm

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
223

Nieuw, trolley met 3 ruime legborden, 2 zwenkwielen met rem + 2 vaste wielen, H80xB75xD35cm, te monteren

Startbod:
€ 10
€ 26
Kavel nr:
224

Kapriol art 20780, Staaf ontbreekt , + extras , roest

Startbod:
€ 5
€ 22
Kavel nr:
225

Ongebruikt, veiligheidsglas gebroken, 4260558570134

Startbod:
€ 10
€ 40
Kavel nr:
226

Ongebruikt, Ok, 80x140cm H2,5cm, donkergrijs

Startbod:
€ 10
€ 80
Kavel nr:
227

Ongebruikt, Ok; 70x180cm H2,5cm, donkergrijs

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
228

Ongebruikt, volledig, 5060692730178

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:
229

Ongebruikt, 160x55x142, ean 8435319904596

Startbod:
€ 2
€ 4
Kavel nr:
230

Ongebruikt, kleine beschadigingen

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
231

Ongebruikt, hoekje onderaan beschadigd, 7290106930179

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
232

Ongebruikt, barst in voorpaneel, 7290106930179

Startbod:
€ 5
€ 42
Kavel nr:
233

Ongebruikt, kleine bescahdigingen, geen effect op stabiliteit/waterdichtheid; slotjes trays ontbreken

Startbod:
€ 10
€ 47
Kavel nr:
234

Ongebruikt, gecontroleerd en volledig : 1 kleine beschadiging hoek bodemplaat ( geen effect op stabiliteit noch waterdichtheid) , voor binnen en buiten, twee deuren, kunsthars, grijs, 78 x 43,6 x 184,4 cm, B071YV5MT1 , in doos te monteren

Startbod:
€ 5
€ 35
Kavel nr:
235

Ongebruikt, gemonteerd , kleine beschadigingen oa hoek bovenaan en onderaan, geen effect op stabiliteit/waterdichtheid

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
236

Ongebruikt, ok

Startbod:
€ 5
€ 18
Kavel nr:
237

Lichte gebruikssporen, krak in achterkant deksel, wieltjes blokkeren

Startbod:
€ 2
€ 8
Kavel nr:
238

Ongebruikt

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
239

Ongebruikt,

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
240

Ongebruikt, voplledig, G-rack 150*75*30cm , 0080119242133