Gecontroleerde retourgoederen. Basisfunctionaliteit werd getest
Gemonteerd, ongebruikt, 1 krak in deurtje, nog waterdicht, geen effect op stabiliteit
Gemonteerd, ongebruikt, 1 tussenschot en 3 kleine schappen
Ongebruikt, barst in voorpaneel, 7290106930179
Ongebruikt, bevestigingen van hoofdsteun afgebroken, 8711245121000
Ongebruikt, scharnier om samen te plooien afgebroken, geen effect op gebruikt, 8711245144870
Lichte gebruikssporen, krak in hoek bovenkant, krak in middentableau, geen effect op stevigheid, 8009271903005
ongebruikt, 1 paal met deuk, rest ok en ongebruikt B07PK8GHXV, transportzak gescheurd
Ongebruikt, Enkel ophangbeugels ontbreken, POWX910
Gebruikt, ok + 6 spuitbussen Motip industrial strepensporay Blauw 000020
Na te zien, zowel volledige als enkel blok
Peugeot partner en citroen berlkingo '96tot'08, volledig
Ok, zie online voor gepaste auto's L 120cm , ean 5013008110409
Ongebruikt, 1 deksel beschadiging zijkant
3x 39x71x30 en 2x airtight 36*52*30 , kleine beschadigingen, nog perfect bruikbaar
Zowel 12V als 230, getest en werkend, lichte gebruikssporen buitenkant