Gecontroleerde retourgoederen. Basisfunctionaliteit werd getest
HP218 , in opbergbox, 2T, gebruikssporen, hydrauliek olie dient iets te worden bijgevuld, 1 bar ontbreekt, 5013433897111
Getest en werkend, pistool en slang ontbreken, 4054278533728
Ongebruikt, accesoires en aan/uit-knop ontbreken, 4039784916586
Gebruikssporen, niet getest want geen batterij inbegrepen
Plm 13 stuks, oa voetbankje, siliconenpistool, werkhandschoenen
Ongebruikt, Perlegear PGPIMTK1 Perlegear TV Muurbeugel, TV-kantelbevestigingssysteem voor de meeste 26-55 inch LED/LCD TV, ondersteuning 45kg, Max VESA 400x400mm
Nieuw, trolley met 3 ruime legborden, 2 zwenkwielen met rem + 2 vaste wielen, H80xB75xD35cm, te monteren
Kapriol art 20780, Staaf ontbreekt , + extras , roest
Ongebruikt, veiligheidsglas gebroken, 4260558570134
Ongebruikt, 160x55x142, ean 8435319904596
Ongebruikt, hoekje onderaan beschadigd, 7290106930179
Ongebruikt, barst in voorpaneel, 7290106930179
Ongebruikt, kleine bescahdigingen, geen effect op stabiliteit/waterdichtheid; slotjes trays ontbreken
Ongebruikt, gecontroleerd en volledig : 1 kleine beschadiging hoek bodemplaat ( geen effect op stabiliteit noch waterdichtheid) , voor binnen en buiten, twee deuren, kunsthars, grijs, 78 x 43,6 x 184,4 cm, B071YV5MT1 , in doos te monteren
Ongebruikt, gemonteerd , kleine beschadigingen oa hoek bovenaan en onderaan, geen effect op stabiliteit/waterdichtheid
Lichte gebruikssporen, krak in achterkant deksel, wieltjes blokkeren
Ongebruikt, voplledig, G-rack 150*75*30cm , 0080119242133