Gecontroleerde retourgoederen. Basisfunctionaliteit werd getest
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 3165140869003
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 4006825638233
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 4006825584950
Gebruikssporen, trekdraad door, motor getest en werkend
Gebruikt, motor getest en werkend, aan/uit knop werkt niet , uitschakelen motor met choke
Sporen van lichtgebruik, ontbrekende stukken (zie foto omcirkeld), 4006825637496
Ongebruikt, getest en werkend, 4054278158136
Minieme gebruikssporen, trekdraad door, motor getest en werkend
Gebruikt, getest en werkend, afzuigslang en bovenbescherming ontbreken
Minieme gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend, geen zaagbladen inbegrepen
Gebruikssporen, getest en werkend, in box met acc.
Ongebruikt, slang en stofzak ontbreken, getest en werkend, 4046664031529
Ongebruikt, volledig, 4006885690608, beschadigde doos
Ongebruikt, getest en werkend, plastiek afgebroken bevestigingsbuis (geen effect op werking)
Ongebruikt, getest en werkend, 5715492141272
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 5035048435052
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 4006825647266
Getest en werkend, gebruikssporen, 4006825610505
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 8435484050845
Ongebruikt, handvat ontbreekt, 8412796136009
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 8435484054010
DST100/8/6, gebruikt, getest en werkend, ean 8016738768763
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 4054278158143
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 4006825584929
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 3165140505642
Ongebruikt, 088381658539, body only
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, 4006825612660
Ongebruikt, trekkoord gedemonteerd- keert niet terug, motor ok, 52cc