Ongeopend, Auralum Douchepanelen Hydromassage Douchekolom met led-verlichting Douchepaneelset in Roestvrij Staal 304 met Mengkraan 5 Functies voor Badkamer B07TCN9999
Ongebruikt , getest en werkend, (model zonder afstandsbediening ) Renpho Shiatsu voetmassage met zoolwarmte, kneden, luchtcompressie, rollen voor vermoeide voeten, zwart, B07F2H1NQR
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, RENPHO voetmassageapparaat met warmte, diepe shiatsu-massage, aanpassingen op meerdere niveaus: biedt verlichting voor vermoeide spieren en plantaire fasciitis, geschikt voor voeten tot herenmaat 12; zwarte kleur, B07JKS3HXS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, PureMate PM605 Elektromagnetische voetcirculatiemassage- en lichaamstherapieapparaat, 99 soorten elektromagnetische golfintensiteit, 15 massagemodi, afstandsbediening, B08F81Y1LR
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, ROTAI Vibratie Voetmassageapparaat Multi-ontspanning en pijnverlichting Roterend acupressuur Elektrisch voetcirculatieapparaat met afstandsbediening (wit/groen), B08ZXV9V8D
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, CIICII Tondeuse, professional, accu /heroplaadbaar/USB/LCD-Display/Gold), 680306170531
Gebruikssporen, getest en werkend, lader ontbreekt, CIICII Tondeuse, professional, accu /heroplaadbaar/USB/LCD-Display/Gold), 680306170531
Ongebruikt, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO massagepistool met USB-C-oplaadpoort, 5 massagekoppen en 6 massagemodi massagepistool met LED-aanraakscherm voor nek, rug, schouders en benen B09QPGTLG8
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO massagepistool met USB-C-oplaadpoort, 5 massagekoppen en 6 massagemodi massagepistool met LED-aanraakscherm voor nek, rug, schouders en benen B09QPGTLG8
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO Massage R3 mini Gun Deep Tissue, Tot 3200RPM Spier Massager met Type-C Opladen, 2500mAh Batterij voor Spier Ontspanning Herstel, Zwart , B09CDHGWW7
Ongebruikt, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO Massage R3 mini Gun Deep Tissue, Tot 3200RPM Spier Massager met Type-C Opladen, 2500mAh Batterij voor Spier Ontspanning Herstel, Zwart , B09CDHGWW7
Ongeopend, licht beschadigde doos, Kappers wastafelhaarwasbak , mobiel, in hoogte verstelbaar 92,5 ~ 127 cm, 48 x 47,5 x 22 cm, zwart, B09DY9M4PB
Ongebruikt, ok, Olijfkleurig, Foot Spa, Foot Bath Massager with Heat, Bubbles, Pumice Stone, Medicine Box, Digital Temperature Control, Red Light, 14 Ergonomic Massage Rollers and Acupressure Massage Points, Fatigue Relief , B083P1639D
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO - massageapparaat met warmteluchtcompressie-knie-kuitmassageapparaat voor een betere doorbloeding, 2 warmtestanden, 2 modi en 3 intensiteiten voor pijnverlichting en spierontspanning, B09PHGDS6G
Ongebruikt, volledig, ok, ZUNTO Handdoekhouder Dubbele Handdoekstang Roestvrij Staal 60cm handdoekhouder Wandmontage, Chroom, B07HCDP2MH
Ongeopend, Professionele tondeuse, draadloze elektrische haartrimmer, precisietrimmer met led-display, USB-opladen, waterdicht, trimmer met 3 geleidingskammen (LCD-upgrade-versie) , B07MC9YDG4
Ongebruikt, ok, MCTECH® Douchekruk, douchestoel, badkruk, in hoogte verstelbaar, 360 graden draaibaar, douche-hulp, douchestoel van aluminium en kunststof B0713XHPLD
Ongebruikt, ok, KMINA - Toiletframe met Armen, Toiletveiligheidsrail voor Ouderen, Toilet Frame Support, Frame voor Toilet, Veiligheidsrails Toilet, Handgrepen Toiletrail, Toiletframes voor Gehandicapten , 8436584360490
Ongebruikt, ok, PEPE - Toiletverhoger 15 cm met Deksel, Verhoogde Toiletbril Ouderen, WC Verhoger, Toiletverhoger voor Handicap, Verhoogde Toiletbril Lifter, Raised Toilet Seat , B095Z39CJC
Ongebruikt, volledig, PEPE - Verhoogde toiletbril voor volwassenen met armleuning (10 cm hoogte), verhoogde toiletbril met deksel, verhoogde toiletbril voor volwassenen Postoperatief, verhoogde toiletbril, verhoogde toiletbril, wit, B0987MCWYZ