Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Jimmy H9 Pro Flexibele draadloze elektrische bezem, verwijderbare batterij, 600 W, 200 AW en 25 Kpa vermogen, autonomie 80 minuten, intelligent LED-display, HEPA-filter en laadstation, B091FPP18Z
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, DN DENNOV Handstofzuiger (Britse stekker - gratis adapter naar Europees) Snoerloze 9000Pa 14.8V Lithium Powered Moeiteloze reiniging Handstofzuiger Nat Droog Stofzuiger Lichtgewicht en geluidsarm, B08FJ8113V
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Yuriko Draadloze handstofzuiger, mini draagbare autostofzuiger, 4000mAh oplaadbaar Sterk Krachtige zuigkracht Geluidsarm Lichtgewicht droge stofzuiger voor thuiskantoor Auto Huisdierhaar, B09B2878BD
KENVOR Borstel compatibel met Dyson V7, V8, V10, V11, V15, accessoires voor vloerborstels met directe aandrijving en 4 ledlampen voor laagpolige tapijten en harde vloeren
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, KENVOR Elektrische borstel compatibel met Dyson V7 / V8 / V10 / V11, vloerborstel vloermondstuk voor tapijten en harde vloeren, grijs, B09JSCL132
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, KENVOR Elektrische borstel compatibel met Dyson V7 / V8 / V10 / V11, vloerborstel vloermondstuk voor tapijten en harde vloeren, grijs, B09JSCL133
Ongeopend, KDL Heimat 7 inch RFID video deurbel intercom 3 monitoren met 1 IR camera nachtzicht 800 x 480 hoge resolutie voor multi apartments/gezinnen, B07RKW76KF
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, 2de zuigstand defect, originele verpakking ontbreekt, VONROC Nat- en droogzuiger - 1400W – Inschakelautomaat - Blaasfunctie – 20L RVS tank – 3m slang - 6m stroomkabel, B09841MRQ6
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Mini Audio DJ Mixer Sound Board Console Systeem, 5 Kanaals 48V Fantoomvoeding met Bluetooth USB MP3 Stereo DJ Live DJ Studio Streaming voor Professionele Opname Party KTV Stage, B09HBW2M48
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, BOMGE 6-kanaals audio-geluidsmixer, professionele digitale DJ-mixconsole voor live streaming, karaoke en stereo-opname, met pc-computer Opnemen afspelen Bluetooth MP3 USB 48V 16 DSP Echo, B095KL96QC
Ongebruikt, getest en werkend, ok, BOMGE 10-Input soundboard Mixer met microfoonvoorversterkers en compressoren, 24DSP, bluetooth, 48V voeding, Britse EQ en USB/Audio-interface voor opname, karaoke en podcast. (10M-10-kanaal), B0B12G25Z3
Ongebruikt, getest en werkend, ok, DELIBANG 100 W Moving Head 22 LED Stage Light Disco Light DMX512 RGB Stroboscoop met Flash Bee Eye Patroon Multifunctioneel Geactiveerd Party Light, B0B19V2Q53
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Depusheng DA8 Professionele 8-kanaals Stereo Audio Mixing Console Bluetooth USB Opname Computer Afspelen Fantoomvoeding USB Digitale Audio Mixer Versterker, B08RMLTKP6
Ongebruikt, getest en werkend, ok, DELIBANG 60W Mini Moving Head Disco Light 12/19CH RGB LED Spider Stage Beam Light met instelbare geluidsgevoeligheid Party Light, B09B3X4RX8
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Stage Par Light RGBW 9x10W LED-uplighting 8 kanalen met DMX-afstandsbediening voor bruiloft, evenementfeest, festival DJ Church (4 stuks), B0833TJKNB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, DELIBANG Moving Head podiumverlichting 50W RGBW LED DMX-512 8 Patronen + 8 Kleuren Feestverlichting met Afstandsbediening via Auto/Sound Stage Light, B0998V7K9M
Ongebruikt, ok, Vinyl Platenspeler Vintage Bluetooth Draaitafel Koffer met twee Ingebouwde Stereo Luidsprekers Ondersteunt USB FM Radio RCA Line Out AUX Input Draagbaar, blauw , B0B4S91F3Z
Ongebruikt, AV-kabel ontbreekt, ok, NexiGo Native 1080P Projector PJ20 met Dolby_Sound Ondersteuning, [350ANSI - Meer dan 9500 Lux Helderheid], 5Ghz Wi-Fi, Outdoor Movie Projector, Bluetooth 5.1 , B09BCJLD2T
Ongebruikt, afstandsbediening ontbreekt, ok, NexiGo Native 1080P Projector PJ20 met Dolby_Sound Ondersteuning, [350ANSI - Meer dan 9500 Lux Helderheid], 5Ghz Wi-Fi, Outdoor Movie Projector, Bluetooth 5.1 , B09BCJLD2T
Ongebruikt, getest en werkend, ok, DELIBANG DMX512 Ledspot, 12 x 4 W, RGBW, podiumlicht, discolamp, met radiobesturing, geluidsbesturing/autoverlichting [Energieklasse A+++], B0B28GNCWL
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HOLDLAMP Rookmachine met Licht Draadloze Afstandsbediening LED 7 Kleuren 500W Kleine Fog Machine - Zwart, B0963GH9YK
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HOLDLAMP Rookmachine met 8 LED Afstandsbediening 500 W RGB Draagbare Rookmachine - Zwart, B09CYG96XS