8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Comfee CMSN 20di si Magnetron / Solo Magnetron met Express Functie / 8 Preset Menu's / Timer / Binnenverlichting / LED Digitaal Display / 20L / 700W / Zilver, B08NJM7ZP1
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Comfee CMSN 20di wh Magnetron / Solo Magnetron met Express Functie / 8 Preset Menu's / Timer / Binnenverlichting / LED Digitaal Display / 20L / 700W / Wit, B08NJMSXXF
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Comfee CMSN 20di si Magnetron / Solo Magnetron met Express Functie / 8 Preset Menu's / Timer / Binnenverlichting / LED Digitaal Display / 20L / 700W / Zilver, B08NJM7ZP1
Ongebruikt, getest en werkend, Turbionaire Luna 50 Black TLN50B 52 cm Geïntegreerde afzuigkap, 434 m³/h afzuigkap, mat zwart gelakt roestvrij staal, 3 snelheden, 3200K LED, 59 dB, 5-laags vetfilter, B09R4ZNCLG
Ongebruikt, getest en werkend, Comfee CMSN 20 Wh Microwave / Solo Microwave with 5 Power Levels / Interior Lighting / Easy Defrost / 360° Turntable / Two Controls / 20L / 700W / White Mechanical , B08NJNKG7R
Ongebruikt, getest en werkend, Comfee CMSN 20 Wh Microwave / Solo Microwave with 5 Power Levels / Interior Lighting / Easy Defrost / 360° Turntable / Two Controls / 20L / 700W / White Mechanical , B08NJNKG7R
Ongebruikt, getest en werkend, Comfee CMSN 20 Wh Microwave / Solo Microwave with 5 Power Levels / Interior Lighting / Easy Defrost / 360° Turntable / Two Controls / 20L / 700W / White Mechanical , B08NJNKG7R
Ongebruikt, toestel in seal, ok, SKAIVA 3-in-1 elektrische binnengrill met antiaanbaklaag, grill en hotpot - Shabu Koreaanse grill - verwijderbare elektrische pan. Hot Pot BBQ – Elektrische BBQ, B0952B1MDX
Ongebruikt, getest en werkend, United Entertainment Cotton Candy Maker - kunststof - rood - ø 30 x 25 cm, B07FMCFKKB
Ongebruikt, getest en werkend, United Entertainment Cotton Candy Maker - kunststof - rood - ø 30 x 25 cm, B07FMCFKKB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Hysure Luchtontvochtiger, elektrische ontvochtiger, mini-dehumidifier, 2000 ml, voor kelder, ruimte, woning, garage, caravan, zwart, B07JH74HDN
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, SCARLETT SC-EK21S83 Snoerloze RVS Waterkoker - 1.7 L - 2200 W - Met LED Verlichting - Kalkfilter - Rood
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Aicok stand mixer, Handmixer, elektrische handmixer met mengkom, 5 snelheden plus turbo, 300 watt handmixer met 2 kloppers & 2 RVS kneedhaken voor sauzen, room, eiwitten, uitwerpfunctie, 3,5 liter , B09NBSMH97
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Aicok stand mixer, Handmixer, elektrische handmixer met mengkom, 5 snelheden plus turbo, 300 watt handmixer met 2 kloppers & 2 RVS kneedhaken voor sauzen, room, eiwitten, uitwerpfunctie, 3,5 liter , B09NBSMH97
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Fagor Blender glazen kom met schaalverdeling, 1,5 l, 2 snelheden + pulse, 2000 omw/min, B0B5TXS5Q3
Ongebruikt, getest en werkend, Livia - Panini Grill - Tosti-Ijzer - Sandwitchgrill - LPG2202, B08V1B1MJ7
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HASAYAKI 350 W elektrische raclettegrill voor 2 personen met stenen plaat,grillplaat met antiaanbaklaag,2 kaaspannen,2 beukenhouten spatels, B08JGGKLC9
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HASAYAKI 350 W elektrische raclettegrill voor 2 personen met stenen plaat,grillplaat met antiaanbaklaag,2 kaaspannen,2 beukenhouten spatels, B08JGGKLC9
Ongebruikt, getest en werkend, Bonsenkitchen Staafmixer, 5-in-1 set, 800 W, anti-splash roestvrij staal, met 500 ml food chopper, beker van 600 ml, garde, traploze snelheden, BPA-vrij B08D66HW6B
Ongebruikt, getest en werkend, ok, DEKINMAX Broodrooster met 2 sleuven, roestvrij staal, broodrooster met opwarm- en ontdooifunctie, 6 temperatuurmodi, 800 W, B08MXQK7HF
Ongebruikt, getest en werkend, DEKINMAX Staafmixer roestvrij staal puerstaaf set: 600 Watt pureerstaaf 4 IN 1 Mixstaaf B09W9F6RH7
Ongeopend, ok, Rijstkoker 1,2 l met stoompan, antiaanbaklaag, bescherming tegen hoge temperaturen, bediening met één druk op de knop Perfect voor een of twee personen om rijst, vlees, pasta of soep te koken (Groen) , B09G29CKKF
Ongeopend, ok, Rijstkoker 1,2 l met stoompan, antiaanbaklaag, bescherming tegen hoge temperaturen, bediening met één druk op de knop Perfect voor een of twee personen om rijst, vlees, pasta of soep te koken (Groen) , B09G29CKKF
Ongeopend, ok, Rijstkoker 1,2 l met stoompan, antiaanbaklaag, bescherming tegen hoge temperaturen, bediening met één druk op de knop Perfect voor een of twee personen om rijst, vlees, pasta of soep te koken (Groen) , B09G29CKKF
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Schoberg Handmixer met Mengkom
Handmixer met Kom 3,4 Liter
Mixer 300 W met 5 Snelheidsstanden
incl. Mengsticks en Deeghaak, B07RYN1726
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Schoberg Handmixer met Mengkom
Handmixer met Kom 3,4 Liter
Mixer 300 W met 5 Snelheidsstanden
incl. Mengsticks en Deeghaak, B07RYN1726
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Richard Bergendi Retro suikerspinmachine voor thuis, 500 watt, rood-wit, B07DP3W2S6
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Tsymo Elektrische waterkoker, theeketel met verschillende temperaturen 1,7 l, 2200 W snelkookketel van glas met 1 uur warmhoudfunctie, hoogwaardige roestvrijstalen BPA-vrije elektrische theeketel, droogkookbeveiliging, B09S6KGS75
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Afloia Luchtreiniger en ontvochtiger in 1, Afloia Q10 True HEPA-luchtreiniger met H13 HEPA-filter, kleine luchtontvochtigercombinatie met luchtfilter, verwijdert geurtjes van huisdieren en stofrook voor thuis, slaapkamer, badkamer, B08M3SZQHV
Ongeopend, in seal, VEYFUN Epilator met Laserlicht voor vrouwen en mannen, IPL voor het gezicht, de oksels, het hele lichaam, 5 intensiteitsniveaus, 2 flitsmodi , B08FSRSF9Y
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Livia Roestvrijstalen waterkoker met temperatuurinstelling, digitaal, led-verlicht, 1,2 liter, 2000 W, auto-off, warmhoudfunctie, B08N11P4QW
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HASAYAKI 350 W elektrische raclettegrill voor 2 personen met stenen plaat,grillplaat met antiaanbaklaag,2 kaaspannen,2 beukenhouten spatels, B08JGGKLC9
Ongeopend, Professionele tondeuse, draadloze elektrische haartrimmer, precisietrimmer met led-display, USB-opladen, waterdicht, trimmer met 3 geleidingskammen (LCD-upgrade-versie) , B07MC9YDG4
Ongeopend, Professionele tondeuse, draadloze elektrische haartrimmer, precisietrimmer met led-display, USB-opladen, waterdicht, trimmer met 3 geleidingskammen (LCD-upgrade-versie) , B07MC9YDG4
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, geen verpakking, Afloia True HEPA-luchtontvochtiger, 2-in-1, voor thuis, 1000 ml, draagbaar, voor badkamer, kelder, kelder, woning, garage, B0894YDG3M