8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, volledig, ok, CGOLDENWALL Concrete Rebound Hammer Tester Resiliometer Schmidt Hammer Test Meter Tool Binnen Het bereik van 10-60Mpa ZC3-A met Engels Label, B07DW2QNF4
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, Wallfront Haakse slijper, industriële haakse slijper met anti-vibratie handvat Japans snelkoppeling polijsten pneumatisch slijpgereedschap (5 inch), B081GPYSFJ
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CGOLDENWALL YJ-125A Elektrische industriële weefselsnijder ? Mesmaat: 125 mm ? Maximale snijdikte: 40 mm ? Ideaal voor textielleerpapier, B07537F3V4
Ongebruikt, getest en werkend, ok, KATSU Gereedschap Handmatige precisie tegelsnijder - 1200 mm , Heavy duty solide basis en as (22KG Aprox) , B07QNG2G78
Ongebruikt, beschadigde verpakking, ok, TIHOOK 135 stuks veerslangklemmen, brandstofleidingslangklemmen, brandstofleiding gegalvaniseerd, siliconenslangklemmen, klembekklemmen voor EGR-kleppen, brandstofleiding, B097MCNCBB
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Wera Hoeksleutelset TORX 967 SPKL/9 TORX BO Multicolour, BlackLaser, 9-delig, 05073599001
Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9
Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9
Ongebruikt, volledig, ok, Toolco 30KM FTTH 18-in-1 glasvezeltoolkit met nieuwe optische vermogensmeter en visuele foutzoeker en kabelknipperstriptang 6C glasvezelsplitser, B09G9YC4SR
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Gebruikssporen, Klopboren werkt niet , getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Ongeopend, licht beschadigde verpakking ,Multitool tang, titanium 21-in-1 multifunctionele zakmes tang kit, 420 duurzame roestvrijstalen multi-tang multi-tool voor overleving, kamperen, jagen, vissen en wandelen (titanium 21-in-1) , B08CDBKGP9
Ongeopend, licht beschadigde verpakking ,Multitool tang, titanium 21-in-1 multifunctionele zakmes tang kit, 420 duurzame roestvrijstalen multi-tang multi-tool voor overleving, kamperen, jagen, vissen en wandelen (titanium 21-in-1) , B08CDBKGP9
Ongebruikt, volledig, ok, YEFUUK 5FT Schuifschuur Houten Deur Hardware Closet Kit voor Enkele Deur Basic Zwart Grote Spaak Wiel Roller Kit Koolstofstaal Flat Track System (1.5M), B0843SSTPL
Ongebruikt, compleet, ok, beschadigde doos, CCLIFE 1' Krachtmoer - Slagmoer met perslucht - Diepe doppenset 88 mm inzetstuk 22-50 mm 10 delig, B076T2D55W
Gebruikt, ok, volledig, getest en werkend, LED kapot, Prostormer muurschuurmachine, 800 W giraffeschuurmachine, instelbare snelheden vlakschuurmachine, 6 schuureenheden, met stofdichte slang en stofzak, B09QM5RMSL
Ongebruikt, ok, Wera Bit-assortiment, Bit-Check 30 Metal 1, 30-delig, 05057434001 , B01BNGH4HG
Ongebruikt, ok , volledig, Fiets Binnenste Lagerpers Set Cycluspers Hub Montage Tool Binnenste Lager Installatie Tool, B0BBRF87ZK
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, Wallfront Haakse slijper, industriële haakse slijper met anti-vibratie handvat Japans snelkoppeling polijsten pneumatisch slijpgereedschap (5 inch), B081GPYSFJ
Ongebruikt, boormachine defect, WORKPRO 2-delige accuschroevendraaierset slagmoersleutel 20 V 2,0 Ah, 2 accu's en oplader incl. 6-dlg. boor en 10-delige schroefbit, B08CTVLHW9
Ongeopend, beschadiging aan opbergbox, volledig, Hi-Spec 40-delige metrische draadsnijset DIY taps toelopende en plug-handtappen, snijden, draadsnijden, vormgeven, draadrustgereedschapskist voor doe-het-zelf, B08BRD8D7C
Ongeopend, beschadiging aan opbergbox, volledig, Hi-Spec 40-delige metrische draadsnijset DIY taps toelopende en plug-handtappen, snijden, draadsnijden, vormgeven, draadrustgereedschapskist voor doe-het-zelf, B08BRD8D7C
Ongebruikt, ok, Handmatige kabelschilmachine, stripper met handslinger, kabelstripper voor kabelschroot voor draadrecycling, draaddikte 1,5-25 mm , B09KLSCLC3
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Huepar 2 x 360 kruislijnlaser groene zelfnivellerende laserniveau, twee 360°-laserlijn, Li-ion batterij met oplaadaansluiting type C, harde koffer inbegrepen - B02CG, B082DD29K3
Ongeopend, Wera 05020110001 6004 Joker 4 Set 1 Zelfinstellende Steeksleutelset (XS, S, M & L) in etui - 7 - 19 mm, 4013288217516
Ongeopend, beschadigde verpakking , Set van 100 stuks chroom-vanadium schroevendraaiers.B08WJK4549
Ongebruikt, volledig, ok, WORKPRO Gereedschapskit voor thuisreparatie 156 stuks met gereedschapstas, doe-het-zelf handgereedschapsset - inclusief tangset, zeskantsleutelset, sleutelsleutelsleutelsleutelsleutel, schroevendraaierbits, precisieschroevendraaier, hamer, B07TJFF2LB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, FNNEMGE Tire Inflator Air Compressor, 120PSI Cordless Tire Pump with 6000mAh Rechargeable Li-ion Battery& Digital LED Lights for Car,Bike,Motorcycle,Balls, B099HSJVFG
Ongeopend, 2x buisschroefklemmen met huls, 1/2 inch buisklemmen, buisklem, bankschroefklem, houtbewerking, klemmen, schroefklemmen, B099R9Q34R
Ongebruikt, getest en werkend, GOXAWEE Mini draaigereedschap, elektrisch, 130 W, mini-slijpmachine, set met flexibele boom en universele boorhouder en 140 accessoires voor knutselprojecten, voor houtgravure, snijden, slijpen , B07FVMLJ73
Ongeopend, beschadigde verpakking, Ct&t SDS MAX beitelset beitels 600 mm lang puntbeitel spatbeitel 25 x 600 mm en 50 x 600 mm, B0058JZHY2
Ongeopend, beschadigde verpakking, Ct&t SDS MAX beitelset beitels 600 mm lang puntbeitel spatbeitel 25 x 600 mm en 50 x 600 mm, B0058JZHY2
Ongeopend, 3x pack van 4 Morobor 400 mm aluminium mat koperkleurige kastgrepen, vingerrand trek verborgen kast handvat ,onzichtbare meubelstrip,B09HKVG846
Licht gebruikt, ok, WORKPRO 1/2" slagmoersleutel, slagmoersleutel met perslucht, max. koppel 1200 Nm, 7500 tpm, geschikt voor bandenwissel en autoreparatie, B09B3JL9JX
Ongebruikt, getest en werkend, YIHUA 862BD+ SMD-hetelucht-herstelstation en soldeerstation, 2-in-1 station met temperatuurstabilisatiefunctie voor elektronica, doe-het-zelfprojecten, reparaties , B08YCW52VM