8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, LED dimmable, Industriële kristallen kroonluchter, dimbare plafondlamp, woonkamerlamp, led-plafondlamp, goudijzer, DIY-vormplafondlamp ,13L x 10B x (variabel)150H cm B096P3NY6R
Ongeopend, LED dimmable, Industriële kristallen kroonluchter, dimbare plafondlamp, woonkamerlamp, led-plafondlamp, goudijzer, DIY-vormplafondlamp ,13L x 10B x (variabel)150H cm B096P3NY6R
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, SOKANY 800W elektrische mixer met 5 snelheden, turbo en uitwerper, 2 messen en 2 roestvrijstalen deeghaken, B09MFCJ5VM
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Aicok stand mixer, Handmixer, elektrische handmixer met mengkom, 5 snelheden plus turbo, 300 watt handmixer met 2 kloppers & 2 RVS kneedhaken voor sauzen, room, eiwitten, uitwerpfunctie, 3,5 liter , B09NBSMH97
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Aicok stand mixer, Handmixer, elektrische handmixer met mengkom, 5 snelheden plus turbo, 300 watt handmixer met 2 kloppers & 2 RVS kneedhaken voor sauzen, room, eiwitten, uitwerpfunctie, 3,5 liter , B09NBSMH97
Ongeopend, ok, GEYUEYA Home Led-vloerinbouwverlichting voor buiten, RGBW (RGB+warm wit Bluetooth DC12V 0,6W Ø31mm IP67 LED terrassen inbouwspots voor binnen en buiten, 30 stuks fitting D31 mat glas, , B08Q3Q39Z7
Ongeopend, beschadigde verpakking, Kit van 10x inbouwpot 9 W 700 lm WiFi LED i RGBWC (RGB + koud wit + warm wit) plafondlamp (12cm diam), + touchscreen + smart bridge ; Bluetooth mesh plafondverlichting inbouwlamp , B081Q7P7LF
Ongebruikt, volledig, Ejoyous auto universele trek- en drukhulzenset Bushlagerverwijdering inbrenggereedschapset, 36-delige buslager pers trekhulsset voor auto voertuig LCV reparatie in garage, B08FRF6VGP
Ongebruikt, volledig, ok, CGOLDENWALL Concrete Rebound Hammer Tester Resiliometer Schmidt Hammer Test Meter Tool Binnen Het bereik van 10-60Mpa ZC3-A met Engels Label, B07DW2QNF4
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, Wallfront Haakse slijper, industriële haakse slijper met anti-vibratie handvat Japans snelkoppeling polijsten pneumatisch slijpgereedschap (5 inch), B081GPYSFJ
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CGOLDENWALL YJ-125A Elektrische industriële weefselsnijder ? Mesmaat: 125 mm ? Maximale snijdikte: 40 mm ? Ideaal voor textielleerpapier, B07537F3V4
Ongebruikt, getest en werkend, HAUSHOF 1600 W hogedrukreiniger met 5 m slang, 135 bar, 426 l/u max. waterstroom , B09B3JSS5D
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, scheurschijven ontbreken, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Stofzak - Inbussleutel en schroevendraaier ontbreken, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, VONROC Hogedrukreiniger V22-2 2200W – 170 bar – 450 l/h – Incl. 8m slang, terrasreiniger, reinigingstank, B08PFJY3G1
Ongeopend, beschadigde doos, product ok, Genmitsu 3020-PRO MAX CNC-frees/graveermachine voor metaal, hout enz., GRBL-bediening, met eindschakelaars en noodstop, XYZ werkbereik 300 x 200 x 72 mm , B09KTV13TY
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ValueMax klopboormachine 1600 W, boorhamer 800 RPM, boorhamer werkt 3 in 1, 3 modi en 4 variabele snelheden, geschikt voor beton, metaal en steen, B09P39BSYK
Ongebruikt, getest en werkend, ok, KATSU Gereedschap Handmatige precisie tegelsnijder - 1200 mm , Heavy duty solide basis en as (22KG Aprox) , B07QNG2G78
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Mini-cirkelzaag 705W, ENVENTOR-cirkelzaag 3500 RPM met lasergeleider, max. zagen: 42,8 mm (90°) & 20 mm (45°), 6 bladen geschikt voor 115 mm (24T&60T) voor het zagen van tegels, kunststof, metaal en hout, B0B58WJVWZ
Ongebruikt, volledig, ok, Lasergraveerder Y-as roterende rolgraveermodule voor lasergraveren Snijden van cilindrische objecten, B09KMVMKXN
Ongebruikt, beschadigde verpakking, ok, TIHOOK 135 stuks veerslangklemmen, brandstofleidingslangklemmen, brandstofleiding gegalvaniseerd, siliconenslangklemmen, klembekklemmen voor EGR-kleppen, brandstofleiding, B097MCNCBB
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Wera Hoeksleutelset TORX 967 SPKL/9 TORX BO Multicolour, BlackLaser, 9-delig, 05073599001
Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9
Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9
Ongebruikt, volledig, ok, Toolco 30KM FTTH 18-in-1 glasvezeltoolkit met nieuwe optische vermogensmeter en visuele foutzoeker en kabelknipperstriptang 6C glasvezelsplitser, B09G9YC4SR
Ongebruikt, getest en werkend, ok, WORKPRO universeel reciprozaagmachine 2800 RPM 710 W slaglengte 20 mm met 4 zaagbladen voor hout en metaal Zaagbladwissel B07HVR7RDG
Ongebruikt, getest en werkend, enkel machine, WORKPRO universeel reciprozaagmachine 2800 RPM 710 W slaglengte 20 mm B07HVR7RDG
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, GALAX PRO 20 V-systeem accu-reciprozaag met accu en oplader, 3 zaagbladen voor hout, 2 zaagbladen voor metaal, slaglengte 22 mm accuzaag voor het zagen van hout, kunststof zagen, B08KXPZFX4
Ongebruikt, getest en werkend, Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2
Ongebruikt, getest en werkend, Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2
Ongebruikt, getest en werkend, compleet, Surophy Acculader universele lcd-display 4 sleuven plug laadstation voor batterijen Li-ion / IMR / INR / ICR / Ni-MH / Ni-Cd / LiFePO4, B07HT3L59W
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Gebruikssporen, Klopboren werkt niet , getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Ongeopend, licht beschadigde verpakking ,Multitool tang, titanium 21-in-1 multifunctionele zakmes tang kit, 420 duurzame roestvrijstalen multi-tang multi-tool voor overleving, kamperen, jagen, vissen en wandelen (titanium 21-in-1) , B08CDBKGP9