8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, LED dimmable, Industriële kristallen kroonluchter, dimbare plafondlamp, woonkamerlamp, led-plafondlamp, goudijzer, DIY-vormplafondlamp ,13L x 10B x (variabel)150H cm B096P3NY6R
Ongeopend, LED dimmable, Industriële kristallen kroonluchter, dimbare plafondlamp, woonkamerlamp, led-plafondlamp, goudijzer, DIY-vormplafondlamp ,13L x 10B x (variabel)150H cm B096P3NY6R
Ongeopend, ok, GEYUEYA Home Led-vloerinbouwverlichting voor buiten, RGBW (RGB+warm wit Bluetooth DC12V 0,6W Ø31mm IP67 LED terrassen inbouwspots voor binnen en buiten, 30 stuks fitting D31 mat glas, , B08Q3Q39Z7
Ongeopend, beschadigde verpakking, Kit van 10x inbouwpot 9 W 700 lm WiFi LED i RGBWC (RGB + koud wit + warm wit) plafondlamp (12cm diam), + touchscreen + smart bridge ; Bluetooth mesh plafondverlichting inbouwlamp , B081Q7P7LF
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Gebruikssporen, getest en werkend, ok, 1 batterij ontbreekt, Homalife 4 inch mini elektrische kettingzaagset, draagbare kettingzaag, elektrisch voor tuinschaar, takkenschaar, houtsnijden, 2 accu's, 2 kettingen, draagbare koffer [Energieklasse A+++], B09QX58ZSX
Ongebruikt, getest en werkend, 1 batterij ontbreekt, ok, Wzone Elektrische mini-kettingzaag, 10 cm, elektrische kettingzaagset met een accu 24 V, 2 Ah, handschoenen, een oplader, voor het zagen van hout, metaal, plastic, B099MRQV98
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Ongebruikt, getest en werkend, 1 batterij ontbreekt, handschoenen ontbreken, ok, Wzone Elektrische mini-kettingzaag, 10 cm, elektrische kettingzaagset met een accu 24 V, 2 Ah, een oplader, voor het zagen van hout, metaal, plastic, B099MRQV98