Ongeopend, beschadigde doos, product ok, Genmitsu 3020-PRO MAX CNC-frees/graveermachine voor metaal, hout enz., GRBL-bediening, met eindschakelaars en noodstop, XYZ werkbereik 300 x 200 x 72 mm , B09KTV13TY
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Gebruikssporen, getest en werkend, ok, 1 batterij ontbreekt, Homalife 4 inch mini elektrische kettingzaagset, draagbare kettingzaag, elektrisch voor tuinschaar, takkenschaar, houtsnijden, 2 accu's, 2 kettingen, draagbare koffer [Energieklasse A+++], B09QX58ZSX
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L