Ongebruikt, getest en werkend, Baseus Externe accu, draagbaar, USB C, 65 W, 20.000 mAh, PD 3.0 QC 4.0 accu, drie uitgangen, snel opladen, met LED-display , B08XQ1PLSQ
Ongeopend, Hoofdriem voor Oculus Quest 2 ,Vervanging voor de Quest 2 Elite-riem met afneembare reinigingspad Quest 2 accessoires riemset met lensdop en lenspen , B095GSNL9K
Ongebruikt, getest en werkend, Urbanears Plattan 2 Bluetooth On-ear Hoofdtelefoon, Zwart , B076ZWVPXL
PLM 40 items, defecten , voornamelijk mechanishe
Meer dan 250 stuks, ongecontroleerde retours, diverse merken en gsm-types
Plm 95 stuks, oa Smartwatches, Tablets, kodak, smartladers, camera's, actioncams, headphones, BT-speakers, Deurbellen, webams, muizen, …. DEFECTEN
Ongebruikt, getest en werkend, TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detectiekoptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon, B0928S6JYB
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detectiekoptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon, B0928S6JYB
2x gebruikssporen, getest en werkend, TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detectiekoptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon, B0928S6JYB
Ongebruikt, getest en werkend, TOZO NC9 Bluetooth Actieve Ruisonderdrukkende Hoofdtelefoon Aanraakbediening Bluetooth 5.0 In-ear Stereo Met Oplaadtas Ingebouwde Microfoon Headset Premium Diepe Bas Voor Sport Zwart , B085NPCQLT
Ongebruikt, getest en werkend, TOZO T10 Bluetooth 5.3 Oordopjes Echte Draadloze Stereo-koptelefoon IPX8 Waterdicht In Het oor Draadloos Oplaadetui Ingebouwde Microfoon Headset Premium Geluid Met Diepe Bas Voor Hardloopsporten Zwart , B07J2Z5DBM
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TOZO T10 Bluetooth 5.3 Oordopjes Echte Draadloze Stereo-koptelefoon IPX8 Waterdicht In Het oor Draadloos Oplaadetui Ingebouwde Microfoon Headset Premium Geluid Met Diepe Bas Voor Hardloopsporten Zwart , B07J2Z5DBM
Ongebruikt, ok, NANAMI Draadloos laadstation, QI draadloze oplader, 5-in-1 draadloze oplader (met 36W DC voeding) voor Apple Watch 5/4/3/2/1, AirPods Pro, iPhone SE 2020/11/XS Max/XR/X/8/8 Plus, Galaxy S20/S10/S9/S8 B08CXZ8X6D
Ongebruikt, getest en werkend, Syncwire Wireless Charger Charging Pad for MagSafe Apple [with Charger PD 20W USB C Cable 1.5M] Inductive Charging Station Magnetic Wireless Charging Pad for iPhone 13/13 Pro/13 Pro Max/12 Series (White) , B08YJN9Z1K
Ongebruikt, getest en werkend, OnePlus Buds Z2 - Draadloze hoofdtelefoon met ruisonderdrukking met een batterijduur tot 38 uur en Dolby Atmos-ondersteuning - Obsidian Black , B09L8HHDVL
Ongebruikt, getest en werkend, OnePlus Buds Z2 - Draadloze hoofdtelefoon met ruisonderdrukking met een batterijduur tot 38 uur en Dolby Atmos-ondersteuning - Pearl White , B09L8HHDVL
Ongebruikt, ok, NexiGo Zoom gecertificeerde 4K Zoomable webcam met afstandsbediening en softwarecontrole, Sony Starvis Sensor, 5X digitale zoom, N950P Pro webcamera met dubbele stereo microfoons , B097BQS4H2
Ongebruikt, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ1
Minieme gebruikssporen, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ0
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ2
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ3
Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C
Ongeopend, ok, qianduo Stapelbare Mining Case Rack, Computer Kabels Organizer Moederbord Beugel, Open Mijnbouw Rig Frame ETH/ETC/ZEC Ether Accessoire Gereedschap Metalen voor 6/8 GPU , B08YN71B7W