Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

Veiling nr: 
2995
 

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

Kijkdag(en)
28/01/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
03/02/2023 - 08:30 tot 14:30
04/02/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
12/01/2023 - 17:00
Einddatum: 
31/01/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
1145

Ongebruikt, getest en werkend, Baseus Externe accu, draagbaar, USB C, 65 W, 20.000 mAh, PD 3.0 QC 4.0 accu, drie uitgangen, snel opladen, met LED-display , B08XQ1PLSQ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1146

Ongebruikt, getest en werkend, Baseus Externe accu, draagbaar, USB C, 65 W, 20.000 mAh, PD 3.0 QC 4.0 accu, drie uitgangen, snel opladen, met LED-display , B08XQ1PLSQ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1147

Ongeopend, Hoofdriem voor Oculus Quest 2 ,Vervanging voor de Quest 2 Elite-riem met afneembare reinigingspad Quest 2 accessoires riemset met lensdop en lenspen , B095GSNL9K

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
1149

Ongebruikt, getest en werkend, Urbanears Plattan 2 Bluetooth On-ear Hoofdtelefoon, Zwart , B076ZWVPXL

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1150

PLM 40 items, defecten , voornamelijk mechanishe

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
1151

PLM 73 stks, defecten

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
1153

Meer dan 250 stuks, ongecontroleerde retours, diverse merken en gsm-types

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
18
Hoogste bod: 
€ 170
Afgelopen
Kavel nr: 
1155

Plm 95 stuks, oa Smartwatches, Tablets, kodak, smartladers, camera's, actioncams, headphones, BT-speakers, Deurbellen, webams, muizen, …. DEFECTEN

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1156

Ongebruikt, getest en werkend, TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detectiekoptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon, B0928S6JYB

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1157

Ongebruikt, getest en werkend, TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detectiekoptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon, B0928S6JYB

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1158

Ongebruikt, getest en werkend, TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detectiekoptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon, B0928S6JYB

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1159

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detectiekoptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon, B0928S6JYB

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1160

2x gebruikssporen, getest en werkend, TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detectiekoptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon, B0928S6JYB

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1161

Ongebruikt, getest en werkend, TOZO NC9 Bluetooth Actieve Ruisonderdrukkende Hoofdtelefoon Aanraakbediening Bluetooth 5.0 In-ear Stereo Met Oplaadtas Ingebouwde Microfoon Headset Premium Diepe Bas Voor Sport Zwart , B085NPCQLT

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1162

Ongebruikt, getest en werkend, TOZO NC9 Bluetooth Actieve Ruisonderdrukkende Hoofdtelefoon Aanraakbediening Bluetooth 5.0 In-ear Stereo Met Oplaadtas Ingebouwde Microfoon Headset Premium Diepe Bas Voor Sport Zwart , B085NPCQLT

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1163

Ongebruikt, getest en werkend, TOZO T10 Bluetooth 5.3 Oordopjes Echte Draadloze Stereo-koptelefoon IPX8 Waterdicht In Het oor Draadloos Oplaadetui Ingebouwde Microfoon Headset Premium Geluid Met Diepe Bas Voor Hardloopsporten Zwart , B07J2Z5DBM

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1164

Ongebruikt, getest en werkend, TOZO T10 Bluetooth 5.3 Oordopjes Echte Draadloze Stereo-koptelefoon IPX8 Waterdicht In Het oor Draadloos Oplaadetui Ingebouwde Microfoon Headset Premium Geluid Met Diepe Bas Voor Hardloopsporten Zwart , B07J2Z5DBM

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1165

Ongebruikt, getest en werkend, TOZO T10 Bluetooth 5.3 Oordopjes Echte Draadloze Stereo-koptelefoon IPX8 Waterdicht In Het oor Draadloos Oplaadetui Ingebouwde Microfoon Headset Premium Geluid Met Diepe Bas Voor Hardloopsporten Zwart , B07J2Z5DBM

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1166

Ongebruikt, getest en werkend, TOZO T10 Bluetooth 5.3 Oordopjes Echte Draadloze Stereo-koptelefoon IPX8 Waterdicht In Het oor Draadloos Oplaadetui Ingebouwde Microfoon Headset Premium Geluid Met Diepe Bas Voor Hardloopsporten Zwart , B07J2Z5DBM

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1167

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TOZO T10 Bluetooth 5.3 Oordopjes Echte Draadloze Stereo-koptelefoon IPX8 Waterdicht In Het oor Draadloos Oplaadetui Ingebouwde Microfoon Headset Premium Geluid Met Diepe Bas Voor Hardloopsporten Zwart , B07J2Z5DBM

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1168

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TOZO T10 Bluetooth 5.3 Oordopjes Echte Draadloze Stereo-koptelefoon IPX8 Waterdicht In Het oor Draadloos Oplaadetui Ingebouwde Microfoon Headset Premium Geluid Met Diepe Bas Voor Hardloopsporten Zwart , B07J2Z5DBM

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1175

Ongebruikt, ok, NANAMI Draadloos laadstation, QI draadloze oplader, 5-in-1 draadloze oplader (met 36W DC voeding) voor Apple Watch 5/4/3/2/1, AirPods Pro, iPhone SE 2020/11/XS Max/XR/X/8/8 Plus, Galaxy S20/S10/S9/S8 B08CXZ8X6D

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1176

Ongebruikt, getest en werkend, Syncwire Wireless Charger Charging Pad for MagSafe Apple [with Charger PD 20W USB C Cable 1.5M] Inductive Charging Station Magnetic Wireless Charging Pad for iPhone 13/13 Pro/13 Pro Max/12 Series (White) , B08YJN9Z1K

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1177

Ongebruikt, getest en werkend, Syncwire Wireless Charger Charging Pad for MagSafe Apple [with Charger PD 20W USB C Cable 1.5M] Inductive Charging Station Magnetic Wireless Charging Pad for iPhone 13/13 Pro/13 Pro Max/12 Series (White) , B08YJN9Z1K

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1178

Ongebruikt, getest en werkend, OnePlus Buds Z2 - Draadloze hoofdtelefoon met ruisonderdrukking met een batterijduur tot 38 uur en Dolby Atmos-ondersteuning - Obsidian Black , B09L8HHDVL

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1179

Ongebruikt, getest en werkend, OnePlus Buds Z2 - Draadloze hoofdtelefoon met ruisonderdrukking met een batterijduur tot 38 uur en Dolby Atmos-ondersteuning - Obsidian Black , B09L8HHDVL

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1180

Ongebruikt, getest en werkend, OnePlus Buds Z2 - Draadloze hoofdtelefoon met ruisonderdrukking met een batterijduur tot 38 uur en Dolby Atmos-ondersteuning - Pearl White , B09L8HHDVL

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1181

Ongebruikt, ok, NexiGo Zoom gecertificeerde 4K Zoomable webcam met afstandsbediening en softwarecontrole, Sony Starvis Sensor, 5X digitale zoom, N950P Pro webcamera met dubbele stereo microfoons , B097BQS4H2

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1182

Ongebruikt, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ1

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1183

Minieme gebruikssporen, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ0

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1184

Ongebruikt, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ1

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1185

Minieme gebruikssporen, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ2

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1186

Minieme gebruikssporen, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ3

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1187

Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1188

Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1189

Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1190

Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1198

Ongeopend, ok, qianduo Stapelbare Mining Case Rack, Computer Kabels Organizer Moederbord Beugel, Open Mijnbouw Rig Frame ETH/ETC/ZEC Ether Accessoire Gereedschap Metalen voor 6/8 GPU , B08YN71B7W

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1199

Ongeopend, ok, qianduo Stapelbare Mining Case Rack, Computer Kabels Organizer Moederbord Beugel, Open Mijnbouw Rig Frame ETH/ETC/ZEC Ether Accessoire Gereedschap Metalen voor 6/8 GPU , B08YN71B7W

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1200

Ongeopend, ok, qianduo Stapelbare Mining Case Rack, Computer Kabels Organizer Moederbord Beugel, Open Mijnbouw Rig Frame ETH/ETC/ZEC Ether Accessoire Gereedschap Metalen voor 6/8 GPU , B08YN71B7W

Pagina's