Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

2995

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 30
€ 120
Kavel nr:
805

Ongebruikt, getest en werkend, 3D Holografische Projector, 50CM 576 Lichten 4 Axis HD Wifi 1080P 3D Hologram Projector, LED 16GB Hologram Reclame , B08797WY2P

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
826

Ongebruikt, TELESIN allinBox oplader + 2 batterijen voor Gopro, multifunctionele set voor Goro, USB-oplader met 3 kanalen, oplader + SD-kaartlezer, voor Hero 8 Black/Hero 7/Hero 6/5 (oplader + 2 batterijen), B07QC6CXFL

Startbod:
€ 3
€ 7
Kavel nr:
827

Ongebruikt, standaard USB kabel ontbreekt, TELESIN allinBox oplader + 2 batterijen voor Gopro, multifunctionele set voor Goro, USB-oplader met 3 kanalen, oplader + SD-kaartlezer, voor Hero 8 Black/Hero 7/Hero 6/5 (oplader + 2 batterijen), B07QC6CXFL

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
857

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
858

Startbod:
€ 4
€ 9
Kavel nr:
871

Startbod:
€ 7
€ 21
Kavel nr:
915

Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze digitale microscoop, Lightswim 50x en 1000x microscoopvergroting met HD 1080P 2MP camera, mini pocket handheld microscoopcamera met 8 LED-lampjes voor iPhone/iPad/smartphone/tablet/pc (wit), B089LNKJ85

Startbod:
€ 3
€ 13
Kavel nr:
935

Ongebruikt, ok, YZSS Papiersnijder A4 B5 hefboomsnijder papiersnijder van metaal snijmachine 300 mm x 250 mm , B0B49KB78F

Startbod:
€ 3
€ 11
Kavel nr:
936

Ongebruikt, ok, YZSS Papiersnijder A4 B5 hefboomsnijder papiersnijder van metaal, houten basis, snijmachine 300 mm x 250 mm , B09TF5XBGY

Startbod:
€ 16
€ 50
Kavel nr:
971

Ongeopend, beschadigde verpakking, DAPSET-EU Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
981

Startbod:
€ 3
€ 4
Kavel nr:
982

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
986

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
987

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
989

Lichte gebruikssporen, ok, Apexel HD Clip op Mobiele Telefoon Camera lens 100mm Macro Lens , B07QYKRR3B

Startbod:
€ 6
€ 30
Kavel nr:
990

Ongebruikt, ok, Monokular Telescoop, YVVV 12x42 HD met GSM-statiefje, BAK4 Prisma IP7 Waterdicht, B0B3TFF9F2

Startbod:
€ 20
€ 40
Kavel nr:
1078

Startbod:
€ 20
€ 45
Kavel nr:
1079

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
1081

Ongebruikt, getest en werkend, lichte wrijvingsschade zijkant, Bonsaii Papierversnipperaar, papierversnipperaar met 30 minuten looptijd, 14 vellen papierversnipperaar met anti-papieropslagsysteem, stille papierversnipperaar voor thuiskantoor, met 18 liter prullenbak (C169-B) B0895LQ4L8

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1082

Ongebruikt, ok, BONTEC Mobiele werkplek compact stand ergonomisch met 4 zwenkwielen, beweegbaar & in hoogte verstelbaar , B079HVRFFC

Startbod:
€ 7
€ 20
Kavel nr:
1083

Ongebruikt, ok, verpakking kan licht beschadigd zijn, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM0

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1084

Ongebruikt, ok, verpakking kan licht beschadigd zijn, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM1

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1085

Ongebruikt, ok, BONTEC Mobiel sta-bureau, in hoogte verstelbaar laptop sta-bureau met wielen, thuis kantoor, draagbaar, verrijdbaar workstation voor staan en zitten , B074TBLMHJ

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1086

Startbod:
€ 20
€ 45
Kavel nr:
1087

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1088

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
1102

Ongebruikt, ok, MAKEASY Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine met Starter Kit 100 PCS 3/8 '' ; B07Q2NFSPM

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
1103

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
1104

Lichte gebruikssporen, ok, zonder bindringen, MAKEASY Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine ; B07Q2NFSPM

Startbod:
€ 9
€ 31
Kavel nr:
1105

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Bonsaii 12 vellen micro-cut (P-4) papiervernietiger, zeer veilige deeltjesversnipperaar, voor papier en plastic kaarten, 20 liter prullenbak voor kleine kantoren en thuiskantoor (C221-B), B086635PMS

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
1119

Ongebruikt, ok, BONTEC Dubbele Monitorstandaard voor 13-27Inch Schermen, Ergonomische Dubbele Monitorsteunsteunen voor Bureaus, in Hoogte Verstelbare Dubbele Monitorarm Arm Beugel Kantelbaar 90° , VESA 75/100 Wit , B09Q8TG4ZB

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
1120

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
1121

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
1123

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
1124

Startbod:
€ 7
€ 0
Kavel nr:
1138

Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaard Space grijs , B01F01DRW6

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
1139

Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaard Space grijs , B01F01DRW7

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
1140

Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaardZilver , B000OOYECC

Startbod:
€ 7
€ 0
Kavel nr:
1141

Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaard ROSEGOLD

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
1148

Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech Vimble 3 Gimbal Stablisator for Smartphone , B08BWV8BVP