Ongebruikt, getest en werkend, 3D Holografische Projector, 50CM 576 Lichten 4 Axis HD Wifi 1080P 3D Hologram Projector, LED 16GB Hologram Reclame , B08797WY2P
Ongebruikt, TELESIN allinBox oplader + 2 batterijen voor Gopro, multifunctionele set voor Goro, USB-oplader met 3 kanalen, oplader + SD-kaartlezer, voor Hero 8 Black/Hero 7/Hero 6/5 (oplader + 2 batterijen), B07QC6CXFL
Ongebruikt, standaard USB kabel ontbreekt, TELESIN allinBox oplader + 2 batterijen voor Gopro, multifunctionele set voor Goro, USB-oplader met 3 kanalen, oplader + SD-kaartlezer, voor Hero 8 Black/Hero 7/Hero 6/5 (oplader + 2 batterijen), B07QC6CXFL
Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze digitale microscoop, Lightswim 50x en 1000x microscoopvergroting met HD 1080P 2MP camera, mini pocket handheld microscoopcamera met 8 LED-lampjes voor iPhone/iPad/smartphone/tablet/pc (wit), B089LNKJ85
Ongebruikt, ok, YZSS Papiersnijder A4 B5 hefboomsnijder papiersnijder van metaal snijmachine 300 mm x 250 mm , B0B49KB78F
Ongebruikt, ok, YZSS Papiersnijder A4 B5 hefboomsnijder papiersnijder van metaal, houten basis, snijmachine 300 mm x 250 mm , B09TF5XBGY
Ongeopend, beschadigde verpakking, DAPSET-EU Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2
Lichte gebruikssporen, ok, Apexel HD Clip op Mobiele Telefoon Camera lens 100mm Macro Lens , B07QYKRR3B
Ongebruikt, ok, Monokular Telescoop, YVVV 12x42 HD met GSM-statiefje, BAK4 Prisma IP7 Waterdicht, B0B3TFF9F2
Ongebruikt, getest en werkend, lichte wrijvingsschade zijkant, Bonsaii Papierversnipperaar, papierversnipperaar met 30 minuten looptijd, 14 vellen papierversnipperaar met anti-papieropslagsysteem, stille papierversnipperaar voor thuiskantoor, met 18 liter prullenbak (C169-B) B0895LQ4L8
Ongebruikt, ok, BONTEC Mobiele werkplek compact stand ergonomisch met 4 zwenkwielen, beweegbaar & in hoogte verstelbaar , B079HVRFFC
Ongebruikt, ok, verpakking kan licht beschadigd zijn, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM0
Ongebruikt, ok, verpakking kan licht beschadigd zijn, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM1
Ongebruikt, ok, BONTEC Mobiel sta-bureau, in hoogte verstelbaar laptop sta-bureau met wielen, thuis kantoor, draagbaar, verrijdbaar workstation voor staan en zitten , B074TBLMHJ
Ongebruikt, ok, MAKEASY Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine met Starter Kit 100 PCS 3/8 '' ; B07Q2NFSPM
Lichte gebruikssporen, ok, zonder bindringen, MAKEASY Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine ; B07Q2NFSPM
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Bonsaii 12 vellen micro-cut (P-4) papiervernietiger, zeer veilige deeltjesversnipperaar, voor papier en plastic kaarten, 20 liter prullenbak voor kleine kantoren en thuiskantoor (C221-B), B086635PMS
Ongebruikt, ok, BONTEC Dubbele Monitorstandaard voor 13-27Inch Schermen, Ergonomische Dubbele Monitorsteunsteunen voor Bureaus, in Hoogte Verstelbare Dubbele Monitorarm Arm Beugel Kantelbaar 90° , VESA 75/100 Wit , B09Q8TG4ZB
Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaard Space grijs , B01F01DRW6
Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaard Space grijs , B01F01DRW7
Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaardZilver , B000OOYECC
Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaard ROSEGOLD
Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech Vimble 3 Gimbal Stablisator for Smartphone , B08BWV8BVP