Ongebruikt, getest en werkend, Zidoo PNI-Z1000PRO Mini-PC 4K Ultra HD / 3D weergave, 2GB DDR4, 32GB, Bluetooth 4.2, zwart , B08HM1RQWD
Ongebruikt, getest en werkend, 3D Holografische Projector, 50CM 576 Lichten 4 Axis HD Wifi 1080P 3D Hologram Projector, LED 16GB Hologram Reclame , B08797WY2P
Ongebruikt, getest en werkend, JYX Karaoke Machine JYX-69BT , met 2 UHF draadloze microfoons, Bass/Treble Bluetooth-luidspreker met LED-lampje, ondersteuning TWS, AUX In, FM, REC, Bruin, B093SP2M4B
Ongebruikt, TELESIN allinBox oplader + 2 batterijen voor Gopro, multifunctionele set voor Goro, USB-oplader met 3 kanalen, oplader + SD-kaartlezer, voor Hero 8 Black/Hero 7/Hero 6/5 (oplader + 2 batterijen), B07QC6CXFL
Ongebruikt, standaard USB kabel ontbreekt, TELESIN allinBox oplader + 2 batterijen voor Gopro, multifunctionele set voor Goro, USB-oplader met 3 kanalen, oplader + SD-kaartlezer, voor Hero 8 Black/Hero 7/Hero 6/5 (oplader + 2 batterijen), B07QC6CXFL
2x Getest en werkend, kleine rest van mistvloeistof nog aanwezig ( van testen) ,AGPtEK Rookmachine met draadloze afstandsbediening EN kleurrijk LED-licht, 500 WATT stabiel en draagbaar , B07JJ9Y5X2
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Rybozen Bluetooth karaoke-microfoon, draadloze microfoonkit, karaoke-installatie met 2 microfoons voor tv, pc, party, vergadering, DJ, luidspreker, kerk, bruiloft, ondersteunt HDMI, AUX in/out, B07GRLHXGB
Gebruikssporen, standaard AUx- USB-Lader Kabel ontbreken, getest en werkend, volledig, Rybozen Bluetooth karaoke-microfoon, draadloze microfoonkit, Lichte gebruikssporen, karaoke-installatie met 2 microfoons voor tv, pc, party, vergadering, DJ, luidspreker, kerk, bruiloft, ondersteunt HDMI, AUX in/out, B07GRLHXGB
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Rybozen Bluetooth karaoke-microfoon, draadloze microfoonkit, Lichte gebruikssporen, karaoke-installatie met 2 microfoons voor tv, pc, party, vergadering, DJ, luidspreker, kerk, bruiloft, ondersteunt HDMI, AUX in/out, B07GRLHXGB
Ongebruikt, ok, NexiGo Native 1080P Projector PJ20 met Dolby_Sound Ondersteuning, [350ANSI - Meer dan 9500 Lux Helderheid], 5Ghz Wi-Fi, Outdoor Movie Projector, Bluetooth 5.1 , B09BCJLD2T
Lichte gebruikssporen, ok, NexiGo Native 1080P Projector PJ20 met Dolby_Sound Ondersteuning, [350ANSI - Meer dan 9500 Lux Helderheid], 5Ghz Wi-Fi, Outdoor Movie Projector, Bluetooth 5.1 , B09BCJLD2T
Ongebruikt, volledig, YOTTO USB-microfoon, 192 kHz/24 bits, condensator, pc, laptop, microfoon, professionele podcast, microfoonsets voor radio, opname, YouTube, podcasts en nog veel meer met popbescherming, microfoonstandaard, schokmontage, B08BG27566
Ongebruikt, getest en werkend, Onforu UV LED blacklight
UV LED schijnwerper schijnwerper lichteffect Partylight podiumverlichting met EU-stekker 15W , B07DNNJGSZ
Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze digitale microscoop, Lightswim 50x en 1000x microscoopvergroting met HD 1080P 2MP camera, mini pocket handheld microscoopcamera met 8 LED-lampjes voor iPhone/iPad/smartphone/tablet/pc (wit), B089LNKJ85
Ongebruikt, ok, YZSS Papiersnijder A4 B5 hefboomsnijder papiersnijder van metaal snijmachine 300 mm x 250 mm , B0B49KB78F
Ongebruikt, ok, YZSS Papiersnijder A4 B5 hefboomsnijder papiersnijder van metaal, houten basis, snijmachine 300 mm x 250 mm , B09TF5XBGY
Ongebruikt, getest en werkend, Zamkol 30 W Bluetooth speaker, IPX6 waterdicht draadloze draagbare TWS speaker, AUX en TF Card, 5.0 Bluetooth met schokbestendige microfoon 360 stereo audio, zwart , B08B8MS6G1
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking en accessoires ontbreken, Zamkol 30 W Bluetooth speaker, IPX6 waterdicht draadloze draagbare TWS speaker, AUX en TF Card, 5.0 Bluetooth met schokbestendige microfoon 360 stereo audio, zwart , B08B8MS6G1
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Zamkol 30 W Bluetooth speaker, IPX6 waterdicht draadloze draagbare TWS speaker, AUX en TF Card, 5.0 Bluetooth met schokbestendige microfoon 360 stereo audio, zwart , B08B8MS6G1
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Zamkol draagbare Bluetooth-luidspreker, waterdichte Bluetooth-luidspreker, draadloze buitenluidspreker, 24 W, 360° HD Bass Dual Driver, Bluetooth 4.2, IPX6 waterdicht, handsfree in TWS-technologie
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Bluetooth speaker zwart - draadloze speaker - Tronsmart T6 Plus Upgraded Editie zwart - Bluetooth 5.0 - 40W Draagbare Speaker - IPX6 - NFC - TF Card - USB Flash Drive. Tijdelijk incl, 9110024790984
Ongeopend, ok, 18 Inch Ring Light with Tripod Stand, Yesker LED Ringlight Color Temperature 3200K to 5500K Makeup Ringlights with Tablet Phone Holder for Camera Smartphone Video Streaming Selfie Portrait Shooting , B0856SNKKV
Lichte gebruikssporen, ok, Apexel HD Clip op Mobiele Telefoon Camera lens 100mm Macro Lens , B07QYKRR3B