Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

3648

Blankenbergsesteenweg 7
Blankenbergsesteenweg 7
Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 150
€ 210
Kavel nr:

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, 8Streme schoonmaakrobot, anti-twist kabelsysteem, automatische reinigingscyclus van twee uur, voor zwembaden tot 10 x 5 meter met een diepte van maximaal 2,5 meter, B07SYWBKRN

Startbod:
€ 15
€ 80
Kavel nr:

Ongebruikt, ok. Moderne LED Booglamp, Wit Minimalistisch Staande Pianolamp, 25W Energiezuinige Vloerlamp, Staand licht Dimbaar met Afstandsbediening, Voor Huiskamer Slaapkamer Werkruimte, 170CM, B08M3GH4CC

Startbod:
€ 25
€ 35
Kavel nr:

Ongebruikt, ok. FIT KING Luchtcompressie Massage apparaat voor benen, voetmassage en verbetering van de bloedsomloop Donkergrijs Max, B07H32Q17T

Startbod:
€ 80
€ 80
Kavel nr:

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, OSOTEK Nat droogzuiger 180° platte zuigwisser, zuigt, veegt tot aan de rand, 3-in-1 draadloze vloerreiniger met zelfreiniging, led-indicator, led-vloerborstel, slimme waszuiger voor alle harde vloeren, B0B3HZCK5Q

Startbod:
€ 35
€ 45
Kavel nr:

Ongebruikt, volledig, ok, Licht beschadigde verpakking, VADANIA linksdraaiende uittrekbare organizer voor 800mm blinde hoekkeukenkast, 2 lagen zwenklade, soft close, linkshandig open, B09SZ815M7

Startbod:
€ 60
€ 60
Kavel nr:

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, OSOTEK H200 Lite Dweilstofzuiger, 180° platte zuigwisser, 3-in-1 draadloze natte droogzuiger met zelfreiniging, 2-zijdige randreiniging, led-display, reiniging onder diepe meubels, B0C2CGFC4Z

Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, OSOTEK H200 Lite Dweilstofzuiger, 180° platte zuigwisser, 3-in-1 draadloze natte droogzuiger met zelfreiniging, 2-zijdige randreiniging, led-display, reiniging onder diepe meubels, B0C2CGFC4Z

Startbod:
€ 20
€ 70
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, ok, vijzen en pluggen ontbreken. KWW 100 cm LED Make-upspiegel voor de badkamer, kleurtemperatuur instelbaar, anti-condens-licht, eenvoudig te installeren, wandspiegel met smart touch-knop, B09K71XZLH

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, ok, BKZO 55 cm intelligente led-plafondlamp met ventilator, plafondventilatorlampen zonder lampenkap, instelbare windsnelheid, dimbaar licht, moderne ventilatorverlichting, B0BFHKKS9B

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:

Startbod:
€ 25
€ 30
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, ok, BKZO 55 cm led-plafondlamp met ventilator, plafondventilator zonder lampenkap, instelbare windsnelheid, dimbaar licht, moderne ventilatorverlichting, 3000-5500 K, B09MVYQPYY

Startbod:
€ 25
€ 30
Kavel nr:

Startbod:
€ 40
€ 40
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, ok, BKZO Smart LED-plafondlamp met ventilator, plafondventilatorverlichting traploze aanpassing van de windsnelheid, traploos dimlicht, 60 cm moderne ventilatorverlichting voor woonkamer, eetkamer, slaapkamer, kantoor, 3000-5500K, B0964QZ4Q2

Startbod:
€ 40
€ 40
Kavel nr:

Startbod:
€ 40
€ 45
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, ok, BKZO Moderne intelligente led-plafondlamp met ventilator, plafondventilator met lamp, 24 ventilatorsnelheden, moeiteloze lichtintensiteit, 3000-5500 K, zwart frame, 60 cm, B092CXV8K1

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:

Ongeopend, Set van 9 kookgerei van hittebestendige siliconen, BPA vrij, vaatwasserbestendig , B09HC7HK47

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:

Ongeopend, ok, Ronde metalen kledingstandaard, geschikt voor zware belasting, vrijstaande stabiele kleerhanger, draagbare slaapkamergarderobestandaard voor het ophangen van kleding, garderobestang voor boetieks, detailhandel, winkels, B0BR4QRJL9

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, volledig, BingoPaw Houten hondenkratmeubilair: 96,5 cm Medium Fancy Houten Top Indoor Huisdier kennel Kooien Eindtafel met Dubbele Deur en Verwijderbare Lade voor Middelgrote Honden Puppy Rustiek Bruin Rustiek,B09R1R9N5T

Startbod:
€ 50
€ 70
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, volledig, BingoPaw Sterke metalen huisdier kennel box, zware hond pen scheurbestendige sauare buis met afsluitbare wielen en lade 42 inch 107cm x 77cm x 101cm,B08KZTL216

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, ok, CIARRA CBCS9201 Afzuigkap aluminium vetfilter wandmontage,370 m³/h afvoerlucht/circulatielucht Onderbouw afzuigkap, 90 cm LED-verlichting roestvrij staal wandafzuigkap,Compatibel met CBCF002 Koolstoffilter [Energieklasse A], B06W2PKFMC

Startbod:
€ 50
€ 121
Kavel nr:

Ongebruikt, volledig, ok, Sekey Paviljoen 3x3 m waterdicht stabiel, vouwpaviljoen met 2 vensters zijpanelen, UV-bescherming incl. tas, taupe, B07MKGDCLY

Startbod:
€ 45
€ 110
Kavel nr:

Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, 3D printer - Creality Ender-3 V2, 6971636408796

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBCB6201 Afzuigkap 60cm zwart aluminium vetfilter wandmontage,Afvoerlucht/circulatielucht afzuigkappen,Onderbouw afzuigkap,LED-verlichting roestvrij staal wandafzuigkap [Energieklasse A], B06XQ7NQGK

Startbod:
€ 60
€ 60
Kavel nr:
27

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBCB6736F klasse A afzuigkap gekanteld 60 cm afzuigkap 650 m³/u met koolstoffilter CBCF003 recycling evacuatie touch control decoratieve afzuigkap zwart [Energieklasse A++], B08CKBNBNC

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, CIARRA CBCB6906D Afzuigkap lade klasse A – afzuigkap voor inbouw 60 cm 370 m³/h – geïntegreerde afzuigkap met 2 snelheden – ledverlichting – afvoer en recycling – koolstoffilters inbegrepen – zwart, B0BY2LSGVG

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:

Ongeopend, Lanyesky Pluizig tapijt, moderne decoratie, woonkamertapijt, g, zacht pluizig pluche tapijt, (120 x 160 cm, donkergrijs), B09FHDY4XH

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
33

Ongeopende verpakking, ok, COPOTI Bestekset voor 6 personen, 24-delige vork-messenset met afdruiprekhouder, glanzend zilver, B0B5PBQXXK

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
34

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:

Ongeopend, in seal, Kirosaku Premium Damascus Mes 20 cm - Scherp Keukenmes Gemaakt van Hoogwaardig Damascus-Staal, Veelzijdig Groentemes - Vismes, B07PNNY216

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr: