Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

3648

Blankenbergsesteenweg 7
Blankenbergsesteenweg 7
Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
121

Lichte gebruikssporen, getest en werkend,zwaar gedeukt, ok, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV9

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
122

Gebruikt, getest en werkend,lichte deukjes mogelijk, verf wat beschadigd, ok, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV10

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
123

Ongebruikt, getest en werkend, ok , Staande lamp van hout, staande lamp met plank, 3 kleurtemperaturen, 3000-5000K, staande lamp houten plank met E27-fitting, hoekplank, plankverlichting, retro, voor woonkamer, slaapkamer, kantoor [Energieklasse F],B09SP6RV8H

Startbod:
€ 4
€ 9
Kavel nr:
124

Ongebruikt, getest en werkend,ok, Fresko Vacuümmachine, intelligente led-vacuümapparaat (V8 pro), B0C4SSKMCT

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
125

Startbod:
€ 3
€ 15
Kavel nr:
126

Minieme gebruikssporen, getest en werkend,ok, Fresko Vacuümmachine, intelligente led-vacuümapparaat (V8 pro), B0C4SSKMCT

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
127

Ongeopende verpakkingen, 2 x GorillaGritt Rubber Deurstopper - Deur Stop Wig, Grote Op zwaar werk berekende Flexibele Deurhouder - Zwart 4 Pak, B079853ZLC

Startbod:
€ 8
€ 35
Kavel nr:
128

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Subcold Pro4 Luxe Minikoelkast Koeler 4 Liter / 6 Blikjes AC & Exclusieve USB ECO Power Optie
Draagbare kleine koelkast voor op kantoor, slaapkamer, auto, reizen, huidverzorging en cosmetica (zwart), B09XVGD9QC

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
129

Ongebruikt, ok, Woonkamertapijten 120x160 cm, vloerkleden voor slaapkamer licht luxe minimalistische stijl, abstracte meerkleurige inkt schilderij laagpolig tapijt, chique traditioneel tapijt met duurzame antislip,B0C8CZ77YP

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
130

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
131

Ongebruikt, getest en werkend,ok, Elektrisch dweilopzetstuk voor Dyson V12 Digital Slim, V12 Slim Absolute, V12 Slim, V10 Slim stofzuiger, dweilopzetstuk, set dweilkop + waterreservoir + 12 microvezeldoeken+1 maatcilinder, B09XN3BW6Y

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
132

Minieme gebruikssporen, getest en werkend,ok, Elektrisch dweilopzetstuk voor Dyson V12 Digital Slim, V12 Slim Absolute, V12 Slim, V10 Slim stofzuiger, dweilopzetstuk, set dweilkop + waterreservoir + 12 microvezeldoeken+1 maatcilinder, B09XN3BW6Y

Startbod:
€ 4
€ 15
Kavel nr:
133

Ongebruikt, ok, McEu Badkamermatten sets 3-delig, antislip wasbare badmatten van imitatiebont en U-vormige toiletmatset met toiletdekselhoes, zachte microvezel langpolige waterabsorberende badtapijten voor badkamer,B0C1CHF9N8

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
134

Ongebruikt, ok, BCBIG Dekzeil, transparant, met ogen, waterdicht, doorzichtig, pvc, 450 g/m², voor paviljoen, balkon, balkonmeubels, tuinmeubels, met touw, 1 x 1 m, B09STYV915

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
135

Ongebruikt, ok, TOPLUXE Swag Valance voor ramen, klassieke waterval valance met kwastjes, kort gordijn voor slaapkamer woonkamer keuken (W59, lichte champagne),B0C1YFZY43

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
136

Ongebruikt, ok, 35 x 83 inch zilver aluminium kettinggordijn metalen scherm voor deurraam binnendecoratie, B07V7DF2FJ

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
137

Ongebruikt, ok, BIBODU Topper 160x190cm Visco-elastisch
Matrastopper 160x190cm
5 cm dikte & hardheid H2
Matrasopzet met hypoallergene geldeeltjes
100% visco-elastisch,B0BTMTKC79

Startbod:
€ 6
€ 18
Kavel nr:
138

Matrastopper 160x190cm
5 cm dikte & hardheid H2

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
139

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Bear Waterkoker van roestvrij staal met temperatuurkeuze, 1,7 l, elektrische waterkoker met temperatuurinstelling (40 °C - 100 °C), warmhoudfunctie, 1800 watt,B0BXPCV2T1

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
140

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
141

Ongebruikt, volledig, ok, Mutualsign Infostandaard, A3, aluminium, in hoogte verstelbaar, posterstandaard, informatiestandaard, presentatiestandaard, reclamevoorraad, zwart,B07GXCNJNY

Startbod:
€ 5
€ 10
Kavel nr:
142

Ongebruikt, volledig,ok, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm, B014F7INM0

Startbod:
€ 12
€ 50
Kavel nr:
143

Ongebruikt, ok, volledig, HOOBRO Kledingrek, 2 kledingstangen, kapstok met wielen en 2 planken, tot 100 kg belastbaar, industrieel design, voor slaapkamer, hal, donkerbruin-zwart EBF22LY01,B07ZB2F6QG

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
144

Ongebruikt, ok, volledig, OUGIC Ergonomics verlengstuk voor bureau, 64 cm x 24 cm, punch-vrije klem, opvouwbare toetsenbord-tray, armsteun met tafelmontage, computersteun, elleboogondersteuning,B08KPJ9SLF

Startbod:
€ 3
€ 17
Kavel nr:
145

Lichte gebruikssporen, barstje in bakje van stiften,verpakking ontbreekt, ok, unho Houten reclamebord voor buiten, 90 x 42,5 cm, schoolbord op magnetische standaard, met 2 magneten en 2 doeken, leisteen, step, ideaal voor restaurant, café, bar, bistro, bruiloft (bruin),B083S6DJP7

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
146

Ongebruikt, volledig, ok, lichte schade aan stifthouder, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm, B014F7INM0

Startbod:
€ 4
€ 9
Kavel nr:
147

Ongeopend, ok , A3 Poster Stand Snap Frame Sign Stand Verstelbare Aluminium Display Menu Houder , Display (zwart, A3) B0895JHYZ3

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
148

Ongebruikt, ok, Sailnovo Pastamachine, handmatige pastamachine met 9 instelbare diktes, 2-in-1 pastamachine en klem voor verse spaghetti, pasta, lasagne, rode pastamachine, cadeauset,B09B7GGFGG

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
149

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
150

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
151

Ongebruikt, ok, Sailnovo Pastamachine, handmatige pastamachine met 7 instelbare diktes, 2-in-1 pastamachine en klem voor verse spaghetti, pasta, lasagne, roestvrij staal, cadeauset, B084ZF865P

Startbod:
€ 3
€ 7
Kavel nr:
152

Lichte gebruikssporen, ok, Sailnovo Pastamachine, handmatige pastamachine met 7 instelbare diktes, 2-in-1 pastamachine en klem voor verse spaghetti, pasta, lasagne, roestvrij staal, cadeauset, B084ZF865P

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
153

Ongebruikt, getest en werkend, Krultang 5 in 1 LCD keramische coating multifunctioneel verwisselbaar golfijzer , B09C1V1J24

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
154

Startbod:
€ 6
€ 15
Kavel nr:
155

Gebruikssporen, getest en werkend, LTQ Elektrische kruidenmolen 1100 mA Ingebouwde oplaadbare batterij Diameter 50 mm Droge kruiden Elektrische kruidenmolen Grinder Crusher (met kombevestiging), B08DF9YGS5

Startbod:
€ 4
€ 24
Kavel nr:
156

Ongebruikt, ok. XXL wereldkaart als prikbord
reisbestemmingen en vakantie pinnen
landkaart van fijn vlies
130 x 70 cm, incl. 20 vlaggetjes, B08GSV8Y9F

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
157

Ongebruikt, ok, Color G Antislipdeurmat Buiten, Robuuste Buitendeurmat Weerbestendig, Wasbare Vuilvangmat 60x90cm, Deurmat Buiten, Deurmat Buiten Voor Voordeur, Buiten, Entree - Grijs,B0BZTTCQFJ

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
158

Startbod:
€ 3
€ 5
Kavel nr:
159

Ongebruikt, ok, Grijze loper 178 x 44 cm

Startbod:
€ 3
€ 5
Kavel nr:
160