Lichte gebruikssporen, getest en werkend,zwaar gedeukt, ok, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV9
Gebruikt, getest en werkend,lichte deukjes mogelijk, verf wat beschadigd, ok, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV10
Ongebruikt, getest en werkend, ok , Staande lamp van hout, staande lamp met plank, 3 kleurtemperaturen, 3000-5000K, staande lamp houten plank met E27-fitting, hoekplank, plankverlichting, retro, voor woonkamer, slaapkamer, kantoor [Energieklasse F],B09SP6RV8H
Ongebruikt, getest en werkend,ok, Fresko Vacuümmachine, intelligente led-vacuümapparaat (V8 pro), B0C4SSKMCT
Minieme gebruikssporen, getest en werkend,ok, Fresko Vacuümmachine, intelligente led-vacuümapparaat (V8 pro), B0C4SSKMCT
Ongeopende verpakkingen, 2 x GorillaGritt Rubber Deurstopper - Deur Stop Wig, Grote Op zwaar werk berekende Flexibele Deurhouder - Zwart 4 Pak, B079853ZLC
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Subcold Pro4 Luxe Minikoelkast Koeler 4 Liter / 6 Blikjes AC & Exclusieve USB ECO Power Optie
Draagbare kleine koelkast voor op kantoor, slaapkamer, auto, reizen, huidverzorging en cosmetica (zwart), B09XVGD9QC
Ongebruikt, ok, Woonkamertapijten 120x160 cm, vloerkleden voor slaapkamer licht luxe minimalistische stijl, abstracte meerkleurige inkt schilderij laagpolig tapijt, chique traditioneel tapijt met duurzame antislip,B0C8CZ77YP
Ongebruikt, getest en werkend,ok, Elektrisch dweilopzetstuk voor Dyson V12 Digital Slim, V12 Slim Absolute, V12 Slim, V10 Slim stofzuiger, dweilopzetstuk, set dweilkop + waterreservoir + 12 microvezeldoeken+1 maatcilinder, B09XN3BW6Y
Minieme gebruikssporen, getest en werkend,ok, Elektrisch dweilopzetstuk voor Dyson V12 Digital Slim, V12 Slim Absolute, V12 Slim, V10 Slim stofzuiger, dweilopzetstuk, set dweilkop + waterreservoir + 12 microvezeldoeken+1 maatcilinder, B09XN3BW6Y
Ongebruikt, ok, McEu Badkamermatten sets 3-delig, antislip wasbare badmatten van imitatiebont en U-vormige toiletmatset met toiletdekselhoes, zachte microvezel langpolige waterabsorberende badtapijten voor badkamer,B0C1CHF9N8
Ongebruikt, ok, BCBIG Dekzeil, transparant, met ogen, waterdicht, doorzichtig, pvc, 450 g/m², voor paviljoen, balkon, balkonmeubels, tuinmeubels, met touw, 1 x 1 m, B09STYV915
Ongebruikt, ok, TOPLUXE Swag Valance voor ramen, klassieke waterval valance met kwastjes, kort gordijn voor slaapkamer woonkamer keuken (W59, lichte champagne),B0C1YFZY43
Ongebruikt, ok, 35 x 83 inch zilver aluminium kettinggordijn metalen scherm voor deurraam binnendecoratie, B07V7DF2FJ
Ongebruikt, ok, BIBODU Topper 160x190cm Visco-elastisch
Matrastopper 160x190cm
5 cm dikte & hardheid H2
Matrasopzet met hypoallergene geldeeltjes
100% visco-elastisch,B0BTMTKC79
Matrastopper 160x190cm
5 cm dikte & hardheid H2
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Bear Waterkoker van roestvrij staal met temperatuurkeuze, 1,7 l, elektrische waterkoker met temperatuurinstelling (40 °C - 100 °C), warmhoudfunctie, 1800 watt,B0BXPCV2T1
Ongebruikt, volledig, ok, Mutualsign Infostandaard, A3, aluminium, in hoogte verstelbaar, posterstandaard, informatiestandaard, presentatiestandaard, reclamevoorraad, zwart,B07GXCNJNY
Ongebruikt, volledig,ok, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm, B014F7INM0
Ongebruikt, ok, volledig, HOOBRO Kledingrek, 2 kledingstangen, kapstok met wielen en 2 planken, tot 100 kg belastbaar, industrieel design, voor slaapkamer, hal, donkerbruin-zwart EBF22LY01,B07ZB2F6QG
Ongebruikt, ok, volledig, OUGIC Ergonomics verlengstuk voor bureau, 64 cm x 24 cm, punch-vrije klem, opvouwbare toetsenbord-tray, armsteun met tafelmontage, computersteun, elleboogondersteuning,B08KPJ9SLF
Lichte gebruikssporen, barstje in bakje van stiften,verpakking ontbreekt, ok, unho Houten reclamebord voor buiten, 90 x 42,5 cm, schoolbord op magnetische standaard, met 2 magneten en 2 doeken, leisteen, step, ideaal voor restaurant, café, bar, bistro, bruiloft (bruin),B083S6DJP7
Ongebruikt, volledig, ok, lichte schade aan stifthouder, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm, B014F7INM0
Ongeopend, ok , A3 Poster Stand Snap Frame Sign Stand Verstelbare Aluminium Display Menu Houder , Display (zwart, A3) B0895JHYZ3
Ongebruikt, ok, Sailnovo Pastamachine, handmatige pastamachine met 9 instelbare diktes, 2-in-1 pastamachine en klem voor verse spaghetti, pasta, lasagne, rode pastamachine, cadeauset,B09B7GGFGG
Ongebruikt, ok, Sailnovo Pastamachine, handmatige pastamachine met 7 instelbare diktes, 2-in-1 pastamachine en klem voor verse spaghetti, pasta, lasagne, roestvrij staal, cadeauset, B084ZF865P
Lichte gebruikssporen, ok, Sailnovo Pastamachine, handmatige pastamachine met 7 instelbare diktes, 2-in-1 pastamachine en klem voor verse spaghetti, pasta, lasagne, roestvrij staal, cadeauset, B084ZF865P
Ongebruikt, getest en werkend, Krultang 5 in 1 LCD keramische coating multifunctioneel verwisselbaar golfijzer , B09C1V1J24
Gebruikssporen, getest en werkend, LTQ Elektrische kruidenmolen 1100 mA Ingebouwde oplaadbare batterij Diameter 50 mm Droge kruiden Elektrische kruidenmolen Grinder Crusher (met kombevestiging), B08DF9YGS5
Ongebruikt, ok. XXL wereldkaart als prikbord
reisbestemmingen en vakantie pinnen
landkaart van fijn vlies
130 x 70 cm, incl. 20 vlaggetjes, B08GSV8Y9F
Ongebruikt, ok, Color G Antislipdeurmat Buiten, Robuuste Buitendeurmat Weerbestendig, Wasbare Vuilvangmat 60x90cm, Deurmat Buiten, Deurmat Buiten Voor Voordeur, Buiten, Entree - Grijs,B0BZTTCQFJ