Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, 4 uitgangen besproeiingscomputer watertimer incl. een 4-weg waterverdeler, 2 magneetkleppen tuinirrigatie klok irrigatiesysteem, groen,B085ZFFTZ3
Lichte gebruikssporen, getest en werkend,kleur indicatief (rood), ok, 4 uitgangen besproeiingscomputer watertimer incl. een 4-weg waterverdeler, 2 magneetkleppen tuinirrigatie klok irrigatiesysteem, groen,B085ZFFTZ3
Ongebruikt, getest en werkend, TECKNET Draadloze deurbel, draadloze deurbel, 400 m bereik, IP65 waterdicht, voor buiten, met 2 plug-in ontvangers en 1 zender, ring deurbel en belknop met led-flitser, B01FXJSR02
Ongebruikt, getest en werkend, TECKNET Draadloze deurbel, draadloze deurbel, 400 m bereik, IP65 waterdicht, voor buiten, met 2 plug-in ontvangers en 1 zender, ring deurbel en belknop met led-flitser, B01FXJSR03
Ongeopend. FSKE vervangende batterij voor Dyson V10 SV12 stofzuiger vervangende onderdelen 969352-02 25.2V 2600mAh, B08929PY4N
Ongebruikt getest en werkend, ok, TECKNET Draadloze deurbel, werkt op batterijen met RGB-licht, 60 melodieën, IP66 waterdicht, voor buiten, 400 m draadloos bereik, deurbelset met 4,5 jaar levensduur, B0BXDNZNMJ
Ongebruikt, ok. YIGII Gastendoekhouder/Handdoekhouder Zonder Boren Handdoekrek Roestvrij Staal Zelfklevend Gastendoekhouder 40cm Voor de Badkamer, B082TN8Y4M
Ongebruikt, getest en werkend, ok, X-Sense standalone koolmonoxidedetector met digitaal display, nauwkeurige sensor met een levensduur van 10 jaar, vervangbare batterij, voldoet aan EN50291, CO03D,B07T59ZD81
Ongebruikt, niet getest , DEWIN stroomonderbreker, 1P DC stroomonderbreker gegoten behuizing MCCB zonnebatterijschakelaar 250V 160A voor windenergie,B0BCX2YT5K
Ongebruikt, niet getest ,Zigtiger Wifi-led-dimmer, universele dimmer zonder klemklem, led-dimmer voor led en halogeen, 5-250 W, zonder klemklauwen wit,B09PVDJTWT
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Elektrische luchtpomp met 6000 mAh accu, 150 psi, draadloze elektrische luchtpomp met manometer/digitaal lcd-minicompressor voor fiets, motorfiets, auto, ballen als zaklamp en powerbank, B0C9M6X3R8
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Beslands Digitale draaimomentadapter, groot scherm, digitaal display, draaimomentmeter, instelbare draaimomentmeter, professioneel (6-200 nm-1/2),B08MYKMJZY
Ongebruikt, niet getest , NICAVKIT W205 Voltage Converter Voltage Converter A2059052809 A2059053414 voor C-klasse W205 E Klasse W213 S Klasse W222 2059053414 2054400073 Spanningsomvormer,B0B74YMY53
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, verpakking ontbreekt, X-Sense CO-melder met piekwaarde geheugen, koolmonoxidemelder, accurate sensor met 10 jaar batterij en LCD-display, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291, XC01,B099ZLQX1G
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, verpakking + batterij ontbreekt, X-Sense CO-melder met piekwaarde geheugen, koolmonoxidemelder, accurate sensor met 10 jaar batterij en LCD-display, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291, XC01,B099ZLQX1G
Ongebruikt, niet getest ,verpakking ontbreekt, Linghuang M365 Elektrisch Scooter Moederbord Controller Board Moederbord Reparatie Accessoires Vervanging voor Xiaomi M365/Pro Scooter,B07W8GHGL3
Ongebruikt, niet getest, verpakking ontbreekt,Waterpomp, DC 24V Micro borstelloze dompelpomp, JT-1000B-24 2000L/H waterpomp voor aquarium, fonteinen, aquarium, tuin,B0895FL27B
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt ,ok, BecaSmart 3000 Series WiFi thermostaat voor gasketel, 3 A, touchscreen, lcd-touchscreen, intelligente programmering, met wifi, zwart,B07H8X2323
Ongebruikt, ok, Dolinvo Lagedruk keukenkraan van roestvrij staal, lage druk keukenkraan met 3 aansluitingen, 360° draaibare mengkraan keuken gootsteenarmatuur voor boilers of ondertafelapparaten,B0CGXHHC8G
Ongebruikt, niet getest, HOIIME 3 fasen stroommeter LCD draaistroommeter AC ampère volt vermogen energiemonitor top hat din rail bidirectionele wattmeter stroomverbruik input output kWh 3x230V/400V 10(100) A 50/60Hz,B0BLW8VW91
Ongebruikt, niet getest , DEWIN RTU5024 afstandsbedieningsschakelaar, RTU5024 GSM-toegangscontrole voor mobiele telefoon, afstandsbediening, SMS-deurbesturing
Ongebruikt, getest en werkend, ok, X-Sense Draadloze onderling verbonden koolmonoxidemelder, vervangbare CO-alarmdetector op batterijen met gemakkelijk af te lezen LCD, voldoet aan EN 50291-norm, CO03D-W, Link+,B09BJS7B4C
Ongebruikt, ok. AILBTON 15m neon-ledstrip, flexibele neon-LED-streifen, bediening met app/afstandsbediening, meerdere modi, IP65 buiten RGB-neonverlichting waterdicht, muziek gesynchroniseerde gaming-led-neonstripverlichting voor slaapkamer binnen, B0CB6WDFJ8
Ongebruikt, ok, Antiek Geborsteld Messing Ronde Vaste Douchekop 8 Inch Regendouche Hoofden met Filter Geschikt voor Badkamer Douche Eenvoudige Installatie met Swivel G1/2 Bal Connector Brons Vintage Stijl,B08JH96RZT
Ongebruikt, ok, kleine deuk, Antiek Geborsteld Messing Ronde Vaste Douchekop 8 Inch Regendouche Hoofden met Filter Geschikt voor Badkamer Douche Eenvoudige Installatie met Swivel G1/2 Bal Connector Brons Vintage Stijl,B08JH96RZT
Ongebruikt, ok. X-Sense, Draadloze warmtemelder, interverbonden met verzegelde batterij, levensduur van 10 jaar. Eenvoudige configuratie, verbinding met de alarmen van de X-Sense Link+, XH02-W, 1 pak, B0BMF5CK81
Minieme gebruikssporen, ok. X-Sense, Draadloze warmtemelder, interverbonden met verzegelde batterij, levensduur van 10 jaar. Eenvoudige configuratie, verbinding met de alarmen van de X-Sense Link+, XH02-W, 1 pak, B0BMF5CK81
Ongebruikt, niet getest , verpakking ontbreekt ,Energiemeter, eenfasig, digitaal, LCD, 5-80 A, 230 V, 50 Hz, DDS015 watt, stroommeter voor DIN-railmontage,B098DND7PH
Ongebruikt, lichte kras, ok, Hydrobase veersteel, schuimlans met snelkoppeling voor hogedrukreiniger, lans voor autowassen en sanitaire reiniging, compatibel met Lavor en Komet,B08HVS2BGR
Ongebruikt, ok. PGFUN Douchestang, doucheset, douchekop met slang en houder, 5 straalsoorten, regendouche-armatuur, doucheset met hoofddouche, doucheslang voor badkamer, douchestandaard, douchelift met zeepbakje, B0828XPY3H
Ongeopend, enkel pistool, ok, Metalen Binderpistool Roestvrij Stalen Kabelbinder Pistool Kabelbinderpistool voor Roestvrijstalen Kabelbinders,B0BJL3XD3M
Lichte gebruikssporen, ok, Cesinkin Keukenkraan, zwart, 360 graden draaibaar, keukenkraan, hoge boog, intrekbare sproeier, 2 sproeimodi van messing,B09HZM61JP
Ongebruikt, getest en werkend, ok, X-Sense Koolmonoxide-waarschuwingsmelder met digitaal lcd-display, CO-waarschuwingsmelder met verwisselbare batterij,B0BTPNZTBD