Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

3648

Blankenbergsesteenweg 7
Blankenbergsesteenweg 7
Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
81

Ongeopend, Annie's Kitchen Handgemaakte Bamboe Stoommand Rice Cooker 1 Knoedelmakerkit, 4 Herbruikbare Voeringen, 2 Sets Eetstokjes - Multicooker Steamer Rijstkoker, Dim Sum, Vis, Vlees, (25,4 Cm 3 Manden) , B08K9DWC83

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
82

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Elektrische sapcentrifuge, oplaadbaar, citruspers met USB- en reinigingsborstel, draagbare sapcentrifuge voor sinaasappel, citroen, grapefruit,B0BXX134H4

Startbod:
€ 3
€ 5
Kavel nr:
83

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, Elektrische sapcentrifuge, oplaadbaar, citruspers met USB- en reinigingsborstel, draagbare sapcentrifuge voor sinaasappel, citroen, grapefruit,B0BXX134H4

Startbod:
€ 3
€ 8
Kavel nr:
84

Ongebruikt, lichte beschadiging deksel ,ok, Brynnberg Schatkist met slot, kofferkist, houten kist, schatkist, vintage look, piraten, schatzoektocht, hout, koloniale stijl, geldkist,31 x 18 x 18 cm, massief bruin,B014292O8U

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
85

Ongebruikt, ok, Brynnberg Schatkist met slot, kofferkist, houten kist, schatkist, vintage look, piraten, schatzoektocht, hout, koloniale stijl, geldkist,31 x 18 x 18 cm, massief bruin,B014292O8U

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
86

Ongebruikt, getest en werkend,volledig ,Elektrische persluchtstofzuiger & vacuüm, MECO elektrische luchtblazer, 4-in-1 functie, krachtig met 3 versnellingen tot 90000 RPM/12000PA toetsenbordreiniger, oplaadbare draadloze stofreiniger voor computer/auto/dierenhaar, B0B63GQYZQ

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
87

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
88

Ongebruikt, ok. Silikomart "Kit Tarte Ring 250" siliconen mal met 1 holte 7.87 inch diameter x 0.78 inch hoog, plus 1 hittebestendige geperforeerde kunststof snijring,plus snijplank, B07PV2XSP1

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
89

Ongebruikt, ok, Emartbuy Stijve luxe vierkante vormige presentatie 25 compartimenten Truffel chocolade geschenkdoos, wit marmeren afdrukken, raamdeksel, verwijderbare binnenverdeling en beige satijnen strik,B08FRNVHG7

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
90

Ongebruikt, getest en werkend, lang rechthoekig mondstuk ontbreekt, verpakking ontbreekt,Elektrische persluchtstofzuiger & vacuüm, MECO elektrische luchtblazer, 4-in-1 functie, krachtig met 3 versnellingen tot 90000 RPM/12000PA toetsenbordreiniger, oplaadbare draadloze stofreiniger voor computer/auto/dierenhaar, B0B63GQYZQ

Startbod:
€ 3
€ 15
Kavel nr:
91

Gebruikssporen, getest en werkend, Homtone Elektrische Koffiemolen, Elektrisch Kruidenmolen, met timerfunctie, instelbare maalgraad, koffiemolen met twee 70 g, droog-natslijper voor koffiebonen, noten,B0B1V1DYD9 granen,

Startbod:
€ 4
€ 14
Kavel nr:
92

Ongebruikt, ok, Smartweb Draagbare Bioethanol Tafelhaard 28 cm x 24,5 cm x 21 cm
Gel Haard met Glas
Tuinhaard Inclusief 1 Verbrandingskamer
Tafelhaard Binnen
Ethanol Haard Binnen,B00MXY9SS6

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
93

Ongebruikt, ok, Traagschuim badmat, antislip, absorberend, super gezellig, fluwelen badkamertapijt, wasbaar 60 x 180 cm,B08XYM24G2

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
94

Minieme gebruikssporen, ok, Bloemenstandaard Bruiloft Centrepieces voor Tafels - Set van 3 Acryl Plint Stand Hoge Bloemvazen voor Tafel Centerpieces Clear Tafelstandaard Inweder Geometrische Vaas voor Bruiloft Party Home Decor,B0BV1DRRFS

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
95

Ongebruikt, ok, Acryl Vazen Bruiloft Centrepieces voor Tafels - 2 Stks Clear Kolom Bloem Stand 80cm Hoge Bloem Vazen voor Centerpieces Inweder Geometrische Vazen voor Tafel Middelpunt Bruiloft Verjaardagsfeest Home, B09PV8ND2X

Startbod:
€ 6
€ 9
Kavel nr:
96

Minieme gebruikssporen, ok, DFESKAH Shisha-set roestvrijstalen waterpijp 75 cm medium waterpijp complete set met accessoires schoorsteenopzetstuk stenen kop siliconenslang mondstuk glazen kom zeef dompelbuis diffuser,B099R3VPSZ

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
97

Ongebruikt, ok, RECAPS Koffiepadhouder, opberglade, koffiepads, keukenorganizer, compatibel met Vertuoline, 40 pods, zwart, B07JGD3MJN

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
98

Lichte gebruikssporen, ok, McEu Badkamertapijten, 3-delige set, antislip, wasbaar, wollig, zacht, absorberend, badmatset met wc-dekselafdekking, 50 x 80 cm + 50 x 50 cm + 38 x 42 cm (zwart),B0BN8BX29D

Startbod:
€ 20
€ 61
Kavel nr:
99

Ongebruikt, ok , Meerpaalwagen Opvouwbaar met Remmen, Verstelbare Handvat Meerpaalwagen Opvouwbaar, Opvouwbare Meerpaalwagen met Zijzakbekerhouder, Opvouwbare Handtrolley Camping Strand Alle terreinen,B0BYJKW51J

Startbod:
€ 20
€ 60
Kavel nr:
100

Ongebruikt, ok, kleur indicatief zwart/geel,Ohuhu Opvouwbare trolleywagen Outdoor Wagon, Utility Opvouwbare winkelwagen Festival Tuin Camping Picknick Cart Ondersteunt Max 100kg Draagbare Transport Trailer met Verwijderbare Wielen 2 Drankhouders, Zwart/geel,B09MQ3B6TW

Startbod:
€ 5
€ 26
Kavel nr:
101

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Funtabee 60cm/24in 3D Grote Oversized Houten Wandklok Vintage Rustieke Klok, Stille Niet-tikt, Boerderij Klok, Houten Wandklok, Strand Wandklok, B081S69HDD

Startbod:
€ 8
€ 46
Kavel nr:
102

Ongebruikt, getest en werkend, ok, FECiDA 1000W Grow Light, 2022 Nieuwste Dimbaar LED-groeilamp Volledig Spectrum, Plantenverlichting voor Kamerplanten, Led-plantenlamp met 588PCS LED's en Daisy Chain-functie [Energieklasse F],B08G7Y1STZ

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
103

Ongebruikt, ok,Knutsel store , Diamond painting Buddha

Startbod:
€ 5
€ 26
Kavel nr:
104

Ongebruikt, ok, CHAWNIAO vliegenhor 90cm x 204cm, premium aluminium vliegendeur, kettinggordijn voor deuropeningen, insectenhor, houdt insecten, vliegen, wespen buiten, vliegenhor voor binnen en buiten,B08CL2VNSZ

Startbod:
€ 4
€ 9
Kavel nr:
105

Ongeopend. 1200mAh USB oplaadbare persoonlijke blender met 6 stuks 3D-mesjes,Draagbare blender voor shakes en smoothies, mini-blender voor sport, reizen, gym en buitenshuis(zwart), B0BHTH56L3

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
106

Ongebruikt, ok, 1 setje markers, wisser en houder aanwezig. 2X Lyzzxi Magnetisch Whiteboard Folie, 90 * 120cm Zelfklevend Weekplanner Whiteboard Paper, Dry Erase Boards inclusief Marker en Wisser, Muursticker voor Gladde Oppervlakken op School, Kantoor, Thuis, B09X2JS89N

Startbod:
€ 3
€ 10
Kavel nr:
107

Ongebruikt, ok, Lyzzxi Magnetisch Whiteboard Folie, 90 * 120cm Zelfklevend Weekplanner Whiteboard Paper, Muursticker voor Gladde Oppervlakken op School, Kantoor, Thuis,B09X2JS89N

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
108

Ongebruikt, ok, CIEEIN CIEHT Rond tafelkleed van transparant PVC Zachte glasplaat Meubelbeschermfolie 2mm dik 100cm doorsnee, B087BGM9WD

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
109

Ongebruikt, ok, Ever Fairy Waterdicht PVC Transparant Rond Tafelkleed. Waterdichte Bureaubescherming, Aanpasbare Maatwerk, PVC Plastic, Dikte: 2 mm, Dia.110 cm, B07LCYMP1T

Startbod:
€ 5
€ 14
Kavel nr:
110

Ongebruikt, ok, uyoyous Rood tapijt, 1 x 10 m, bruiloftstapijt, evenementenmat, 2 mm, rood, voor bruiloft, feest, ceremonie, bruiloftsdecoratie, B09T31YVD1

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
111

Ongebruikt, ok, CIEEIN CIEHT PVC tafelkleed Meubelbeschermfolie Waterdicht en gemakkelijk schoon te maken zwart Dikte 1mm Maat 90x180cm,B08NG8XY4Z

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
112

Startbod:
€ 8
€ 0
Kavel nr:
113

Ongebruikt, volledig, ok, LynPon Kroonluchters, Loft Rustic plafond licht, Industrial Vintage Opknoping Lights Eettafel Keuken Woonkamer hanglamp,B089K186HL

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
114

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Amzchef elektrische hakmolen met krachtige motor, roestvrijstalen kom van 1,8 l, remfunctie met 2 snelheden, multi-hakmolen van 300 W voor vlees, fruit, groenten en babyvoeding, B07QSQFX17

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
115

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:
116

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Alampia Staande Lamp met Houten Legplanken, 2-in-1 Vloerlamp met 3-laags planken, Binnen licht Decoratieve Lamp voor Woonkamer Slaapkamer Kantoor, Hoek Organisator Opslag met E27-fitting, Hoogte 1,6 m [Energieklasse F],B08B3SS4Q4

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
117

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
118

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
119

Ongebruikt, getest en werkend, ok, 5x X-Sense SD11 Smoke Detector, TÜV and DIN EN 14604 Tested, white , B07F3HT9ZC

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
120

Gebruikssporen, ok, volledig, VeoHome Italiaans koffiezetapparaat van glas en roestvrij staal, 360 ml, Moka inductie, gas, keramiek, espresso-stijl, 7 kopjes, veilig en vaatwasmachinebestendig,B09KTX2XYW