Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
1x Ongebruikt met beschadiging zijkant ( lekt niet) en 1 x lichte gebruikssporen, + ' extra cartridges
Ongebruikt 6 amazon basic & zakje open + 6 aqua nature , past maxtra
Lichte gebruikssporen, display geeft 525 ; 585 en 595 liter aan
Ongebruikt, kraakje in waterreservoir geen effect op tanken, 8435253529251
10,5Tog, 225x220 , ongebruikt, maar dient gereinigd te worden (geur muf)
Ongebruikt, 160x200 , multizone, blue-latex 3701129978955, nog opgerold
Ongebruikt in vaccum B07MKTYM2P
Ongebruikt, 140x200, 4260243531839