Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Gebruikssporen, getest en werkend, 1 streep in beeld ; 40AE5500
Ongebruikt, 1 streep in beeld ; 8801643807795
Lichte gebruikssporen, 1 horziontale streep en 1 lichte verticale streep in beeld, ingesteld spaanse account, UE50TU8005K, 8806090325083
TRANSPORTSCHADE: gebroken scherm , Crystal UHD 7 serie, geen afstandsbediening
TRANSPORTSCHADE: gebroken scherm crystal UHD 8 series; geen afstandsbediening
Transportschade : omhuizing en binnenin gebroken; geen accessoires 8436587234286
Gebruikt, getest en werkend. Laser + 1 batterij + lader in stax box
Na te zien, intensief gebruikt, met 18V batterij 2,0Ah, batterij getest en ok
Lichte gebruikssporen, slijpmachine en de 3,0 batterij defect, rest ok
Getest en werkend, minieme gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik; 4006825603286
Geen lader aanwezig, werkend maar 1 scherm start niet op, geen accessoires erbij ; 0676762187718
Ongebruikt, getest en werkend, alle acc aanwezig, 1 stuk plastic vooraan hoek gebroke, ;
Beeld komt iets te traag en soms kan er niet gesproken worden, rest ok , 8005543576861
Ongebruikt, kwam retour omdat niet kon worden geinstalleerd ; defect ? ; 5902701701109
Ongebruikt, getest en werkend, 8435484054010