Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Thermo-electrische koeling, led, ongebruikt, buitenlandse stekker te vervangen ; 45*52*72,5 cm
Ongebruikt, minieme krasjes op metaal, in opbergbox, ean 630870134804
Ongebruikt, L2049002; slechts 1 handvat ipv 2,
Ongebruikt, 6x New Wave flat plate 27cm ( 4003683209353) + 6x New wave Deep plate 24cm ( 4003683209339 ) + 6x New Wave Coffe cup 0,2 ( 4003683398903 ) + 6x New Wave flat plate 24cm ( 4003683443504 )
Ongebruikt, deuk hoek achteraan, MG23F30 ean 8806085538955
Ongebruikt, Cocotte citrouille 24cm 15l ean 3272340018657
Ongebruikt, wit, transportschade : Waterreservoir heeft krak boven max niveau , proefcapsules ontbreken
Lichtge gebruikssporen, volledig, 3011242012017
Geschenkset Flask + lighter ongebruikt, beschadigde verpakking, + 1 gebruikte Zippo design klok
Lichte gebruikssporen, volledig, UE50RU7400, momenteel ingesteld in spaans
2x Ongebruikt
Ongebruikt, Black fins, 8003299946914
Lichte gebruikssporen, gasfles leeg, dopsel glazen fles ontbreekt
Ongeopend in factoryseal ; Glacier Blue 6GB Ram 64GB ROM ; ean 6941059324585
Ongebruikt, beschadigde doos, getest en werkend
Ongebruikt, gestest en werkend, verpakking ontbreekt
Ongebruikt, beetje lak bovenaan machine weg door verwijderen sticker, geen effect op werking