Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
BBQ-mat, grill press, temp-sonde, hamburgermaker, weegschaal en deco garnment holder BBQ met kleine beschadiging
Enkel coffee press lichte gebruikssporen
5 Inox mengkom met siliconendeksel ongebruikt + Cake-doos met productiefout / verschil in kleur
Ongebruikt, kraakje in waterreservoir geen effect op tanken, 8435253529251
Ongebruikt, geopende verpakkingen, in isomo koelhoudbox
Ongebruikt, ,30L en 60L , enkele krassen op grootste, Kiss Chic bin
Ongebruikt, kleine beschadigingen : Linnenmand krak bovenaan , 1 mand krak zijkant , blauwe vuil
Ongebruikt, met ontbrekend deksel of kleine beschadiging deksel