Keuken en huishoud

2153

Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.

Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com

Aantal kavels:
459 kavels
Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
321

3x Dispenser , grootste glasdeksel ontbreekt, + 2x 4 mini drinkjars

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
322

1x Ongebruikt met beschadiging zijkant ( lekt niet) en 1 x lichte gebruikssporen, + ' extra cartridges

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
323

Lichte gebruikssporen incl 1 cartridge

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
324

Ongebruikt, 1 geopende zak cartridge

Startbod:
€ 2
€ 5
Kavel nr:
325

Ongebruikt, Indicator werkt niet, batterij ?

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
326

Ongebruikt, 1 zakje open past maxtra

Startbod:
€ 5
€ 14
Kavel nr:
327

Ongebruikt 6 amazon basic & zakje open + 6 aqua nature , past maxtra

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
328

Ongebruikt

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
329

Ongebruikt

Startbod:
€ 5
€ 31
Kavel nr:
330

Lichte gebruikssporen, display geeft 525 ; 585 en 595 liter aan

Startbod:
€ 2
€ 4
Kavel nr:
331

New design

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
332

Ongebruikt, 1x met tray , groen

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
333

Ongebruikt, 1 cookermet en 1 zonder tray + cooking mesh

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
334

Ongebruikt, pickles kit 1 glas barst in maar lekt niet

Startbod:
€ 2
€ 15
Kavel nr:
335

14 Delig, amazon basics

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
336

Ronde glazen zijjkant geblisterd , grootste ongebruikt en ok , kleinste 1 zijkant deksel afgebroken en kleine blauwe lichte gebruikssporen, kunnen allemaal nog gebruikt worden zonder problemen

Startbod:
€ 2
€ 26
Kavel nr:
337

Diverse, Ongebruikt, met kleine schade of 1 ontbrekend element

Startbod:
€ 1
€ 2
Kavel nr:
338

Ongebruikt, meeste zonder deksel of lichte schade

Startbod:
€ 2
€ 15
Kavel nr:
339

Ongebruikt, cosmetische schade

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
340

Ongebruikt, 4 stuks, 1 beker ontbreekt

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
341

Ongebruikt, ok, beschadigde verpakkingen

Startbod:
€ 1
€ 2
Kavel nr:
342

Meeste ongebruikt, sommige ontbrekende doppen

Startbod:
€ 2
€ 5
Kavel nr:
343

Ok; lichte gebruikssporen

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
344

Ongebruikt, 1 set van 3 inox kommen met deksels en inzetbare raspen / 2 inklapbare zeven

Startbod:
€ 1
€ 9
Kavel nr:
345

Ongebruikt

Startbod:
€ 1
€ 9
Kavel nr:
346

Ongebruikt, deuk onderaan

Startbod:
€ 2
€ 13
Kavel nr:
347

Ongebruikt, ok

Startbod:
€ 2
€ 13
Kavel nr:
348

Ongebruikt, schade deksel geen effect op werking , getest en werkend

Startbod:
€ 2
€ 5
Kavel nr:
349

Getest en werkend, standaard voedingskabel ontbreekt

Startbod:
€ 2
€ 13
Kavel nr:
350

Getest en werkend, gebruikt

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
351

Ongebruikt, ok

Startbod:
€ 2
€ 3
Kavel nr:
352

Wonderpot, ongebruikt, kleine deuk

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
353

Getest en werkend, zonder mixer

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
354

Ongebruikt

Startbod:
€ 2
€ 26
Kavel nr:
355

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
356

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
357

Ongebruikt, op te vullen

Startbod:
€ 2
€ 25
Kavel nr:
358

4x Cake-tray + Cookie cutters + decoratiepistool icing

Startbod:
€ 2
€ 40
Kavel nr:
359

Cookie Cutters / Batter dispenser / 3 cupcake-trays + 3 cake-vormen +Mini-donut tray

Startbod:
€ 2
€ 31
Kavel nr:
360

3x Cake Tin + Icing&Biscuit set + Pancake dispenser, lichte gebruikssporen, Pancake hendel ontbreekt, geen effect op werking, biscuitset enkele acc ontbreken