Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
3x Dispenser , grootste glasdeksel ontbreekt, + 2x 4 mini drinkjars
1x Ongebruikt met beschadiging zijkant ( lekt niet) en 1 x lichte gebruikssporen, + ' extra cartridges
Ongebruikt 6 amazon basic & zakje open + 6 aqua nature , past maxtra