Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Geschenkset Flask + lighter ongebruikt, beschadigde verpakking, + 1 gebruikte Zippo design klok
Ongebruikt, Black fins, 8003299946914
Lichte gebruikssporen, gasfles leeg, dopsel glazen fles ontbreekt
Ongebruikt, 1 dopje van de alessi set ontbreekt ; Girotondo design KingKong
Ongebruikt, 4006387076795
Minieme gebruikssporen, nog gas op fles, grote fles ontbreekt uit pack, + 2x 1L bottle waarvan 1x zonder dop
Ongebruikt, 1x foodcontainer 1L + 1x foodcontainer 0,7l + 1x thermos 0,5l + 1x Thermos 1lt ; 2 dekseltjes kleine deuk
Lichte gebruikssporen, 24cm diameter , hoog, cast alu ; 8411796104728
Ongebruikt, handvatjes deksel afgebroken, 20cm + 24cm; cast alu ;
53 Wasbeurten per fles,superior freshness; 1,06lt geconcentreerd, by Reckitt Benckiser
1,7 lt per fles, Actieve gel, zowel voor kleur als witte was, by Reckitt Benckiser,