Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Thermo-electrische koeling, led, ongebruikt, buitenlandse stekker te vervangen ; 45*52*72,5 cm
Ongebruikt, deuk hoek achteraan, MG23F30 ean 8806085538955
Geschenkset Flask + lighter ongebruikt, beschadigde verpakking, + 1 gebruikte Zippo design klok
Lichte gebruikssporen, volledig, UE50RU7400, momenteel ingesteld in spaans
Ongebruikt, Black fins, 8003299946914
Lichte gebruikssporen, gasfles leeg, dopsel glazen fles ontbreekt
Ongeopend in factoryseal ; Glacier Blue 6GB Ram 64GB ROM ; ean 6941059324585
Ongebruikt, gestest en werkend, verpakking ontbreekt
Ongebruikt, 1 dopje van de alessi set ontbreekt ; Girotondo design KingKong
Ongebruikt, 4006387076795
Minieme gebruikssporen, nog gas op fles, grote fles ontbreekt uit pack, + 2x 1L bottle waarvan 1x zonder dop
Ongebruikt, 1x foodcontainer 1L + 1x foodcontainer 0,7l + 1x thermos 0,5l + 1x Thermos 1lt ; 2 dekseltjes kleine deuk
Gebruikssporen, getest en werkend, 1 streep in beeld ; 40AE5500
Ongebruikt, 1 streep in beeld ; 8801643807795
Lichte gebruikssporen, 1 horziontale streep en 1 lichte verticale streep in beeld, ingesteld spaanse account, UE50TU8005K, 8806090325083