Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Ongebruikt, L2049002; slechts 1 handvat ipv 2,
Lichtge gebruikssporen, volledig, 3011242012017
2x Ongebruikt
Ongebruikt, beetje lak bovenaan machine weg door verwijderen sticker, geen effect op werking
Ongebruikt, 1 stukje plastic onderaan gebroken, 5028420950274
Ongebruikt, getest en werkend,
Ongebruikt ; 30*52cm ,beschadiging in print + beschadigde doos
Ongebruikt, enkele roestplekjes op hendel, 5028250160591