Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Geschenkset Flask + lighter ongebruikt, beschadigde verpakking, + 1 gebruikte Zippo design klok
Ongebruikt, Black fins, 8003299946914
Lichte gebruikssporen, gasfles leeg, dopsel glazen fles ontbreekt
Ongebruikt, beschadigde doos, getest en werkend
Ongebruikt, 1 dopje van de alessi set ontbreekt ; Girotondo design KingKong
Ongebruikt, 4006387076795
Minieme gebruikssporen, nog gas op fles, grote fles ontbreekt uit pack, + 2x 1L bottle waarvan 1x zonder dop
Ongebruikt, 1x foodcontainer 1L + 1x foodcontainer 0,7l + 1x thermos 0,5l + 1x Thermos 1lt ; 2 dekseltjes kleine deuk
Gebruikt, getest en werkend. Laser + 1 batterij + lader in stax box
Na te zien, intensief gebruikt, met 18V batterij 2,0Ah, batterij getest en ok
Lichte gebruikssporen, slijpmachine en de 3,0 batterij defect, rest ok
Getest en werkend, minieme gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik; 4006825603286
Ongebruikt, getest en werkend, 8435484054010
Lichte gebruikssporen, 24cm diameter , hoog, cast alu ; 8411796104728
Ongebruikt, handvatjes deksel afgebroken, 20cm + 24cm; cast alu ;