Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Ongebruikt, minieme krasjes op metaal, in opbergbox, ean 630870134804
Ongebruikt, L2049002; slechts 1 handvat ipv 2,
Ongebruikt, 6x New Wave flat plate 27cm ( 4003683209353) + 6x New wave Deep plate 24cm ( 4003683209339 ) + 6x New Wave Coffe cup 0,2 ( 4003683398903 ) + 6x New Wave flat plate 24cm ( 4003683443504 )
Ongebruikt, Cocotte citrouille 24cm 15l ean 3272340018657
Ongebruikt, wit, transportschade : Waterreservoir heeft krak boven max niveau , proefcapsules ontbreken
Lichtge gebruikssporen, volledig, 3011242012017
Geschenkset Flask + lighter ongebruikt, beschadigde verpakking, + 1 gebruikte Zippo design klok
2x Ongebruikt
Ongebruikt, Black fins, 8003299946914
Lichte gebruikssporen, gasfles leeg, dopsel glazen fles ontbreekt
Ongebruikt, beetje lak bovenaan machine weg door verwijderen sticker, geen effect op werking
Ongebruikt, sierdopje deksel ontbreekt, geen effect op werking
Gebruikssporen en lichte krassen, 4000530565457
Ongebruikt, 1 dopje van de alessi set ontbreekt ; Girotondo design KingKong
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 5060134335848