Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Thermo-electrische koeling, led, ongebruikt, buitenlandse stekker te vervangen ; 45*52*72,5 cm
Ongebruikt, deuk hoek achteraan, MG23F30 ean 8806085538955
Lichte gebruikssporen, volledig, UE50RU7400, momenteel ingesteld in spaans
Ongeopend in factoryseal ; Glacier Blue 6GB Ram 64GB ROM ; ean 6941059324585
Ongebruikt, gestest en werkend, verpakking ontbreekt
Gebruikssporen, getest en werkend, 1 streep in beeld ; 40AE5500
Ongebruikt, 1 streep in beeld ; 8801643807795
Lichte gebruikssporen, 1 horziontale streep en 1 lichte verticale streep in beeld, ingesteld spaanse account, UE50TU8005K, 8806090325083
TRANSPORTSCHADE: gebroken scherm , Crystal UHD 7 serie, geen afstandsbediening
TRANSPORTSCHADE: gebroken scherm crystal UHD 8 series; geen afstandsbediening
Geen lader aanwezig, werkend maar 1 scherm start niet op, geen accessoires erbij ; 0676762187718
Beeld komt iets te traag en soms kan er niet gesproken worden, rest ok , 8005543576861
Ongebruikt, kwam retour omdat niet kon worden geinstalleerd ; defect ? ; 5902701701109
BBQ-mat, grill press, temp-sonde, hamburgermaker, weegschaal en deco garnment holder BBQ met kleine beschadiging