8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, Auralum retro douchesysteem met antieke messing fitting, regendouche met in hoogte verstelbare douchekolom, 8 inch regendouchekop, handdouche, vintage messing, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Gebruikssporen, Auralum Retro Verstelbare Douche Kolom Wandmontage Douche Set Massief Brons Douche Kit voor Badkamer, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, HYDRO HOME Toiletbril Rio Dolomite in wit gelakt hout compatibel / speciaal zuinig, 42,5 x 36,3 cm, B093HG5XBK
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Hausprofi regendouche chroom 12 Zoll Poliert Spiegel, B0795M85J9
Ongebruikt, Onyzpily Bad Kraan met Handdouche Douche Kraan Thermostatische Zwarte Handdouche Regendouche Kraan Douche Bar Set Douche Systeem Set met Douche Set, B07ZVH86SD
Ongebruikt, JUNSOTTOR Thermostatisch Douchesysteem Zwart 12 Inch Douchekraan Douche Set met Handdouche Messing voor Badkuipen, B09DVDKM4L
Ongebruikt, MSV Toiletbril, Hout, Grijs, 42.5x36.5x3 cm, B078WVFMJH
Ongebruikt, MSV Toiletbril, Hout, Grijs, 42.5x36.5x3 cm, B078WVFMJH
Ongebruikt, ESTOLI Toiletbril
Victoria Roca
Eenvoudige installatie en reiniging
Scharnier van roestvrij staal
krasbestendig en chemisch bestendig
wit
43 x 36 x 4,5 cm,
Ongebruikt, ESTOLI Toiletbril
Victoria Roca
Eenvoudige installatie en reiniging
Scharnier van roestvrij staal
krasbestendig en chemisch bestendig
wit
43 x 36 x 4,5 cm,
Ongebruikt, Plumbsys douchegoot RVS 90cm, 2in1 betegelbaar, dubbelzijdige vloerafvoer complete set, doucheafvoer 360° draaibare sifon met geurstop en haarzeef, afvoergoot extra vlak, snelle afvoer, B09DKGD7XG
Ongebruikt, SantiModar Afvoergoot douche 80 cm met haarfilter, bodemafvoer, B085C5PNSY
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, YYW Keramiek Badkamer Set, 3/4/5 Stuks Moderne Luxe Badkamer Accessoires Set Marmeren Patroon Keramiek Badkamer Sets Accessoires voor Thuis, Appartement, Slaapzaal (Donkergroen Badkamer 4-delige Set), B09GNCH81F
Ongebruikt, beschadigde doos, Dailyart servet Dell'Stahl Cremagliera handdoekhouder roestvrij staal met twee armen servetten Eleganza handdoekhouder Rotaia voor wandmontage - zonder boren, 70 x 13 x 5,3 cm
Lichte gebruikssporen, volledig, beschadigde doos, Gricol Badkameraccessoires set handdoekhouder bar toiletpapierhouder Robe Hook wandaccessoires voor badkamer, B08VFZT19J
Ongebruikt, SeaKnight Kraken 2 Stuks Offshore Staven 1.98M/2.1M/2.4M Ultralight X-Shaped Carbon Fuji Guide Ring Karper Visstaven L/M/ML Power, B083GP8JYG
Ongebruikt, SeaKnight Rapier Hengel Carbon Aas Hengel Karpervissen 4-Sectie Zeevissen Reizen Route 2.7 m/MH Power/Aas 15-40 g, B09B1MBLV6
Ongebruikt, Fietshelm met ingebouwd LED-licht CE-gecertificeerde fietshelm Fietsen BMX MTB Urban Mobility Skates Helmen voor volwassen mannen en vrouwen Multisportwielskateboard, Large, B08CDS8V5N
Ongebruikt, Fietshelm met LED-licht CE-certificaten Racefietshelm voor stedelijke woon-werkverkeer E-Scooter Trekking BMX-helm Jeugdhelm MTB-scooterhelm Fietshelm Skateboardhelm, B0932WYX6P
Ongebruikt, ok; JOLY FANG Bagagedragertas, fietstas voor bagagedrager, fiets dubbele tas, waterdicht, scheurvaste fietstas met regenbescherming, 30 l ; 42*33*7 , B092J2M76K
ITSHINY Sporttas lichtgrijs, schoudertas voor de sportschool, reisrugzak, gymtas, 3-in-1 design met schoenenvak, sporttas, waterdicht en licht, ? 28.19 x 14.48 x 45.97 cm; 610 gram , B07H282GX8
2x Ongebruikt, MLMLANT Slaapmat met led-licht, zelfopblazende kampeermat, kampeerbedden voor volwassenen en kinderen, waterdicht ultralicht slaapkussen voor wandelen, kamperen, backpacken, opgeblazen maat 195cm* 64cm* 6cm, groen, B08SJF754Y
Ongebruikt, Jadfezy Action Camera 4K 60FPS met EIS Anti-Shake, WiFi en afstandsbediening, 24 MP sportcamera met zoom 8X, 98FT onderwatercamera uitgerust met 2×1500 mAh batterijen en 25 montageaccessoires, B09KC5BWYP
Ongebruikt, Hersmay telelens 420-800mm, excl statief, f/8.3-16 Super TeleZoom zoomlens Vario-lens MFT voor Panasonic GH4 GH5 GH5s Olympus E-PM1 E-PM2 E-PL1 E-PL2 E-PL3 E-M10 Mark II III Pen-F E-PL8 E-PL9 DSLR camera, B07P3BK1J4
Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm Volwassenen Fietshelm Racefiets met Magnetische Vizier Beschermende Bril met LED Achterlicht 57-61 cm, B07GB3KH74
Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS
Ongebruikt, getest en werkend, vizier ontbreekt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS
Ongebruikt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Fietshelm Racefiets voor Volwassenen Heren Dames 57-61 CM, B07R6QCGW2
Ongebruikt, 3 x Asia Star Fietsschokdemper zadelpen, MTB verende zadelpen diameter 27,2 mm / 30,9 mm / 31,6 mm, lengte 400 mm aluminium verende zadelpen, geschikt voor weg-, BMX- en MTB-fietsen
Ongebruikt, 4 x LS LETONG SINIAN verende zadelpen MTB aluminium, 27,2 / 30,9 / 31,6 * 400 mm fietszadelpen, telescopische verende buis voor fiets E Bike Racing
Plm 5 stuks, 4 x ongebruikt, 1 x gebruikssporen, combipedalen, multifunctioneel pedaal, dubbelzijdig, lichte nylonvezel fietspedalen voor BMX mountainbike spin trekking bike, B08SJR69G4
Ongebruikt, Magene C406 Fietscomputer 2,5inch LCD-scherm Waterdichte GPS Draadloos Smart Mountain Road Fietsmonitor Fietsgegevens, B08D8VJH32