8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Profun XBike 3 in 1 Exercise Bike with App, Foldable Fitness Bike, 10 Magnetic Resistance Settings, Pulse Measurement, Mobile Phone Holder, up to 125 kg
Ongebruikt, beschadigde doos, ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF
Ongebruikt, beschadigde doos, GRIDINLUX. TRAINER BENEN Oefenapparaat Passieve Gymnastiek Afstandsbediening In hoogte verstelbare intensiteit, B07W6JP71J
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat 10cm Hoogte Trainingsmat Lengte 4M Carbon Fiber Tumbling Mat, opblaasbare Gymnastiek Mat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling, purper
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat, 10CM Hoogte Koolstofvezel Tumbling Mat Lengte 4M Opblaasbare Gymnastiek Mat, Trainingsmat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling
lichte gebruikssporen, gecontroleerd en ok, excl electr. Pomp, 20cm hoog, 3M Opblaasbare turnmat,
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Best Goods Mini-stepper 2-in-1 fitness, aerobic voor thuis, kleine stepper met verstelbare treden, professioneel apparaat met displayweergave voor training, B089RC345M
Lichte gebruikssporen, volledig, ONETWOFIT Inversiebank, inklapbare zwaartekrachttrainer met volledige inversie, ter ontlasting van de wervelkolom, B08QDCC1W7
Ongebruikt, ok, beschadigde doos, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, getest en werkend Moukey MEK-200 Keyboard Piano voor beginners, E-piano/keyboard met muziekstandaard, led-scherm, 300 ritmes, 300 tonen, 50 demo's en leermodus voor kinderen en beginners, 61keys, MEK-200 ; B08SBNJYRN
Ongebruikt OK , Donner Acoustic Guitar Full Size 4/4 Dreadnought Guitar Package 41 Inch Spruce Mahogany for Beginner with Gig Bag Tuner Strap Strings Capo Picks ; B074279ZNH
Ongebruikt, ok, WitDonner 39 Inch TL Electric Guitar Full Size TC Style Solid Body White Beginner with Bag, Strap, Cable,DTC-100W , B08QCMM8XL
Ongebruikt, accessoires ontbreken, Donner Electric Guitar Kit Left Handed Full Size 39 Inch (Sunburst, Left Handed) B07YP73XFJ
Ongebruikt , getest en werkend, Donner DEK-610 Full-Size 61-Key Electric Keyboard with LCD Kit , Electric Piano with Music Stand, Microphone and Piano App, Supports MP3/USB MIDI/Audio/Microphone/Headphones/Sustain Pedal , B08CZV1JQJ
Lichte gebruikssporen , maar transportschade : Rechterhoek vooraan plastiek gebroken/ontbreekt , getest en werkend, Donner DEK-610 Full-Size 61-Key Electric Keyboard with LCD Kit , Electric Piano with Music Stand, Microphone and Piano App, Supports MP3/USB MIDI/Audio/Microphone/Headphones/Sustain Pedal , B08CZV1JQJ
Ongebruikt, ok, Donkergroen ( foto indicatief) , Tongue Drum 14 Inch Handpan Drum 15 Note Soldering Drum Tongue Drum Tank Drum Steel with Drum Beaters Special Carry Bag Finger Pads Clay Stickers (Green) , B08S3GMKQY
Ongebruikt, Vangoa 39 inch full size elektrische gitaar beginners kit met 10W versterker 4/4 junior elektrische gitaar pakket, kabel, tremolo bar, riem, tuner, snaren, capo, plectrums (zwart), B097XTVQNL
Ongebruikt, Moukey Keyboard, 54-toetsen pianotoetsenbord voor beginners, groot LCD-scherm, draagbaar elektronisch toetsenbord met microfoon, muziekstandaard, stickers en voeding, zwart, B08VS5L9N9
Ongebruikt, Donner Elektrische Gitaar 39 Inch TELE Elektrische Gitaar DTC-100 Solid Body TC Stijl Elektrische Gitaar Kit met Tas, riem, Kabel, retro wit, B08QCMM8XL
Lichte gebruikssporen, ok Eastar Viool EVA-330 Vario-set van 4/4 massief hout, met harde koffer, schoudersteun, colophonium, twee vellen, clip-on tuner en extra snaren voor studenten, kinderen, volwassenen (EVA-330) ; B07T4G24Z8
Lichte gebruikssporen, ok, Vangoa A Stijl Mandoline Akoestisch Elektrisch Mahonie Mandolines-instrument met Beginnersset, Rood, B07RGVBY4V
Ongebruikt, Donner Ukulele Sopraan Kit 21 Inch voor Beginner Volwassen Beginner met tas, met schoudertas, Tuner, extra snaren, riem, polijstdoek (zwart), B0924G52KR
Ongebruikt, Donner Ukulele Sopraan Kit 21 Inch voor Beginner Volwassen Beginner met tas, met schoudertas, Tuner, extra snaren, riem, polijstdoek (zwart), B0924G52KR
Ongebruikt, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2
Ongebruikt, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2
Ongebruikt, getest en werkend, LEKATO 2.4 GHz Gitaar Draadloze Systeem Met 8 Uur Runtime Draadloze Gitaar Zender Ontvanger Oplaadbaar ; B08QCFN15H
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, LEKATO 2.4 GHz Gitaar Draadloze Systeem Met 8 Uur Runtime Draadloze Gitaar Zender Ontvanger Oplaadbaar ; B08QCFN15H
3x Getest en werkend, licht beschadigde doosjes, Vivlex Draadloos gitaarsysteem, gitaarzender, ontvangerset, 2,4 GHz, 6 kanalen, draadloos audiosysteem voor elektrische gitaar, basviool, toetsenbord, ingebouwde batterij, 8 uur werktijd , B0957CKXTL
3x Ongebruikt, ok, Microphone de Saxophone sans Fil 2.4G, Clip sur Instruments de Musique Microphone, Récepteur et Émetteur sans Fil, pour Saxophone et Plus , B098LB7XNV
Ongebruikt, ok, Moukey Wireless Page Turner Pedal, USB Rechargeable Page Flip Pedal for Tablets, Black , B07HQ96MYV
Ongebruikt, ok, Moukey Wireless Page Turner Pedal, USB Rechargeable Page Flip Pedal for Tablets, Black , B07HQ96MYV
Minieme gebruikssporen, ok, Gecko Kalimba 17 toetsen Thumb Piano duimpiano Eva-high-performance beschermbox, mahonie ,